Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Słoneczny brzeg-lipiec 2008

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Słoneczny brzeg-lipiec 2008

Witam! Możecie mi powiedzieć jakie są mniej więcej ceny w centrum słonecznego brzegu?czy 300 ojro starczy na 10 dni? czy mieliście już styczność z biurem MARCO bo wlaśnie z tym biurem jadepiszcie też jeśli ktoś sie wybiera w tym czasie do słonecznego brzegu może zgadamy sie na jakąś bibke pozdro

hej. ja wybieram się do bułgarii w okolice warny w lipcu.

Komentarz

W zeszłym roku byliśmy z biurem Marco w Słonecznym Brzegu w hotelu Kiparisite, w tym roku to biuro ma inny hotel **** ale w tej samej miejscowości. Jednym słowem, było super!! Słoneczny Brzeg to duży kurort turystyczny, ogromna ilość barów, knajpek itp. także nie można się nudzić wieczorami. A najlepsze są wzdłuż długiej i pięknie oświetlonej promenady. My byliśmy tam w czerwcu także ceny były znacznie niższe niż w lipcu ale i tak było tanio. Myślę że tyle kasy powinno Ci starczyć. Dla tych, którzy chcą się pobawić i fajnie spędzić wakacje jak najbardziej polecam Słoneczny Brzeg (z ciekawości pojechaliśmy do Rawdy, totalne zadup..., nic tam nie ma oprócz hoteli, paru sklepów i barów i brudnej małej plaży). Z biura Marco pojechaliśmy pierwszy raz i jesteśmy bardzo zadowoleni. W hotelu spała z nami rezydentka i był dosłownie cały czas z nami, nawet organizowała animacje przy basenie. Opis hotelu w katalogu zgadzał się z rzeczywistością a nawet byliśmy mile zaskoczeni odległością do plaży bo podali w opisie znacznie więcej niż było na prawdę. Organizacja jak najbardziej na plus...

Komentarz

Ojro to jest na niemieckich forach. Poszukaj sobie~fabelick napisał(a):

czy 300 ojro starczy na 10 dni?

Komentarz

dzięki iwo za informacjemam nadzieje że po przyjezdzie z SB też będę tak miło wspominał ten wyjazd

Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe informacje to piszcie każde wasze słowo zostanie przeczytane

Komentarz

Witam.

W zeszłym roku wakacje spędzilismy właśnie w SB - w tym roku lecimy do Alanyi ale wiem juz napewno że do SB jeszcze kiedyś wróce dla mnie kurort wypoczynkowy zajeb.... że tak powiem polecam każdemu kto chce odpocząć i dobrze sie pobawic!!

Co do Twojego pytania czy 300 euro wystarczy.... hmmm zależy na co chceesz to wydać jaką opcje wyżywienia masz w hotelu itp... My bylismy w sierpniu i miałem 600euro troszke zostało, może zostało by i wiecej ale człowiek niczego sobie nie żałował :]

Pozdrawiam Hołek.

Komentarz

Trwa
            X