Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Stracony urlop

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Stracony urlop

Niech diabli wezmą takie wczasy, przez 5 lat latałem do Egiptu i mnie podkusiła w tym roku Bułgaria, nie dość ze drożyzna (te opłaty plażowe i klimatyczne, napoje do byle jakich posiłków itp.) to jeszcze lało codziennie przez dwa tygodnie. Faktycznie tylko wódka była tania i to nas uratowało. Dwa tygodnie w 4* w Egipcie all inclusiw kosztowało mnie 2600 zł a dziadostwo Bułgarskie łącznie 4000 zł. i jeszcze zimna woda z gryzącymi robalami (trzeba się ruszać by nie szczypały), glony na plażach i oszuści w kantorach. Nigdy w życiu !!!!!!!!!!!! Stracony urlop. Jadę nad nasze morze.

Niestety miałam takie same odczucia po powrocie

Komentarz

Nie Ty jeden płaczesz
      http://plaze.onet.pl/foto/bulgaria-ktora-plaze-wybrac,3318702,0,foto-male.html
      do dzikich krajów się nie lata, jak oni w UE się znaleźli ????????????

Komentarz

Sorry ....ale "jaki turysta taki urlop"...

Komentarz

Anq26 Napisał(a):
          -------------------------------------------------------
          > Sorry ....ale "jaki turysta taki urlop"...

Aleś dojebał...kolega chciał do europy polecieć no i ma...co ma do rzeczy turysta??? To trzeba za bułgarię 10 000 zapłacić żeby było ok?? Tak chcą PKB nadrobić dziady?? Lepiej siedzieć nad zalewem w domu i te 4 koła to wypas będzie taki że głowa boli...codziennie w restauracji za 200 stówy i wóda dupy i bailando...THINk ! It doesn'n t HURT !!!

Komentarz

Nie, no bez jaj - Anq26 nie można podejrzewać, żeby dupy interesowały - to blondynka.

Komentarz

Hmm,Złote piaski były ok, ale w lipcu kilka lat temu też wylatywaliśmy z Polski w 30 stopniowym upale a w Warnie lało i 17 stopni, super wczasy hi hi, jakoś mnie tam już nie ciągnie. A meżczyzn jak najbardziej pewnie ,bo więcej tam "panienek" niz turystów.

Komentarz

Scenic nie trafiłeś...brunetka i to naturalna

"To trzeba za bułgarię 10 000 zapłacić żeby było ok?? " Nie...można zapłacić 1000zł i może być bardzo ok. Jak ktoś nie umie sobie sam wybrać odpowiednio wakacji, zorientować się czego spodziewać się na miejscu to tak jest, że wraca rozczarowany...Nie od dzisiaj wiadomo, że Bułgaria komuną zajeżdża a hotele mają meble rodem z marketu "Bodzio". Że większość podaje jedynie śniadania a jak hotel ma all to ten all do pięt nie dorasta all w Egipcie, nie od dzisiaj wiadomo, że Bułgaria jest krajem deszczowym również w sezonie...a żeby dowiedzieć się o opłacie plażowej itp. wystarczy poczytać przewodniki....Wszystko jest opisane w necie, książkach, katalogach...o pogodzie, o plażach o standardzie hoteli...z resztą na pierwszy rzut oka widać, że te hotele to niczym nasze OW. Taka niewiedza jest podobna do tego jakbym pojechała do Egiptu i narzekała na upał i ryby w morzu...Ale jak ktoś nie jedzie do hotelu i ma plan na wakacje to nawet i za 1000zł może je spędzić bardzo ciekawie...

Komentarz

Anq26 Napisał(a):
                  > Nie...można zapłacić 1000zł i
                  > może być bardzo ok. Ale jak ktoś nie jedzie do hotelu i ma
                  > plan na wakacje to nawet i za 1000zł może je
                  > spędzić bardzo ciekawie..."

No baaardzo ciekawie...stopem? Fajnie że Brunetka i tu pozdrowienia od blondyna i jestem za wakacjami wymarzonymi...ale za 1000 to może do Warszawy ze Śląska na 2 dni niecałe i powrót dla jednej osoby IC Wiem już co Miałaś na myśli Brunetko, ale ludzie czasem oczekują normalności, I nie koniecznie za "dychę: ale może za "piątkę" ...niestety winni sa ludzie po drugiej - "ciemnej" stronie mocy (czytaj BP) i taka jest prawda...ale na 100 % za tauzen to za osobę na tydzień nawet w Groznym nie da rady ...

