Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

ostrzegam przed Ecco-holiday

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ostrzegam przed Ecco-holiday

ostrzegam wszystkich przed biurem ecco -holiday wykupiliśmy wczasy w bułgarii hotel wela ,przyjeżdżamy na miejsce i co dostajemy inny hotel obok 3 gwiazdkowy a ten właściwy czyli wela ma ich 4 ,nic nie można było zrobić bezradnośc rezydentka nie mogła nic zrobić znikąd pomocy grzyb w łazience szok przestrzegam nigdy więcej z tym biurem

A ja z nimi byłem w grudniu na kanarach i było super. Pozdrawiam Justynkę

Komentarz

ja byłam z nimi w czerwcu 2011 na Korfu i też było super

Komentarz

Moim rodzicom i ich znajomym Ecco zafundowało podobną atrakcję w Bułgarii. Mianowicie tydzień temu po wylądowaniu w Burgas pani rezydent na lotnisku oświadczyła, iż nie zostaną zakwaterowani w hotelu Wela tylko Kalina Garden, którego standardu i jakości obsługi nawet nie ma co porównywać do hotelu Wela. Hotel zasługuje max na 2*. Obrzydliwy moloch. Brudno, na stołówce tłoczno, jedzenie okropne, przy czym wybór posiłków bardzo ograniczony. Dosłownie można zjeść tylko to co się zdąży złapać. Żeby poleżeć w ciągu dnia przy basenie trzeba by było tam spać całą noc.Na domiar złego wczoraj w tym hotelu, w czasie kolacji znajomych rodziców okradziono w pokoju z telefonów, pieniędzy i biletów powrotnych. Zamknięte na klucz walizki zostały przetrzebione do cna. Oczywiście śladów włamania brak, a więc prawdopodbnie ktoś musiał mieć klucz. Hotel odmówił wezwania policji, żeby jak wyjaśniono "pozostali goście nie zorientowali się, że takie rzeczy dzieją w hotelu Kalina Garden", a zatem nie ma to jak urlop w bułgarskim komisariacie, gdzie wszyscy na wszystko mają czas. Uprzedzam zatem przed urlopem z tym biurem w Bułgarii, które jak wynika z pierwszego postu zdaje się sprzedawać coś czego tak naprawdę chyba nie ma. Tego dnia nikt kto przyleciał nie trafił do hotelu Wela. Wypoczynek stał się prawdziwym piekłem, a do jego zakończenia pozostało jeszcze 4 dni :-( Ciekawe gdzie trafią osoby, które wykupiły hotel Wela w wysokim sezonie. Na marginesie hotel Wela zakupiony został w przedterminie.

Komentarz

TIA MARIA 3-10 SIERPNIA KTOŚ JEDZIE?????????????????

Komentarz

"eee"...rozwala mnie takie gadanie, opis taki szczegółowy a nawet tam nie był/nie była

Komentarz

Podobną "atrakcję" zafundowało mi w Bułgarii w 2005 Scan Holiday. Była nas spora grupa. Oczywiście na miejscu nic już nie można było zrobić. Nie odpuściliśmy jednak po powrocie i Ci, którzy złożyli w biurze podróży reklamację otrzymali po dwukrotnej wymianie pism nawet satysfakcjonującą propozycję zadośćuczynienia - zwrot ok. 25 % z kwoty zakupu. Zachęcam wszystkich, aby nie odpuszczali i składali reklamacje i nieuczciwych organizatorów a nawet sądzili się z nimi. Jak na razie to była nasza jedyna tego typu przygoda.

Komentarz

Grande, trzeba robić od razu dzwonić do Polski do Biura i zaraz jest porządek.

Komentarz

Mój znajomy był ze ScanHiliday w Bułgarii, nie dostał tego hotelu co miał, dali mu ... lepszy, w dodatku z opcją ALL a miał wykupione HB, tyle, że nie polecał Bułgarii na wakacje, kumpela opiekunka na koloniach teraz jest już 2 turnus w Bułgarii - ponoć wieje nudą i nic więcej
                  Każde biuro ma wpadki, byleby nie było ich za dużo

Komentarz

Anq28 Napisał(a):
                    -------------------------------------------------------
                    > "eee"...rozwala mnie takie gadanie, opis taki
                    > szczegółowy a nawet tam nie był/nie była

Akurat relację miałam z pierwszej ręki, zdjęcia i filmy z hotelu też widziałam, więc nie wiem dlaczego miałabym się tym nie podzielić na forum.Osoby które okradziono też świetnie znam. W dodatku rozmawiałam z nimi na bieżąco, instruując co mają w tej sytuacji zrobić, by mogły dochodzić późniejszych roszczeń w Polsce. Co za różnica, gdyby to samo napisała moja mama, jeżeli to ja przekazałam wprost jej odczucia i spostrzeżenia. Ja osobiście do biura Ecco nic nie mam, bo mnie rok temu w przyzwoitej cenie zorganizowali świetny urlop. Nie mniej jednak jakiś żal mogę czuć, bo wczasy w Bułgarii były dla rodziców prezentem i w jakiś sposób mnie to dotknęło, iż po powrocie ocenili je jako dotychczas najgorsze. Twój komentarz jest chyba nie na miejscu. Po to chyba jest forum, żeby móc wymieniać doświadczenia i uczestniczyć w jakiejś konstruktywnej dyskusji, nie zaś po to, by komuś po prostu "przysrać" , do czego jak widzę masz skłonności.

Komentarz

Witam, wcześniej pisałam i pytałam o hotel TIA MARIA. Byłam już powiem tak dużo tu na forum przesadza osób, jedzenie owszem takie samo codziennie,ale było bardzo dużo różnego jedzenia. Mi osobiście nie smakowało zbytnio,ale coś dla siebie znalazłam. Klimatyzacja działa!!!!! wymyślacie,po prostu aby działała muszą być zamknięte drzwi od balkonu!! w innym wypadku się wyłącza ( logiczne jaki sens włączać klimę i otwierać balkon). Lokalizacja hotelu taka sobie, denerwujące ,że ruchliwa ulica,ale nie było daleko do morza. MLADOST owszem najtańszy sklep,ale nie za tani. Skończyła się tania Bułgaria;/ jest pięknie,ale chyba jednak wyobrażałam sobie ładniejszą Bułgarię. Trzeba brać all inclusivebo za drogo. Ja z narzeczonym miałam wykupione śniadania i obiadokolację,byliśmy tydzień i naprawdę żałowaliśmy,że pełnego wyżywienia nie wzięliśmy!!
                      Za rok planujemy do TURCJI- hotelu club hotel lion : http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/alanya/hotel_club_lion_3266.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&
                      Tak przy okazji może ktoś był??? czekam na relację!

Komentarz

Ja z ecco byłam na Krecie.Mielismy bardzo udane wakacje.

Komentarz

Trwa
                        X