Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Słoneczny brzeg-hotel burgas beach

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Słoneczny brzeg-hotel burgas beach

Siema, jedziemy z kumplem 29.07 na tydzień do słonecznego brzegu i szukamy rozrywkowego towarzystwa do wspólnej zabawy wakacyjnej. Piszcie. Pozdrawiam

TIA MARIA 3-10 SIERPNIA KTOŚ JEDZIE?????????????????

Komentarz

5 sierpien hotel globus

Komentarz

12-26.08 Słoneczny Brzeg, Hotel Globus. Lecimy z chłopakiem, z chęcią poznamy ludzi, którzy lubią poimprezować

Komentarz

Witam, wcześniej pisałam i pytałam o hotel TIA MARIA. Byłam już powiem tak dużo tu na forum przesadza osób, jedzenie owszem takie samo codziennie,ale było bardzo dużo różnego jedzenia. Mi osobiście nie smakowało zbytnio,ale coś dla siebie znalazłam. Klimatyzacja działa!!!!! wymyślacie,po prostu aby działała muszą być zamknięte drzwi od balkonu!! w innym wypadku się wyłącza ( logiczne jaki sens włączać klimę i otwierać balkon). Lokalizacja hotelu taka sobie, denerwujące ,że ruchliwa ulica,ale nie było daleko do morza. MLADOST owszem najtańszy sklep,ale nie za tani. Skończyła się tania Bułgaria;/ jest pięknie,ale chyba jednak wyobrażałam sobie ładniejszą Bułgarię. Trzeba brać all inclusivebo za drogo. Ja z narzeczonym miałam wykupione śniadania i obiadokolację,byliśmy tydzień i naprawdę żałowaliśmy,że pełnego wyżywienia nie wzięliśmy!!
          Za rok planujemy do TURCJI- hotelu club hotel lion : http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/alanya/hotel_club_lion_3266.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&
          Tak przy okazji może ktoś był??? czekam na relację!

Komentarz

Trwa
          X