Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bułgaria

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bułgaria

Witam, wybieram sie z rodznką do miasteczka Neseber, Jeśli ktoś był napiszcie jakie sa ceny posiłków , ile orientacyjnie tarzeba zabrać pieniędzy - mam opłacone tylko śniedania, a wyjazd traktuje typowo pobytowo , mam nauczkę z pprzedniego roku z Grecji że w takie upały nie ma przyjemności zwiedzania . Ja osobiście służe radami o Grecji byłam w Nei Pori

witaj,ceny są moim zdaniem przyzwoite,woda kosztuje 1lev,Neseber jest super,poszukaj tam supermarketu Mladost,tam jest naprawdę tanio,mialam wykupione rownież tylko śniadania,tanio jest w taki fast food o nazwie Misteal,bierzesz tace i pokazujesz co chcesz zjeść ,na dwie osoby mozna tam zjeść w granicach 10levów,pizza kosztuje za duży kawałek 1,80-2 levy,1euro to 1,91levawymieniaj tylko w hotelowych kantorach.To miłego pobytu,jakby co to pytaj pa

Komentarz

Goraco polecam Bulgarie i kurort Primorsko ,chetnie podziele sie informacja na remat cen, tanich kwater itp.piszcie na mojego maila . pozdrawiam

Komentarz

Ile euro [widomo że na miejscu wymienimy]zabrać na 2 tygodnie?Jedziemy bez wyżywienia 2+1dziecko.

Komentarz

czy ktos może był w Rainbow Complex, byłabym wdzięczna za opinie

Komentarz

W Bułgarii byłam 3 lata temu. Wtedy ceny były ok. Można było spokojnie stołować się na mieście bez szkody dla portfela.

Komentarz

A kto ma informacje z tamtego roku?Ile Wam poszło kasy?

Komentarz

W zeszłym roku tzn. 2008 ceny poszły masakrycznie w górę, a w tym prawdopodobnie również przez euro. Praktycznie ceny już tak jak w Polsce.

Komentarz

W 2007 w małej mieścinnie Biała ceny w knajpach były bardzo niskie za 50zł, obiadek z napojami, koniaczkami dla dwóch osób, ful wypas. Ale jak pojechaliśmy do Słonecznego brzegu to za 50zł byle pizze można było zjeść! Tam był kosmos cenowy! Jak masz pytania to chętnie odpowiem. Polecam biuro podróży Damptour z Cieszyna.

Komentarz

:-DJA byłem w zeszłym roku w Św.Włazie miejscowość położona niedaleko Neseberu ceny dobrych obiadów w knajpach we Włazie dla 2 dorosłych i 2 dzieci to około 17 euro w tym napoje typu cola, piwo ,najdrożej zapłaciliśmy 20 euro najmniej 10.Ceny w sklepach ćut taniej jak u nas.Papierosy i alkohol są dużo tansze.,jak coś to pytaj pozdrawiam

Komentarz

bez dziecka ..tu to żyła jesteś....

Komentarz

Wróciłam z Nesseberu tydzień temu.Ceny podobne jak w Polsce.Fast food - pizza ,jedna cząstka 2 lewa,hot dog -2,50 lewa , kebab( ale nie taki jak w Polsce)- 4,50 lewa.W resteuracji- zupa ok.3 lewa, dania mięsne od 10-20 lewa, spagetti ok 8l.Piwo 3 lewa, ale jeśli traficie na na happy hour to nawet 0.80 lewa za kufel. W sklepach (marketach)piwo 1.08 ,woda 0.8, cola 2l 2lewa, przy deptakach turystycznych ceny w "supermarketach" ok. dwa razy drożej.
                        Jeśli chcecie kalkulować ,to koszty podobnie jak w naszych kurortach.Oczywiście ceny poza Neseberem i Słonecznym Brzegiem są niższe.
                        Plaże wSłonecznym Brzegu niby bezpłatna ,ale wolna strfa bardzo wąska.Ceny leżaków 7 lewa /! szt,sam parasol też 7 lewa.Wymienialiśmy pieniądze w bankach lub kantorach CROWN.Kurs 1,91.W niektórych kantorach kurs 1,94 ,ale trzeba uważać co się podpisuje( czy nie odliczają prowizji).

Komentarz

Witam
                          ja byłam w słonecznym brzego dwa lata temu i w zeszłym roku w tym lece dopiero w te sobotę.
                          Ceny takie jak w polsce .Jeżeli bez wyżywienia to zakupy w supermarkecie Mlodość(nie polecam parówek!!!!!!!!). Nie pobierajcie pieniedzy z karty w kantorach Crown biora olbrzymią prowizję! W słonecznym brzegu pizza nie kosztuje 50 zł nie wiem skąd ta informacja.Ceny dokładnie takie jak w polsce , oprócz piwa .Piwo wszedzie w knajpach 1 lewa i naprawdę jest smaczne. ja w zeszłym roku za obiad na mieście płaciłam 14 lewa czyli ok.29 zł więc nie było tragedii.Drinki w opcji płacisz za jeden dostajesz 2 (w karcie są zaznaczone)i przy 4 osobach każdy pił co innego. Pizza w kawałkach 2 lewa ,więc 4,20 zł. czyli normalnie. przegięcie z lezakami i parasolami na plaży to fakt. Przejażdżka "ciuchajką" czyli lokomotywą która jeździ wszędzie po słonecznym brzegu 2 lata temu 2 lewa, w zeszłym roku 3 lewa od osoby -ciekawe ile będzie w tym?
                          jesli macie jakies pytania to prosze na meila

Komentarz

3 lewa...

Komentarz

Trwa
                            X