Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Złote Piaski_towarzystwo

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Złote Piaski_towarzystwo

Witamy, Kto z Was będzie w okresie 31.08 - 14.09.07 w hotelu Flamingo lub gdzieś w pobliżu? Może jakaś integracja? Pozdrawiamy, Milena i Rafał

Hej my sie wybieramy, ale od 5 do 15 lipca .. ktos jeszcze?? pisać adzia i jarek

Komentarz

A nie myśleliście o zajrzeniu na strony, na których ludzie zbierają się na wspólne wyjazdy? Jest tego trochę w necie, ja mogę polecić twoja-podroz.pl. Tylko nie wiem, czy Wam akurat zależy na ekipie czy po prostu chcecie się spotkać z kimś, kto tam akurat będzie spędzał wakacje. Ale tak mówię, bo niewiele osób wie o tego typu portalach, a może okażą się Wam pomocne.

Komentarz

Ja jadę z chłopakiem 27.08 do 3.09 Oczywiscie złote piaski Tylko my do hotelu Slavey.

Komentarz

witam
          wybieram się od 12 do 19 sierpnia do Złotych Piasków sam, szukam fajnych ludzi do poimprezowania razem,
          wucash1@interia.pl , gg 9827936
          Pozdrawiam Łukasz

Komentarz

Witam, wybieramy się zgraną ekipą ponad 10 osób od .02.09. - 10.09, będzie się działo, Hotel Park Golden Beach będzie spoczko

Komentarz

za parę godzin wylatuję więc gdyby ktoś był w tym terminie w Złotych Piaskach zostawiam swój nr 500214175
              Życzę wszystkim udanych wakacji
              Łukasz

Komentarz

Trwa
              X