Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Obóz z Selva Tour

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Obóz z Selva Tour

Siemka , jedzie ktoś na obóż do Złotych Piasków w terminie 28/29.07-11.07 ?? pucowac sie w tym temacie :P

ja sie zastanawiam nad tym obozem jedziesz ze znajomymi?

Komentarz

tak , skad jesteś jeśli można wiedzieć ? ja z Kielc

Komentarz

okolice Katowic

Komentarz

siemka ;D Wyjezdzam z Selva Tour do hotelu Diana z Warszawy 29.07 - powrot 11.08. Moze jakis kontakt?

Komentarz

Jade na ten oboz z mala grupa znajomych z Radomia jestem. jak ktoś sie chce skontaktować, to piszcie na mejla podobno jest tam swietnie, ale na temat hotelu slyszlem ze troche brudny

Komentarz

moj email: zrebak_4282@o2.pl

Komentarz

w jakim jesteście wieku ?

sama jedziesz koleżanko z Warszawy ?

ile was tam jedzie osob z Radomia ?

pozdro

Komentarz

z Radomia 6 lub 7 szt wiekszacs po 17 lat

Komentarz

z Radomia 6 lub 7 szt wiekszacs po 17 lat

Komentarz

elo ja tez tam jade:] z Radomia piszcie ile macie lat i skad jestescie z radomia jedzie 2chlopakow i 5dziewczyn

Komentarz

No popatrz, chyba jestem wśród tych pięciu dziewczyn:P A tak poważnie, to znalazłam dobrego informatora, moja koleżanka była na tym obozie w terminie 02/03.07-15.07 i mi trochę poopowiadała: -nie ma się co nastawiac na dobra warunki w "hotelu", pokoje są z łazienkami, są w nich prysznice, ale podobno woda z nich jakoś "dziwnie leci", wiec dłuższe włosy trzeba myc w zlewie, poza tym z kiblami jest niemiło. -jedzenie jest raczej słabe (w sumie to kuchnia bułgarska) i dobrze jest zabrac ze soba dużo jedzenia np. ciastek i zupek. -co do wycieczek: im delfinarium odradzano, więc wycieczka do Warny ograniczyła sie do spaceru po mieście, jak nie będzie drogo, to można jechac, istambuł podobno masakra, z kolei Bałczyk kalikara i wieczór bułgarski świetne. -wycieczka do aquaparku jest ostatniego dnia, w cenie są 3 godz., jak ktoś chce na cały dzień, to musi dopłacic (nie wiem ile) -na wycieczki składa się kilka biur podróży, wiec będą ludzie z np bestharcur, w ogóle od nas chyba pojadą dwa autokary. -plaże są ok, ale za sikanie na nich płaci się 10 leva - co do dyskotek na początku są ze dwa wyjścia, razem z grupą, potem chodzimy sami , w prawdzie nie wiem, jak ci młodsi, ale ci starsi później już mogą sami wieczorami chodzic do miasta, mam inf, co do tego, które bary są fajne, a które nie, do których wpuszczają bez problemu, co jest tam tanie i co tam się dzieje, ale to może nie na forum :P pozdro dla wszystkich :*

Komentarz

to ja bede jednym z tych 2 chłopaków :PP

Komentarz

siemka! hehe no i ja tyz lecem z wami!

Komentarz

ojj dobra ciicho was juz znam!!! ktos inny niech sie odezwie

Komentarz

Trwa
                              X