Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy warto jechać z orbisem do Bułgarii?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy warto jechać z orbisem do Bułgarii?

Chce wybrać się na obóz do Bułgarii z ORBIS TRAVEL w terminie 05.07-17.07 i chciałam się zapytać czy warto?? Chciaabym poznać inne zdania na temat ORBISU bo to mój pierwszy wyjazd z nimi i nic nie wiem o tym biurze!! Czekam na odzew i z góry dziękuje za wasze wypowiedzi!! A przy okazji czy ktoś może wybiera się na ten obóz w tym terminie??

jeśli już z orbisem (bo to droga firma ) to może inny rejon , w Bułgarii może tanio ale nic po za tym . Za tą cenę spokojnie można lecieć w inne ciepłe kraje.

Komentarz

Byliśmy w zeszłym roku w Bułgarii z Orbisem. Pełen profesjonalizm, kompetentny i bardzo mily rezydent Robert. My byliśmy w Neseberze. Orbis jest drogim biurem ale jest najlepszy z polskich biur podroży. Wszystko zgodne z ofertą.

Komentarz

szkoda tyle kasy na Bulgarie z Orbisem. wybierz inne biuro...

Komentarz

A skąd Wy wszyscy wiecie ile kosztuje ten obóz??Piszecie że z" taka kase"sie nie opłaca itp a Spasti podała tylko miejsce i termin)Skąd macie te informacje dotyczace ceny to nie wiem?? Jezeli chodzi o Orbis to chyba rzeczywiście obecnie najsolidniejsza marka na rodzimym rynku turystycznym.Jasne że mozna za cene orbisowskiej Bułgarii wybrac sie choćby do Egiptu ale trzeba sie zastanowić czy warto??egipt ze słabym biurem moze być rozczarowaniem,podobnie jak inne atrakcyjniejsze od Bulgarii kierunki.Bulgaria to chyba obecnie najtansza forma fajnych zagranicznych wakacji szczególnie dla osób nie mających wypchanego portfela. Osobiście wolałbym jechać ze sprawdzonym BP do Bulgarii niż lecieć z obawami na Rodos,Turcje czy Caprii,bo chyba te kierunki organizowane przez tanie biura będą cenowo porównywalne z w/w ofertą.

Komentarz

według mnie warto .Orbis jest profesjonalnym biurem, byłam z nim we Włoszech.

Komentarz

A z jakimi liniami orbis lata do bułgarii? Niedługo lece do hotelu Odessos, więc chciałbym wiedzieć.

Komentarz

Trwa
              X