Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Sky club Hotel Green Park

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Sky club Hotel Green Park

Czy wybiera sie ktoś ze sky clubem do Bułgari do hotelu Green Park w terminie 21.09

My sie wybieramy ale od 11.09. do 21.09 to raczej ni zdązę nic napisac .

Komentarz

ja byłam w tymhotelu w zeszłym roku we wrzesniu jak chcesz to pytaj

Komentarz

Cześc selena jeśli mogla bys cos wiecej napisac o tym hotelu byl bym wdzieczny jaki standard obsluga pokoje jedzenie i na jaka pogode trafilas we wrzesniu dzieki za odpowiedź i pozdrawiam

Komentarz

byłam od 2 wrzesnia pogoda była przyjemna dało się plażować woda miala ok 20 stopni , jezeli hodzi o hotel to czysty zadbany pokoje z recznie sterowana klimatyzacja , jedzenia duzo ale bardzo czesto powtarzajace sie ale mysle ze to zaden problem tym bardziej ze zawsze jest grill bar do dyspozycji z dwoma rodzajami kiełbasek wszystko w zależności co komu przypadnie do gustu,jeżeli chodzi o hotel to pozytyw natomiast reszta wogóle mi sie niepodobała wychodzisz z hotelu brudno z plaży tej 5 min od hotelu niekożystaliśmy wogole chodziliśmy na plaze primorska ok.25 min spacerkiem piekna duża piaszczysta a przedewszystkim czysta .Kiten po 10 września robiło sie miastem wymarłym wszyscy wszysko pakowali i wyjeżdzali ,razem z meżem współczulismy turnusowi który zaczynał się od 13 września chyba że ktoś nastawiał się na zwiedzanie ,wyjazd do Istambułu ,osobiście polecam bardzo fajnie zorganizowany.
          Taka moja szczera subiektywna opinia to nigdy więcej Bułgari przynajmniej jej południowej części , w Złotych piaskach podbono nawet jak nie masz pogody to zawsze jest co robić , tutaj natomiast nie .Jeżeli Cię zmartwiłam to się nieprzejmuj to jest moja opinia moze na miejscu okaże się że dla Ciebie jest super ,pozdrawiam i zyczę miłego wypoczynku

Komentarz

A tak przy okazji poczytaj sobie opinie ludzi przy opisach hotelu moja jest bardzo delikatna

Komentarz

Trwa
            X