Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wyjazd z ALFA STAR

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wyjazd z ALFA STAR

Jakie macie doświadczenia z tegorocznych wyjazdów z Biurem Alfa Star do i w okolice Słonecznego Brzegu? Czy kwaterują zgodnie z umową? Kto jest rezydentem ,macie do tej osoby kontakt?? Jak przebiega podróż?
    Mamy wykupiony wyjazd od dawna, ogarnął nas przerażenie po przejrzeniu netu.
    Jakie macie doświadczenia z tego sezonu?
    Piszcie, proszę! :S

Czy są osoby, którym wszystko poszło gładko?

Komentarz

Tylko nieliczni przeżyli ale są w szoku i nie mogą pisać . (td)

Komentarz

Hej,
        olaboga69, chętnie poczekam aż się otrząsną i przekażą, czego doświadczyli. Wymiana rzetelnych, bezpośrednich informacji to zaleta tego forum, prawda?

Komentarz

ja byłem w tym roku z alfa star i wszystko było ok

Komentarz

Dzięki Andrzejbar10! Poziom stresu trochę spadł
            Czy mógłbyś dodać parę słów na temat miejsca zakwaterowania i wylotów?

Komentarz

Minusem Alfa Star są zmiany terminów wylotów, co powoduje krótsze wakacje. Nie polecam!

Komentarz

New_guest, czy to doświadczenie tego lata i jakie to były zmiany?

Komentarz

Wylatujesz dzisiaj a wracasz przed wczoraj - Alfa Star jak sama nazwa mówi często wpada w pętlę czasu i skraca ci wczasy do wartości ujemnych . Budzisz się w na pół spakowanej walizce z głową w pampersach .

Komentarz

ja byłem w sv.własie zakwaterowanie oraz oferta jaką przedstawiła alfa star było ok
                    lot w tamtą strone i z powrotem bez żadnych problemów wszystko o czasie.kolega trochę przesadza że alfa star skraca wczasy ja wyleciałem w czwartek i w czwartek wróciłem.amber.eyes nic się nie martw bierz kase i leć.pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                    X