Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Prosze o pomoc w wybraniu kierunku pierwszych wczasów zagranicznych

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Prosze o pomoc w wybraniu kierunku pierwszych wczasów zagranicznych

Witam serdecznie zjawiam sie tutaj ponieważ bede niedługo planował wakacje z rodzina na przyszły rok i chce dobrze to zaplanowac a wiec do rzeczy.
    Planujemy urlop w lipcu we trojke czyli ja moja żona i corka w wieku 5 lat.
    Moje pytanie brzmi czy bułgaria bedzie odpowiednim miejscem,poniewaz ludzi duzo pisza ze wiele dyskotek tam a ja wole jak z rodzina jade to odpoczac na plazy przede wszystkim i może cos zwiedzic bo jednak małe dziecko nie wytrzyma dużo chodzenia.
    Niestety mam ograniczenia finansowe czyli nie bede mogł wydac wiecej niż 1500 na osobe i czy wogole cos znajde za taka kwote.
    Napewno chcielibysmy aby napewno znalazły sie w cenia sniadania bo rano nie bedzie sie chciało gdzie chodzic nie musi byc all inclusic.
    No chybaze macie inny kraj do wczasów z dzieckiem,chciałem egipt albo turcje ale ze wzgledu na ataki terrorystyczne raczej sie nie skusze,moze chorwacja ale cieżo tam z plażami piaszczystymi no i te jeżowce albo grecja.
    Pytam was ponieważ duzo podrożujecie a ja zaczynam dopiero no i napewno pierszy raz z biurem bym chciał jechac zeby to ogarnąć.
    Napiszcie czy w tej cenie da sie w sezonie gdzies pojechac na ciepła plaże z raczej pewna pogoda nie jak u nas nad bałtykiem i gdzie polecacie.Pozdrawiam Adrian

adriano233 , zaczynasz dopiero , trzeba pomóc ... Ten budżet 1500 złoty to na hotel z transportem , czy taka kwota na osobę , na organizację całego wyjazdu , łącznie z wydatkami na miejscu ?? czyli 4500,- za 7 dni czy 14 dni ? .... to ważne kwestie , budżet jest mocno ograniczony . Generalnie proponowałbym przestać planować i czekać na lastminute . Dziecko nie jest w wieku szkolnym , przenieś urlop na czerwiec , będzie łatwiej znaleźć coś sensownego i to raczej na 7 dni .

Komentarz

planowałem przeznaczyc tak do 5tys na biuro podrozy plus inna kwota na wydatki na miejscu.Planujemy jechac na 5-7 dni poniewaz urlop mi inaczej nie pozwala no i musi to byc lipiec poniewaz w mojej firmie tak jest ze firme zamykaja na dwa tygonie i wszyscy maja urlopy w jednym czasie.

Komentarz

Jeżeli zdecydowałbyś się na czerwiec lub wrzesień to wycieczkę last minute można kupić już za około 1200 zł spokojnie ze śniadaniami, a jeżeli chodzi o lipiec to może być niestety nieco trudniej, ponieważ wycieczki w tym czasie są droższe itd.. Tak czy inaczej myślę, że uda Ci się coś upolować do 5000 zł ze śniadaniami, bo Bułgaria nie jest w sumie droga, a jak kupisz wycieczkę odpowiednio wcześniej to i cena będzie atrakcyjniejsza Bułgaria dla rodzin z dziećmi jest naprawdę znakomita Za niewielkie pieniądze można fajnie odpocząć.. Do zwiedzania polecam piękny Nesebyr

Komentarz

My byłysmy na 12 dni w Slonecznym Brzegu, w sumie placilysmy o wiele mniej niż Twój budzet przwiduje (niecale 900zł), ale to dlatego że mialysmy tylko ze sniadaniem opcji. Z tego co kojarze opcja AllIn była 600 wiecej, wiec biorac pod uwage opcje last minute i tak bys sie wyrobila w budzecie. Tak tanio bo to opcja autokarowa była (biuro Oskar) no i hotel 3gwiazdki Azuro. Ale nikt nie jedzie po to żeby korzystac z urokow pokoju, a ze slonca, plazy, basenóœ i zycia nocnego, a tam tego nie brakuje. Co do samego autokaru tez nie ma co sie zrazac - ja poczatkowo bylam negatywnie nastawiona, ale w sumie poznaje sie ludzi po drodze, i mozna duzo zobaczyc, (plus wsyapc sie ) Potwierdzam opinie co do Nesebyru - warto zobaczyc ! Pozdrawiam

Komentarz

Udało Ci się znaleźć coś sensownego?

Komentarz

Trwa
            X