Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

hotel boston w rawdzie z oskarem

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• hotel boston w rawdzie z oskarem

Witam, 24 lipca wybieram sie z oskarem do bułgarii samolotem. Czy ktos juz z nimi lecial?Byla na wczasach?moze w hotelu boston?co sadzicie o biurze i hotelu??a moze ktos sie wybiera 24? Bardzo prosze o odp bo w sumie jest tyle negatywnych opinii na temat biura ze sie boje ale z drugiej strony cena byla bardzo kuszaca i chce wyjazdu na wakacje ogromna. Jeszcze raz bardzo prosze o odp z gory [%sig%]

Witam, ja byłam z Oskarem w hotelu Boston co prawda dwa lata temu, ale myślę że przez ten czas wiele się nie zmieniło (a jeśli już to tylko na lepsze:-) ) Jechaliśmy autokarem i faktycznie Oskar nie spisał się na medal, pisaliśmy na biuro skargi, ale cóż.. z czasem pamięta się same dobre chwile, a było ich naprawdę sporo. Pensjonat Boston (cięzko go nazwać hotelem) to przyjemne miejsce. Właścicele bardzo mili, dbają o gości, mają też dobre (wtedy jeszce bardzo tanie) jedzenie. Pokoje nie są duże, ale czyste. Nam się trafił z balkonem i z widokiem na morze Niestety nie każdy miał takie farta - znajomi mieli pokój z małym okienkiem, bez balkonu, więc mieli problem choćby z wysuszeniem ręczników.. Jedyny minus to taki, że jest dośc daleko do plaży (ok. 15min pieszo). Paulinko, radzę się na zapas nie martwić. Ja wspominam wyjazd do Bałgarii jako jeden z lepszych. Taksówki są niedrogie, niedaleko jest Słoneczny Brzeg, gdzie całą noc odbywają sie imprezy (polecam dyskotekę z basenem ). Życze udanego wyjazdu!

Komentarz

Hej Paulina,

My jedziemy tydzien wcześniej równiez do Rawdy. Na ty forum znalazłam mieszane wypowiedzi na temat samer Rawdy ale wiecej pozytywnych opinii znajdziesz na Burlaricus com. Z tego co ustaliłam w Rawdzie nie ma dyskoteki, jest sporo knajpek. Blisko do SB i Naseberu - srednie cena blietu to 1,5 lev. Życzę udanego urlopu i nie ma cos się martwic na zapas

Komentarz

3 lata temu jeszcze była dyskoteka, ale wszystko może się zmienić. Ogólnie Rawda to fajne i przyjemne miasteczko.

Komentarz

Trwa
        X