Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Raj w Bułgarii

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Raj w Bułgarii

Witam. Słuchajcie szczerze polecam Bułgarię . Raj na ziemi. Super imprezy ( dosłownie wszędzie do białego rana) nie płacisz za wstęp , tanie drinki i wszelkie napoje wyskokowe, tańczące panienki na barach, A dla rodzin z dziećmi- super plaże , w kompleksie gdzie byłam w tym roku super baseny.Najlepiej wspominam kąpiele po 24-ej Dojazd super- oczywiście przez Serbię , jak ktoś chce niech napiszę to puszczę opis , który dostałam od znajomych, którzy byli w sierpniu. Szczególnie polecam Apartmentowiec Emerald Paradise. Supr 4****, nie płacisz jak w hotelu a czujesz się jak w luksusowym hotelu. Do tego wykończenie i wyposażenie. Bomba. Ale tak opisywać bym mogła i mogła. Jak ktoś chce to niech wejdzie na stronę ludzi z Polski którzy mają tam apartamenty i sobie poogląda fotki i opisy. Podaję www.apartmenty-bulgaria.com I jeszcze coś romantycznego - jacussi na dachu. Bomba.

ty chyba nie byłes gdzie indziej,jak tak mówisz...

Komentarz

Czy komus nie moze sie cos podobac ??? - od razu musi byc krytyka ??? Podoba sie osobie Bułgaria i OK - mnie sie tez podoba, a mam zaliczone naprawdę wiele miejsc na kilku kontynentach. KURCZE czy nie mozna spokojnie przeczytac i cieszyc sie z innymi ze sa zadowoleni ze swojego wypoczynku ???

Komentarz

Ja też lubię ten kierunek, byłam w Bułgarii 4- krotnie i mimo, że sporo świata już zobaczyłam, to chętnie wróciłabym do Bułgarii. Brakuje niestety urlopu na "powtórki" bo jeszcze wiele miejsc do zobaczenia zostało. Ale gwarantowana pogoda, relatywnie tanio, niedaleko, bardzo sympatyczni ludzie, jakimi są Bułgarzy (mnie nie spotkało nic złego ze strony Bułgarów; wręcz przeciwnie) to tylko parę plusów Bułgarii. Pozdrawiam

Komentarz

może coś konkretnego polecicie, bo mam ochotę w lato tam jechać.
          Wszyscy straszą , że tam koszmar, ale myślę, że niejest tak żle

Komentarz

W Złotych piaskach koszmaru nie widać, śliczna szeroka plaża, ceny dośc przyzwoite, jest aquapark, sporo fajnych hoteli np Admirał, Kempiński, Byłam w Kaliakrze, przy samej plazy, ale 4 * to lekka przesada, takie pełne 3 to na pewno. Mnie tez sie podobało w Bułgarii, na pewno tam wróce, morze błękitne, słoneczko gwarantowane, ludzie sympatyczni, i tylko godzinka z hakiem lotu,dla osób marzących o tygodniu na plaży rewelacja:-)
            Basiczka naprawde każdemu może podobac się cos innego.

Komentarz

mój wybór to słoneczny brzeg, mówią , że drogo naprawdę?

Komentarz

drogo, drogo...polecam Ci Sozopol, o połowę taniej...pyszne jedzenie...w co drugiej knajpce obsluga w j.polskim....i cos co ja uwielbiam...niska zabudowa...taki klimacik zblizony do naszej Łeby

Komentarz

Kilka razy byłem w Bułgarii, w zeszłym roku Słoneczny Brzeg i hotel Kalina Garden. Już nie jest tak tanio jak kiedyś ale można się pobawić. Osobiście polecam Słoneczny, sporo zabawy do ranaa, i zawsze wszędzie zimne piwko.Ważne szczególnie gdy w sierpniu jest 24 w nocy
                  Zależy ile osób jedzie i jakie wyżywienie, tylko od tego zależy ile euro zabrać

Komentarz

ja polecam www.wakacje-w-bulgarii.pl

Komentarz

Ja polecam Sozopol. Klimat niesamowity. Stare miasto, fajne piaszczyste plaze, ciepla i czysta woda. Pewnie, ze mozna tez znalezc i te zle strony, ale gdzie ich nie ma? Jesli jestescie nastawieni na dobry wypoczynek z dobra zabawa to Sozopol jest git. Mozna z biurem podrozy, mozna i samemu. Jak kto woli. I wcale nie uwazam, ze z biurem jest drozej. Zalezy od standardu i terminu. Dla wygodnych biuro, dla lubiacych szperac i planowac - wyjazd samemu. W miescie nie jest drogo (jak u nas - ale taniej, niz nad naszym morzem). Euro jest drogie, wiec wiadomo, ze i wczasy wyjda nas napewno wiecej, niz w zeszlym roku, gdzie naprawde byla rewelka. Bylam na poczatku czerwca, malo ludzi. Wybieram sie jeszcze we wrzesniu (sa lasty, wiec bedzie stosunkowo tanio)
                      Polecam Bulgarie, ale nie namawiam. Niech kazdy zadecyduje sam, gdzie chce wypoczac i spedzic swoj urlop.

Komentarz

Zapytanie -prosba ,ten kto był niech pomoze ile zabrac euro od osoby bez wyzywienia na dwa tygodnie z gory dziekuje i pozdrawiam

Komentarz

Zabierz duzu, najwyzej przywieziesz reszte z powrotem. Kazdy wydaje ineczej, kazdy je inaczej i kazdy ma inne potrzeby. wedlog mnie 300 e na osobe na 2 tygodnie to juz z duza "gorka" Zalezy tez jakie miejce wybierzesz .Ceny sa rozne w roznych miejscowosciach

Komentarz

Mile widziany w vila Amadeus Bułgaria. My ofiarować ładny hotel w pobliżu ten wyrzucić na brzeg w Nesebar Bułgaria. sensowny ceny pomiędzy 12-22 EUR na osoba. BB. www.amadeus-tours.com

Komentarz

Z tym " rajem w Bułgarii " to naprawdę przesada. Być może, jeśli ktoś pojechał pierwszy raz za granicę, a na codzień mieszka w jakimś Radomiu czy Koluszkach, to Bułgaria może wydać się wakacyjnym rajem, ale nie przesadzajmy )

Komentarz

Trwa
                              X