Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Słoneczny Brzeg

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Słoneczny Brzeg

Mam niespodziewanie kilka dni wolnego i zaplanowaliśmy z córcią mały wypadzik.Nigdy nie byłem w Bułgarii więc dałem się namówić na taką ofertę.Hotel Bellevue w Słonecznym Brzegu.Teraz mam wątpliwości co do takiego wyboru.Bułgaria kojarzy mi się z przetarzałą infrastrukturą.Może jednak jestem w błędzie.Mam ktoś jakieś doświadczenia
    Pozdrowinki Janusz

No niestety Bułgaria dobrze Ci się kojarzy 8-)
    Poza kilkoma miejscami dla turystów reszta to bieda i nędza. Słoneczny Brzeg jest jednym z tych lepszych miejsc... więc może nie będziesz tak bardzo rozczarowany. Poza tym pogoda wynagrodzi wszystko

Komentarz

To się wpakowałem.Kiedyś byłem na offroadowej wyprawie w Rumunii ale to były nieco inne klimaty.Ale cóż zaryzykuję Janusz

Komentarz

Hotel wygląda O.K
        nie wiem czy widziałeś już te zdjęcia, ale daje link
        http://www.tury.ru/hotel/id/15403/Bellevue%20(%D0%91%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%8E)% 204*?lang=_tr

Komentarz

DziękiTe fotki poprawiły mi humor.Ten obszar wygląda ok. A dodatkowo byłem już w Grecji Hiszpanii i we Włoszech a zatem czas na małą odmianę
          Janusz

Komentarz

Sunny Beach jest super!!!!! Byłam już w paru miejscach na świecie, ale z przyjemnością wracam do Bułgarii-nie obawiaj się, lec-zobaczysz, że się nie rozczarujesz:-)

Komentarz

Byłam w Słonecznym Brzegu 4 lata temu. Potem jeździłam do Grecji , Turcji i Egiptu , ale wyjazd do Słonecznego Brzegu wspominam również jako udany. Prawdą jest , że w Bułgarii nie wszystkie miejscowości turystyczne zasługują na uwagę , jednakże Sunny Beach to perełka wśród kurortów więc jedź bez obaw i dobrze się baw.

Komentarz

polecam sloneczny brzeg bylem juz w tym roku bylo swietnie

Komentarz

Wróciłem tydzień temu ze Słonecznego Brzegu i muszę stwierdzić, że to akurat miasto jest ok. Miałem wynajęty samochód, objechałem całe ich wybrzeże i naprawdę Słoneczny Brzeg jest najładniejszym kurortem (Złote Piaski się nawet nie umywają), chociaż pozostałości komunizmu jeszcze w tym kraju widać. Naszykuj trochę kasy na wynajmowanie leżaków i parasoli na plaży ( po 7 lewa za leżak + 7 lewa za parasol), bo na plaży praktycznie nie ma miejsc na położenie się na piasku. Przejazd autobusem miejskim do Neseberu kosztuje 1 lewa, warto pojechać, chociaż komercja tam jest totalna, stare miasto z zabytkami z 14 wieku zapchane straganami z chińską tandetą. Jeżeli lubisz wieczorem napić się piwka, to polecam lokal Malina naprzeciwko casyna Kubana na głównym deptaku, duże piwo jest po 0,89 lewa.

Komentarz

kurde w tamtym roku parasol kosztował 4 lewa i leżak 4 lewa, lekka chyba przesada parasol i dwa leżaki za 42 złote dziennie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierze.

Komentarz

A dlaczego nie wierzysz ???? Przecież nie mam w tym interesu, żeby kogoś oszukiwać, sam byłem tymi cenami zdziwiony. Każde nasze wyjście na plażę kosztowało właśnie 42 zł. Dla "pocieszenia" dodam, że były też w niektórych miejscach leżaki i parasole po 8 lewa od sztuki

Komentarz

nIe wiem Makora co Cię tak dziwi, bo już w ubiegłym roku w czerwcu cena za leżaki i parasole wynosiła 7 le za sztukę.... Pisałem o tym na tym forum:
                        http://forum.wakacje.pl/read.php?312287,1081488,page=1
                        (chyba zesztą nawet zdjęie z cennikiem gdzieś umieściłem)
                        Z tego co pisze Marco nic się nie zmieniło...
                        Natomiast nie zgodzę się, że nie ma gdzie rozłożyć koca na piasku.. Sa takie miejsca pomiędzy poszczególnymi odcinkami z parasolami ale rzeczywiście - jest tam dośc ciasno.... no i zawsze pozostaje plaża naturystów - również pomiędzy tymi leżakami Tam nikt opłat nie pobiera
                        Generalnie w Bułgarii rzeczywiście widać jeszcze pozostałości komunizmu, np. po wyposażeniu pokoi hotelowych. Ale same wakacje w SB wspominam bardzo dobrze... Wakacje sa od tego żeby zapamiętywać to co dobre i wspominać później przez wszystkie zimne miesiące w Polsce

pozdrawiam i życzę udanych wakacji

Komentarz

Wywrotka piasku kosztować 200. Wystarczy wysypać w ogródku i wtedy wszystkie leżaki i parasole być bezpłatnie. Na dodatek jakby sąsiad chcieć skorzystać to jeszcze być dodatkowe przychody. Jak sąsiadka to zresztą też.

Komentarz

od sąsiadki bym nie brał w gotówce....

Komentarz

jedz do bułgarii bo słoneczny brzeg jest git byłam w tamtym roku z dzieciakami i było bardzo fajnie...

Komentarz

Trwa
                              X