Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

ITAKA OSZUKUJE pozew do sadu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ITAKA OSZUKUJE pozew do sadu

k płaciłem 5500zł dostałem syf , Itaka sprzedaje ofertę jako 4 **** grzyb prawie w każdym pokoju i hotel oznaczenie 3 *** a Polacy mieszkają w 4 piętrowym budynku nawet nie reklamowanym na folderze bo by odstraszał myślę ze bez oznaczenia gwiazdkowego , za wymianę hotelu bez grzyba zażądali 300 euro i musiałem zapłacić, na każdym kroku okradają cię !!!!! INSPIRUJA NAS MARZENIA ITAKA -- nas też ale nie takie !!!!! jak grzyby w pokoju , brud, rezydenci z łapanki -( nie którzy mówili ze pierwszy i ostatni raz z Itaka współpracują nie poważne biuro ) uwaga oszukują na gminie sprzedając hotel 4**** a dostajesz 3*** z warunkami tragicznymi , po prostu maja oferty niechciane przez inne biura, oczywiście trafia sie może coś dobrego ale są to przypadki( to co zostaje z inny biur znanych i cenionych to przede wszystkim biur Neckermann i Tui. Spotkałem pana który był 3 razy z nimi za każdym razem było coś, ale do zaakceptowania , a za 4 razem wycieli mu numer ze mieszka w pokoju 2 osobowym w 4 osoby i tak nabierają ludzi i Itaka twierdzi ze jest wszystko ok.. uwaga szukamy poszkodowanych przez biuro Itaka , będziemy walczyć o swoje ! poszkodowany raf32@op.pl

życzę powodzenia i determinacji

Komentarz

A gdzie to być ? Jaki hotel ?

Komentarz

Co za brednie, Hotel jest 3*, widziałam go -bez przesady!!

Komentarz

i znowu odgrzebany posy z 25.08.2008

reklama dla Itaki?????????????

Komentarz

Anita33 Napisał(a):
            -------------------------------------------------------
            > Co za brednie, Hotel jest 3*, widziałam go -bez
            > przesady!!

O jakim hotelu mówisz bo ja w tym temacie nie widzę żeby jakakolwiek nazwa hotelu była wymieniana A żeby napisać czy widziałam muszę najpierw znać nazwę

Komentarz

Ja też takie pytanie zadać, ale zaraz się okazać, że na sąsiednim poście raf32 napisać, że to być Shibka. A Shibka mieć 3* z naciąganym +.
              Inna sprawa, że tylko pierdoła by się dać zakwaterować w takich warunkach, o ile oczywiście zdjęcia oddawać stan faktyczny, bo jakość zdjęć też być taka, że tam nawet ufo można by się dopatrzyć.

Komentarz

Drodzy klienci Itaki, podejrzewam że już byli. Działa to w ten sposób:
                Rezydentka zmienia hotel na inny gdzie różnica wynosi ok. 50Euro na tydzięń dla min. 50% wycieczki. (50euro x25odób = 1250Euro). Następnie sprzedaje wycieczki 2 razy droższe niż organizowane przez Egipcjan tak wiec wyjazd na np. łódź ze szkalnym dnem nie kosztuje 20$ a 40$. a w ciągu tygodnia ma minimu 3 wycieczki. Tak wiec 3 wycieczki x ok. 20osób (lub więcej) x 20 $ = 1200$ tygodniowo.

Reasumując 1200euro + 1200$ - prowizja (czyt. łapówka) dla kogoś w Polsce z Itaki) i mamy bardzo dobrą tygodniową pensję.

BY żYłO SIE LEPIEJ -....REZYDENTOM

Komentarz

A ja nie wiedziałam czy rezydent ma takie kompetencje by zmienić komukolwiek hotel.

Komentarz

Widze jaki hotel bo potrafię logicznie mysleć -skor o 1500 razy wkleja te same wątki-Hotel Shipka!

Komentarz

Zgadzam się z tym..Witam właśnie wróciłem z hotelu SHIPKA do którego zabrało mnie biuro podrózy ITAKA i jestem zdegustowny hotelem i biurem które potrafi kłamać klientów prosto w oczy nawet reklamą która jest nie prawdziwa hotel jest straszny o wszystko trzeba tam walczyć np wymiana ręczników jeśli się samemu nie pójdzie to nici z tego pościel przez cały mój pobyt nie była wymieniona normalnie katastrofa zamiast kołdry jakiś koc który można przykryć konia a nie człowieka, widok z balkonu na śmietniki i pokoje obsługi hotelowej która nie spełniała swoich obowiązków , a nasz rezydent porażka totalny idiota jak ja jako klient wiem więcej od niego na temat wycieczki,a tu link jak wygląda pokój z dnia 27.07.2009 Śmiechu Warte a nie tak jak pokazuje to ITAKA http://www.youtube.com/watch?v=qePV3W2KnK8

Komentarz

Szczerze mówiąc , to niczego złego w pokoju na tym filmie się nie dopatrzyłam / poza bałaganem/, przykry trochę widok z okna,

Komentarz

Na stronie Itaki jest ten niższy budynek, pokój wygląda identycznie na filmiku i na stronie Itaki (tyle, że jest tam czysto a nie burdel), no i nie wiem skąd pomysł, że hotel jest 4* skoro Itaka podaje, że 3*...

Komentarz

no dobra ... poddaję się ,,gdzie jest haczyk??????????

oglądam filmiki /Twój i Itaki/ i nie wiem z czego się śmiać ..a miało być Śmiechu Warte :S
                            widzę typowy pokój w hotelu 3 ...a często i 4*
                            i to z klimą
                            widok z balkonu ..... - gdzie te śmietniki? widzę drzewa
                            czy koniecznie muszę zaglądać piętro niżej????????????????
                            łazienka - spoko .....
                            rezydenta - nie znam ....:S

reszty nie ma na filmie ...tzn ...próśb o wymianę ręczników czy pościeli ....więc nie mnie oceniać ,,,,,jak było

Komentarz

po cholere jezdziccie z itaki jak wiadomo czym to pachnie bo jest masa takich postow na forum.jezdzicie z tui nn albo scan

Komentarz

Trwa
                              X