Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Bilyana Beach

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Bilyana Beach

Witam serdecznie, czy ktoś był w tym hotelu? jakie wrażenia? Chciałabym wiedzieć jakie jest jedzenie, jakie pokoje, obsługa? jaka jest okolica? Lecimy do Bułgarii z Triady - czy ktoś wie jakimi liniami odbywa się lot? Jak wygląda kwestia leżaków i parosoli? - wiem że są płatne na plaży, ale czy te przy basenie również? Czy są ręczniki i materace czy trzeba zabierać swoje?

Ja tez lece do Bułgarii do hotelu Bilyana Beach z biura podrozy Triada.kiedy leciesz?ja 22 sierpnia.Wylot z Poznania.
    niestety nigdzie nie znalazlam opinii w języku polskim na temat tego hotelu.udalo mi sie znalezc cos w jezyku angielskim.z tego co sie doczytalam to ogolne wrazenie hotelu bardzo dobre.hotel ten ma tez swoja stronke internetowa w jezyku bułgarskim. www.bilyanabeach.com
    tylko tyle mogę ci pomoc.pozdrawiam

Komentarz

Witaj1 Jest oki. Lezaki sa w cenie i parasole tez ale przy basenie. Moze sie spotkamy co? skad lecicie? Ile osob? Moze sie poznamy i sie umowimy! Zawsze jest wtedy milo i razniej. Pozdrawiam. Jak cos pisze na e-meila: radek117@wp.pl

Komentarz

Ja też wylatuję 22 sierpnia z Triady ale do Primorska może orientujesz się o której jest wylot z Poznania?

Komentarz

Trwa
        X