Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski

Która miejscowość polecicie mlodym spragnionym rozrywki?

tylko SB

Komentarz

dzieki:-)

Komentarz

Polecam Złote Piaski.Typowo rozrywkowy kurort.Bogate zycie nocne.Szczególnie polecam klub Arrogance.Klimaty house,szczerze mówiąc najlepszy klub w Zlotych Piaskach.Oczywiscie jest sporo innych klubów.W Slonecznym Brzegu nie byłem wiec sie nie wypowiadam.Ale słyszałem wiele dobrych opinii.Tez na pewno nie bedziecie sie tam nudzić.Obie miejscowosci to imprezownie.Wybór nalezy do Was.Udanych wakacji!

Komentarz

Dzieki:-)

Komentarz

Witam. Byłem a raczej byliśmy ekipą w Słoneczny Brzegu w sierpniu 2007r i powiem Ci tak jedna wielka impreza tam jest pięknie mistrzowsko i wogóle, tego nie da się opisać Polecam w 100% dyskoteki, kluby, puby i czego dusza zapragnie... Niezależnie o której wyjdziesz na miasto jest impra czy jest 19, 23 czy 2 w nocy wszędzie ludzie się bawią jest to minus dla hoteli które są usytuowane przy głownych deptakach i plaży ponieważ imprezki późno się kończą nasz hotel był 500m od plaży i to był jedyny "minus" bo nocą było spokojnie a 500m do plaży to nie dramat. Jeżeli chodzi o hotel polecam każdemu z ręka na sercu - Izola Paradise naprwade warto, po pierwsze dobre położenie w centrum Słonecznego Brzegu, jeżeli chodzi o obsługe 10/10 w pokojach nieraz zostawały wartościowe rzeczy czy pieniądze nic nikomu się nie zgubiło przez 2 tyg. Co do posiłków mieliśmy tylko wykupione śniadania ale obiady jedliśmy w hotelowej restauracji bo dania bardzo smaczne. Szczerze więcej nie chce mi sie wszytkiego opisywać jak co to [email]piotr_soyka@op.pl[/email] lub [email]holek99gr@interia.pl[/email] I jeszcze jeżeli chodzi o biuro i opiekę rezydenta 10/10 byliśmy z Tramptravel z BB samolotem z Krk. Gorące pozdrowienia i podziękowania dal Pani rezydentki Wery Tomowej w to lato na się znowu chyba zjawimy

Komentarz

Dziekuje za opinie,dopiero zobaczylam;-)

Komentarz

Trwa
              X