Komentarz

Da radę...Moja siostra właśnie wykupiła lasta na 2 tyg z wyżywieniem za 1700zł....na tydzień wychodzi więc nawet mniej niż 1000zł. Za tysiaka są lasty autokarowe z opcją all inclusive....Jak się dobrze poszuka i przejrzy opinie na forach to można spędzić wakacje bardzo tanio. Ja teraz czekam jeszcze miesiąc na urlopik w Egipcie...za który płaciłam 1519zł za 2 tyg z HB....w hotelu z tysiącem bardzo dobrych opinii....a niejedna osoba by powiedziała, że za taką kwotę na 2 tygodnie się nie da....Ja nad luksus i podcieranie tyłka przez obsługę wolę lubiany i sprawdzony hotel nawet bez 5*.

Komentarz

Ok. jasne. Poza sezonem wporzo. Ja niestety musze jechać w sezonie - taki plan urolpów czyli mus.. All w Tunezji czy w Egipicie w hotelu z 1000 cem 4-5 * na 5* opinii to już ok 4 lub powyżej 4 koła...i nie ma sie co oszukiwać...nawet na ThomasCook .de czy FistrChoice...wszystko pieknie ładnie, ale wiesz...Meksyk też można odwiedzić w lutym za 6 k za osobę i gwarantuję, że nie będzie to "wymarzony" karaibski urlop...

Komentarz

yyyyy...ale moja siostra leci 21 lipca...a ja 27 sierpnia więc to nie jest luty....

Komentarz

No dobra ja nie mówię, że dostaniesz w sezonie 5* hotel z all za 1000zł. Ale dostaniesz hotel, który ma bardzo dobre opinie i nikt na niego nie narzeka i to nie tylko Polacy ale też inni turyści. Przykład hotel Empire, korzystasz z dwóch hoteli Triton Empire (ścisłe centrum) i Empire Beach (z pięknym ogrodem palmowym co w centrum jest naprawdę wyjątkowe). Zobacz sobie opinie i oceny tego hotelu na holidaycheck i tripadvisor, oceniaczu....4,6-4,9....(oczywiście zawsze znajdzie się rodzynek co mu się nic nie podoba). Za dwa tygodnie pobytu pod koniec sierpnia zapłaciłam dokładnie 1519zł/os +15$wiza. Nie wydaje mi się bym wyrzuciła pieniądze w błoto i jechała do jakiegoś tragicznego hotelu...A kwota jaką płacę jest wręcz śmieszna...

Komentarz

Śmieszą mnie takie porównania. Jak kupisz wyjazd z opcją BB to zapłacisz jeszcze mniej. Ale co z tego jak musisz potem wydawać kasę na jedzenie i picie. Mówisz, że jedziesz na 2 tyg w szczycie (koniec sierpnia to chyba szczyt studencki ) za 1519zł ale mam prośbę abyś po powrocie skorygowała tą cenę o wszystkie koszty poniesione na miejscu. Chyba, że lubisz przy 40' upale odwadniać się na plaży, bo o picie wody z morza Cię nie podejrzewam ;P

Komentarz

Anq26 Napisał(a):
                              > A kwota jaką płacę jest
                              > wręcz śmieszna...

Zgadzam się. Ale też rację ma Tommi. Koniec sierpnia z wpadką na wrzesień to nie szczyt sezonu. Stąd też cena, ale nie tylko...HB jest niemalże o połowę tańsze od all. Jednym to starcza innym już nie. W HB masz wszystko dodatkow płatne, w tym leżaki także. Nie wiem jak z piciem ado obiadów ale zimnych napoi za free raczej nie uświadczysz...Także jasne, cena dobra, hotel kann sein, termin w zasadzie bez różnicy cz y to będzie 15 czy 25 sierpnia, jeżeli chodzi o pogodę itd...ale koszty wzrosną na pewno o jakieś 200-300 $ na osobę jak nic. No chyba, ze chcesz się ograniczać, schudnąc itd itp...

W każdym razie życżę udanych wakacji i dużo funu, bo to chyba najważniejsze

Komentarz

Trwa
                              X