Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wczasy z dziecmi

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wczasy z dziecmi

Poszukuje ciekawych apartamentów w okolicach Burgas dla mojej rodziny. Piszcie namiary proszę. Jeżeli jest.t ktoś chętny i ma ochotę wybrać się z nami to zapraszamy. termin: 5.08 -15.08
    ---.

Ja gorąco polecam hotel STEFANOV w miejscowości Lozenets (65 km od Burgas, ok. 25km od granicy tureckiej). Hotel prowadzony przez rodzinę. Składa się z trzech budynków o róznym standardzie, restauracja, basen, drink bar przy basenie. Dwukrotnie korzystałem z tego hotelu i jestem bardzo zadowolony- ceny naprawdę przystępne, od kilku do kilkunastu euro za dobę. Do wyboru wariant BB, HB i o ile się nie mylę nawet sam nocleg. Nie ma problemu z dogadaniem się - zawsze ktoś jest do pomocy w tłumaczeniu. A to strona ww hotelu:
    http://www.stefanov-hotels.com/pl/index.html
    P.S
    Dodam jeszcze że to fantastyczne miejsce dla wypoczynku rodzinnego -praktycznie możlliwość bezlimitowego korzystania z basenu.

Komentarz

Ja zdecydowanie wolę jechać z dziećmi na wczasy, tak, żeby mogły pobawić się z innymi dziećmi. Na tym polega cała frajda. Rozglądałam się za hotelami i ciekawy wydaj mi się hotel Orchidea/Albena. Dobrze dostosowany dla dzieci.

Komentarz

zgadzam się z Ka-rolą! moje dzieci chodzą do przedszkola i wiem jak bardzo cenią sobie zabawy w grupach rówieśników. nie wyobrażam sobie wakacji, które spędzalibyśmy tylko w swoim gronie, choć jako rodzice jesteśmy dosyć kreatywni. No ale dzieci po prostu są towarzyskie i uwielbiają zabawy grupowe. Dwoje rodziców to zdecydowanie za mało
        a wczasy w Bułgarii uważam za doskonały wybór - ten hotel Orchidea jest też chwalony na innych forach, więc pewnie będziesz zadowolona. poza tym Rainbow Tours ma tam swoje Figlokluby, więc tym bardziej kusząca oferta.
        pozdrawiam i życzę wspaniałego wypoczynku

Komentarz

To czy spędzać wakacje w czwórkę/trójkę, czy dać dziecku możliwość zabawy z rówieśnikami to sprawa rodziców. Jeżeli chcą nadrobić zaległości w kontaktach z dzieckiem, bo normalnie praca pochłania im za dużo czasu, też mają rację. Osobiście jednak uważam, że lepiej podzielić czas pomiędzy rodziców i rówieśników, nawet na wakacjach, a takie kluby wakacyjne to dobre rozwiązanie.

Komentarz

No kluby wydają się byc fajną ofertą dla rodzin z dziećmi. Trochę czasu dla rodziny, trochę też dziecko spędzi wśród rówieśników. I własnie też rzucił mi się ten hotel Orchidea w Albenie - a propo Bułgarii. Musze to przedyskutować z resztą rodziny

Komentarz

Trwa
            X