Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bułgaria Złote Piaski hotel Diana

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bułgaria Złote Piaski hotel Diana

Czy był już ktoś kiedyś w hotelu Diana w Zlotych Piaskach?? Wyjeżdżam tam 20 lipca i jestem bardzo ciekawa warunków i ogólnie samej miejscowości, a w iinternecie nie ma zbyt wiele informacji na ten temat. Byłabym wdzięczna za odpowiedź Z góry dziękuję i pozdrawiam

Na temat Bułgarii dużo dowiesz się na forum www.bulgaricus.com . Sześć lat temu kiedy jechaliśmy po raz pierwszy wiedzę czerpałam z przewodnika kupionego w księgarni. Było wspaniale. Właśnie w Złotych Piaskach.

Komentarz

Hi

Tez jade do Diany 22 Lipca
      Odezwji sie na gg-4636182

Peace

Komentarz

Hej!! Ja też jade do Bułgarii 20 lipca ...na obóz....moze sie spotkamy..heh

Komentarz

eloo ludzie ;]

ja tez sie wybieram 22 lipca do diany... moze sie spotkamy gdzies w okolicy ;]

chcecie to gadajcie ;] 6146809

Komentarz

I ja

Komentarz

Ja do Diany przyjade 31.07 ;P kiedy wracacie? hmm.. pewnie bedziemy sie mijali ;P z checia bym posluchala relacji, jakis porad - gdzie wpasc na fajna impreze itp moze bedzie okazja :P

Komentarz

Ktos jedzie 31.07 do Bułgarii hotel Diana na oboz??Ja słyszałam ze ten hotel nie jest rewelacyjny...;/

Komentarz

pisac jak ktos jedzie 31.07. gg7022407

Komentarz

a z jakiego biura jedziesz???

Komentarz

a zjakiego biura sie wybierasz???? ja z jaworzyny ale niemoge sie zdecydowac poki co na jakis konkretny termin pozdrawiam

Komentarz

bierz 22 lipca ;p... ja wlasnie z jaworzyny jade w tym dniu ;]

Komentarz

a jedziesz z ekipa???? ja miałam jechac z kumpela ale ona niestey nie da rady....:/:/

Komentarz

to jest mój nr gg 2000006 jak cos to pisz

Komentarz

hej ...ja jade do Diany 20 lipca z biura JUVENTUR ...czy ktos tez z JUVENTUR-u jedzie??

Komentarz

Trwa
                              X