Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bułgaria z Neckermannem- POMYŁKA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bułgaria z Neckermannem- POMYŁKA

Przestrzegam Wszystkich Biuro Neckermann Hotel Delta Palace- oferta katalogowa znacznie różna od rzeczywistości. Koszmarne wspomnienia - bałagan i nieuprzejmość, brak basenu i baru na plaży. Rezydentka nieuprzejma i niezorientowana. Animacja na poziomie zero. Napoje rozwodnione, jedzenie monotonne. BEZNADZIEJA ZA KUPĘ PIENIĘDZY Czerwona kartka dla Neckermanna - nigdy więcej z tym biurem - WSTYD

Slyszalem, ze Bulgaria ma nizszy poziom jesli idzie o jakosc hoteli, ale nie sadzilem, ze Neckermann w takim przypadku nie wezmie tego pod uwage, kalkulujac cene pobytu. Szkoda, ze mialas nieudany urlop i do tego jeszcze brak kompetentnego rezydenta na miejscu. A nie chcialas zmienic hotelu na inny, rezydent tego tobie nie zaproponowal???

Komentarz

Bylismy w zeszlym roku z neckermannem w Bulgarii, swietnie wspominamy ten pobyt, a rezydentka extra kobietka.

Komentarz

no własnie niedawno słyszałam, co mnie szczerze mówiąc bardzo zdziwiło, że neckermann sprzedawał hotel w grecji (niestety nie pamiętam już nazwy) jako 5*, najlepszy na wyspie resort - oczywiście po odpowiedniej do standartu cenie, który okazał się być obecnie hotelem 3*. Rzeczywiście hotel ten miał 5*, ale zaraz po wybudowaniu - w latach osiemdziesiątych. Neckermann nie pokwapił się jednak, aby zweryfikować ofertę. Chociaż nigdy nie jechałam nigdzie z neckermannem, zawsze wydawało mi się, że choć droga, jest to firma godna zaufania. Ostatnio słyszałam również od ludzi z którymi byłam w Egipcie, że niestety standart w neckermannie trochę się obniżył i dlatego, choć zawsze im wierni, teraz przerzucili się na TUI. Trzeba trochę chyba na nich uważać.

Komentarz

Standard hoteli w ofercie Neckermann Polska byl zawsze ciutke zawyzowny od rzeczywistosci, a ceny niestety wygorowane. Ostatnio dosc czesto sie slyszy o wpadkach Neckermann, wlasnie ze sprzedawaniem hoteli nie do konca otwartych, albo w trakcie wiekszego remontu.

Komentarz

Dzisiaj wróciliśmy z Bułgarii. Wyjazd był organizowany przez Orbis. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko zgodne z ofertą. Miły i kompetentny rezydent. Na pewno jeszcze skorzystam z usług Orbisu.

Komentarz

My bylismy z Neckermannem i wszystko OK, wlasnie wrocilismy

Komentarz

Zaproponował tyle samo gwiazdek, ale sami niemcy i na własny koszt transfer na lotnisko

Komentarz

my wróciliśmy z tunezji 2 tyg temu z biura neckerman.wszystko było super a nawet lepiej niż oferował katalog.dodam że to było biuro z bydgoszczy i pani która nam sprzedawała tę wycieczkę naprawdę godna polecenia.pani o imieniu bianka.

Komentarz

Również byliśmy w tym hotelu w tym roku. Nie da się w kilku słowach opisać wszystkich mankamentów. Ja uwazam, że animacje ( przynajmniej te dla dzieci były w porządku ). Natomiast cała reszta to koszmar za ogromną kasę. Mimo wszystko wakacje spędziliśmy miło, bo poznaliśmy fajnych ludzi ( nie ma w tym zasługi Neckermana ) i nie chcieliśmy sobie psuć nastroju. Napisaliśmy reklamację do Neckermana, którą wykpili w sposób bezczelny. Powinniśmy być szczęśliwi, że Neckerman zapewnił nam wodę w morzu i piasek na plaży. Na szczczęście mamy kilka sprawdzonych biur podróży i szczerze doradzam niezdecydowanym - omijajcie szerokim łukiem Neckermana.

Komentarz

polski oddzial tej fimry to pomylka jakas, jakby w niemczech tak czesto odwalali fuszerke to juz dawno by tego biura tam nie bylo, jeszcze u nas sobie na to moga pozwolic ale to sie powoli skonczy, jest na szczescie konkurencja

Komentarz

Ja tez przestrzegam wszystkich przed Neckermannem

Porazka!!! A Lecialem z Neckermanna niemieckiego, wiec wydawaloby sie, ze standard bedzie lepszy. Ale niestety nie.
                        Hotel Glarus - kicha. Jak ktos chce zobaczyc jak wygladaly hotele , restauracje (stołówka zakładowa, bo inaczej tego w tym hotelu nazwac nie mozna) to niech sobie tam pojedzie.
                        Obsluga nedzna.
                        Jedyne co ten hotel ma fajnego to widok na morze, ale nic wiecej.
                        Neckermann podaje 3+, sam hotel podaje ze ma tylko 3, ale te 3 to chyba byly w latach 70-tych.
                        Panienka z polskiego biura napisala mi, ze ten hotel spelnia europejskie standardy 3+. To ja sie pytam, zcy smród w pokojach, odlatujące kafelki, grzyb, zle dzialajace windy, lyżeczki plastikowe w restauracji, poobijane talerze, kubki itp. to jest standard europejski?
                        Bylismy tam z malym 14-sto miesiecznym dzieckiem. Dwa dni wypraszalismy sie o łóczeczko dla dziecka, które niby Neckermann juz w Polsce nam zarezerwowal. A jak przyniesli łożeczko to je tylko położyli i niestety ja sam musiałam je skladac- to jeszce bym przezyl. Ale poscieli dla dziecka przez caly okres jakos nie mogli doniesc. Caly czas bylo nie ma sprawy nie ma sprawy i tak sie konczylo. Coz mozna by wiele pisac, ale Bulgaria i jakosc uslu do cen tto jets tragedia.
                        Pozdrawiam

NIE POLECAM BULGARII

Komentarz

ja tam lece z neck i jest super a do Bulgari to chyba lepiej do Debek nad Baltyk mieszkam tu i jest wiele ciekawiej.Neck ma ceny lepsze od innych biur ale trzeba szukac dobrych ofert i sprawdzac co sie bierze.Nawet tui jest omylne bylam we Wloszech w czterech gwiazdkach i byla kicha.Najwazniejsze zeby bylo czysto a reszta to ujdzie.

[%sig%]

Komentarz

Zgadzam sie z Toba, ze Neckermann to pomylka. ja bylem w Glarus Beach. I opis nie pasuje, zarcie nedzne itp generalnie nie jestesmy zadowolenii z Bulgarii. MOze jakby Neckermann bral za taka jakosc inna, czyli nizsza kwote pieniedzy, to czlowiek by sie nastawil na inne warunki. Coz takei zycie Juz nigdy z Neckermannem!!!

Komentarz

CZEŚĆ.JAK JECHAĆ TO TYLKO Z NECKERMANEM

Komentarz

Trwa
                              X