Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Złote Piaski 25.07-05.08 Guliver

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Złote Piaski 25.07-05.08 Guliver

Witam wybiera się może ktoś z Was na obóz letni do Złotych Piask w terminie od 25.07-05.08 z biura podróży Guliver w Lublinie do hotelu Szans***?? Jeżeli tak to piszcie A tutaj moje pytania: 1.Z tego co widzę to ceny piwa i papierosów podawane przez ludzi którzy byli w Złotych Piaskach są dosyć zróżnicowane. Rozumiem że tam jest drożej niż w całej Bułgarii bo to kurort nadmorski ale ile tak na prawdę kosztuje tam dobre miejscowe piwo, wódka, fajki? Czy opłaca się wziaść trochę alkoholu z Polski? 2.Które kluby nocne są najlepsze? Z tego co czytałem to podobno extra jest malibu i jeszcze jakaś dyskoteka do której wchodzi się pod nogami dziewczyny hehe Dużo jest tam Polaków, można się dobrze pobawić i przy okazji nie oberwać w czapę? 3. Czy w niektórych dyskotekach są np. jakieś tańce erotyczne dla dorosłych (mam 18), bo szczerze mówiąc nigdy czegoś takiego nie widziałem i chciałbym się przekonac jak to wygląda( nie to że jestem zboczony hehe, poprostu ciekawość) 4.Gdzie najlepiej wymieniać euro, i ile trzeba ich mieć ze sobą żeby godnie żyć przez 12 dni,odejmując 2 dni na samą jazdę( dla mnie to znaczy dobrze popić bo jedzenie mam zagwarantowane i zapalić fajkę). Mam narazie 105 euro i nie wiem czy jeszcze wymienić ... 5. Jak to jest z przejazdem przez rumunię? Tam ceny są niższe, opłaca się coś kupować bo z tego co syszałem to fajki sa cholernie tanie 6. Czy dostane w mordę jak będe paradował po mieście i plaży w koszulce Polski? 7.Czy jak byliście na obozie w Złotych Piaskach to wychowawcy bardzo was pilnowali, niepozwalając samemu wychodzić na nocne imprezy? Rezydenci bułgarscy są surowi? No, to tyle jeżeli macie ochotę to proszę odpowiedzcie na moje pytania

żuć sie z mostu lamusie

Komentarz

no wiec tak bylam w tamtym roku z tego biura w tym wlasnie hotelu mialam wtedy 17 lat i musze powiedziec ze pilnowali tylko tych mlodszych (byly osoby 14-19 lat) jezeli jedziesz z obozem to raczej bedziesz chodzil tylko do malibu ale zakrec sie wokol wychowawcy jak poprosisz na pewno Puszcza jakas grupke do innej dyskoteki z rumunia to roznie bywa co prawda fajki sa tanie ale nie ma kiedy kupic... my sie tylko 2 razy zatrzymalismy i to na stacjach benzynowych wiec wiadomo jak z cenami... co do alkoholu nie bierz polskiego. Polecam Mary Jane z cenami tez roznie calezy w jakim sklepie dalej od centrum taniej blizej niestety drogo nie kupuj ZAGORKI ! okropna :/ bardzo tania ale tego sie nie da pic :/ nie boj sie lubia tam polakow na kazdym kroku ich pelno... a w malibu miedzy piosenkami mozna tylko uslyszec krzyki polska !!! na pocz to bylo fajne... ale potem juz bylo wqrzajace jezeli chodzi o wymiane to kantor jest przed wejsciem na deptak... nie zdzieraja z Ciebie bardzo uwazaj bo ja keidys poszlam wymieniac na poczcie i niestety troche stracilam na tym :/ co do tancow erotycznych niestety nie wiem a rezydenci... hmm w szansie nawet nie wiem kto byl... widziaalm tylko takieg starego faceta ale nie byl on surowy ale w nocy jak wychodzilo sie na zewnatrz to krzyczeli i kazali wracac do pokojow :/ fajki ;D ja kupowalam jakies bulgarskie nie pamietam nazwy ale kosztowaly ok 4 zl :P nie byly one dosyc dobre... gdyz nie mialam juz kasy i kupowalam byle co bye tylko starczylo mam nadzieje ze pomoglam pzdr

Komentarz

Dzięki bardzo ) Przynajmniej mniej więcej wiem jak to jest

Do retro: a ty frajerze masz jakiś problem? Przez komputer jesteś mądry jakbyśmy się live spotkali to już byś miał facjate poobijaną

Komentarz

będe wtedy w tym hotelu uwierz ze Cie poszukam xD

Komentarz

retro z calym szacunkiem ale to forum dla tych co chca sie czegos dowiedziec... a takie odpowiedzi chyba nie sa tu na miejscu :]

prosta rada nie interesuje Cie to to tu nie zagladaj :]

pzdr

Komentarz

jak to łep taki to co poradze ze nie moge sie obejsc bez wspomnienia o takiej głupocie

Komentarz

Byłam w tym hotelu i gorąco polecam! Szans to najlepsza sprawa na świecie! Wszystkie informacje które tu otrzymałeś są jak najbardziej trafne i aktualne, byłam w tym roku, to potwierdzam. Recepcjoniści w porządku, nawet gdy się nocą wracało porafili na wino zaprosić czy na fajkę.
                Co do klubów nocnych to obok malibu jest taki klub playboya. Jak masz ochotę, to wstąp

Polecam każdemu Bułgarię, Złote Piaski i naturalnie hotel Szans
                W razie pytań proszę o kontakt:
                panimak@tlen.pl

Pozdrawiam
                Mo

Komentarz

Trwa
                X