Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Itaka oszukuje hotel shipka

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Itaka oszukuje hotel shipka

ZAPRASZAM NA LINKA fotoforum.gazeta.pl/k/ITAKA%2520OSZUKUJE.html warto zobaczyć jakość itaki prosze wpisac wyszukiwarce ITAKA OSZUKUJE

Nie wiem czy Chodzi o H Shipka-bo mi sie nie chce na tego linka wchodzić , ale widzaiłam 2 tyg temu ten hotel i moim zdaniem jest ok, a przede wszystkim na superpołożenie, polecam młódym osobom, obok puby , dyskoteki,

Komentarz

no rzeczywiście niezbyt ładnie

Komentarz

Ja mogę wkleić swoje zdjęcia z Shipki-zupełnie inne;

Komentarz

Chcialam zauwazyc, ze zdjecia (i post) sa z zeszlego roku. Po co odgrzebywac takie starocie. najprawdopodobniej hotel wyremontowano w miedzyczasie, albo bylas w innych pokojach.

Komentarz

nie ładnie Anitko 33

szukać starych postów

co się nie robi dla Itaki!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Witam właśnie wróciłem z tego hotelu do którego zabrało mnie biuro podrózy ITAKA i jestem zdegustowny hotelem i biurem które potrafi kłamać klientów prosto w oczy nawet reklamą która jest nie prawdziwa hotel jest straszny o wszystko trzeba tam walczyć np wymiana ręczników jeśli się samemu nie pójdzie to nici z tego pościel przez cały mój pobyt nie była wymieniona normalnie katastrofa zamiast kołdry jakiś koc który można przykryć konia a nie człowieka, widok z balkonu na śmietniki i pokoje obsługi hotelowej która nie spełniała swoich obowiązków , a nasz rezydent porażka totalny idiota jak ja jako klient wiem więcej od niego na temat wycieczki,a tu link jak wygląda pokój z dnia 27.07.2009 Śmiechu Warte a nie tak jak pokazuje to ITAKA http://www.youtube.com/watch?v=qePV3W2KnK8

Komentarz

hmmm...moim zdaniem nie ma jakiejś tragedii i pokój jak pokój...tego się można było spodziewać po Bułgarii...a wiadomo, że pokoje do zdjęć są ładnie ozdabiane, oświetlane...

Komentarz

Trwa
                X