Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Royal Sun

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Royal Sun

Witam, czy ktoś już był w hotelu Royal Sun w Słonecznym Brzegu i może skomentować pobyt?

Byłam w Royal SUN - Słoneczny Brzeg, hotel godny polecenia duże baseny, pokoje nowiutkie i bardzo ładnie urządzone, nawet aneks kuchenny posiadały. Generalnie cała nasza czwórka (łącznie z dzieciaczkami) świetnie sie bawiła. Mieliśmy apartamencik typu A1 czyli sypialnia i pokój dzienny. Na stanie oprócz kuchenki, ekspresu do kawy mieliśmy TV, telefon, klimatyzacje duży balkon, piękną łazienkę z wanną. Byłą też możliwość podłączenia sie do internetu w pokoju, ale my nie skorzystaliśmy, szkoda nam było czasu - wyśmienita, a morze ciepluteńkie. Wylot mieliśmy z Krakowa i już po 2 godzinach byliśmy na miejscu.

Komentarz

Dzięki za info, pozdrawiam

Komentarz

Wróciłem z Royal Sun, wrażenia bardzo dobre. Żadnych problemów, ani z biurem podróży, ani z samym hotelem. Słoneczny Brzeg też bardzo fajny.

Komentarz

Ja też potwierdzam. ROyal Sun to bardzo uczciwe 3 gwiazdki i w miarę dobra lokalizacja. Stosunkowo blisko plaży, centrum i Nessebaru. Ja tam jednak wolę Złote Piaski.

Komentarz

Trwa
          X