Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wyjazd do bługarii 20-06-2008

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wyjazd do bługarii 20-06-2008

Witam
    Jesteśmy na etapie planowania podróży /wakacji w Bługarii chcemy wybrac się tam około 20-06-2009 , planujemy podróż samochodem.
    Nigdy nie byłam w tamtym rejonie i jestem zupełnie zielona , jaki wybrac rejon , przez jakie biuro załatwic hotel , a może lepiej i łatwiej bez biura , jak z wyżywieniem , jak planujecie podróż
    Mieszkamy w okolicach Warszawy my czyli dwoje dorosłych i dwoje dzeci 14 i17 lat
    Będę wdzeczna za kazdą informację.
    Pozdrawiam

Grazka 0505- do jakiej miejscowości jedziecie,

Komentarz

Grażka , jeśli dostałaś jakieś info w związku z Twoim zapytaniem proszę podziel się nimi ze mną , bo tak się składa że ja z rodzinką -dzieci 9 i 16 lat również wybieramy się do Primorska , a będziemy tam od 30 czerwca.
      Zgóry dziękuję i życzę świetnego wypoczynku i super wrażeń.
      Pozdrawiam (również jesteśmy z okolic W-wy :-))

Komentarz

Witam.
        Byłem w BG sześc razy .Nie warto jechać z biurem lepiej samochodem lub (moim zdaniem lepsze rozwiązanie)samolotem .Koszt przelotu w dwie strony około 950 zł.Pensjonaty na miejscu bardzo tanie , a jedzenie też.Wybór knajpek jak i oferta jedzenia olbrzymia.My byliśmy w KRANIEWIE - bardzo tanie miasto koło kurortu ALBENA .No i w super miejscowości OBZOR z najpiekniejszą plażą w BG długa , szeroka i piaszczysta.
        Zawsze jeździliśmy na własną rękę i wychodziło o wiele taniej niż przez jakiekolwiek biuro.
        BG jest wspaniała i co najważniejsze tania.
        POLECAM

Komentarz

Jesli mozesz podaj jakies namiary na kwatery w ktorych mieszkałes

Komentarz

Trwa
          X