Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

dojazd z lotniska w Burgas

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• dojazd z lotniska w Burgas

Czy ktoś wie jak dojechć z lotniska w Burgas do Słonecznego Brzegu?Jakie to są koszty?

Zajrzyj na forum www.bulgaricus.com. Tam był omawiany taki temat.

Komentarz

cześć. od lotniska jest bardzo prosta sprawa dojechać do slonecznego brzegu albo taxi które są pod lotniskiem to koszt około 30 lew albo autobus tylko nie wiem czy dojedziesz nim do slonecznego brzegu bezpośrednio czy z przesiadką w neseberze a koszt takiego transportu nie przekroczy 3 lewa a o przesiadkę sie nie martw tam komunikacja może nie jest punktualna ale za to częstotliwość jazy autobusów jest bardzo duża a dla osoby nieznającej języka nie sprawia żadnych problemów poprostu siadasz do autobusy a sprzedawca biletów sam sie zgłosi. Mam tez prośbe do ciebie napisz jesli mozesz jaki jest koszt w tej chwili biletów samolotowych do burgas

Komentarz

ja kupowałam bilet tydzień temu na lipiec do Burgas z wizzaira,
        od niedawna wprowadzili niestety dodatkową opłatę za bagaż ten 20 kg,

cały koszt 2 dorosłe osoby i osmiolatek + dwa bagaże =1660zł oczywiście w dwie strony
        jak chcesz to się śpiesz bo ceny idą w górę

Komentarz

zapomniałam dopisać że kupowałam przez internet na stronie:

http://wizzair.com/?language=PL

Komentarz

Możliwe transfery z lotniska w BURGAS tel bezposrednio do BG 00359-877-211-254 Posiadam wlasny transport na miejscu lub załatwiam przez znajomych. Nie odpisuje na smsy! Szukasz transferu lub kwatery to dzwon a nie pisz! Pozdrawiam.

Komentarz

proszę o kontakt mailowy achojna@onet.eu

Komentarz

Trwa
              X