Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Chile-Boliwia-Peru

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Chile-Boliwia-Peru

Witam wszystkich, mój poprzedni nick sigma001- ale gdzieś zapodziałem hasło, więc nowy login. Właśnie wróciłem z trasy Chile- Boliwia-Peru z RT - jeśli są jakieś pytania odnośnie tamtego kierunku chętnie odpowiem.
    Pozdrawiam Sigma001

Witaj Sigma, też ten kierunek chodzi mi po głowie. Powiedz jak znosiłeś wyokości, czy program jest dopracowany i w pełni realizowany, jakie duże są grupy. Czy 3 kraje to nie za dużo do realizacji na jednej wycieczce , jak to odebrałałeś. Czekam na ocene tego kierunku i pozdrawiam
    Małgoś

Komentarz

Sorki sigma, ale dla mnie to typowa trasa dla ,,zaliczaczy''.Kazdy z tych krajów oferuje zwiedzanie na min. 2 tygodnie, i to po lebkach. Znam Ciebie z innych wyjazdow i zastanawiam sie kto was tak wymanewrowal. Jak ktos juz gdzies napisał: byc w Peru i nie zobaczyc Nasca czy kanionu Colca ......jak dla mnie bez sensu
      Ostatnio edytowane przez amat ; https://www.wakacje.pl/forum/member/4343-amat o 7th April 2015, H:i

Komentarz

Nasca i Kanion Coca to całkiem inna wyprawa, a trasa fantastyczna. Laguny w Chile i Solaryjne w Boliwii to po prostu bajka. Każdy z tych kraji to co najmniej jeszcze 2 pobyty.

Komentarz

Sigma czekam na więcej informacji na tematy , o które pytałam.
          Pozdrawiam

Komentarz

Wybraliśmy trasę CHPB z RT z uwagi na pustynię Atakama. I powiem szczerze zobaczylismy dużo piękniejsze miejsca niż się spodziwaliśmy. Peru to miała być wiśnienka na torcie.... i była. Chile cudowne , Boliwia też , Peru tak jak się spodziewalismy. Piękne laguny w Chile fantastyczny Salar de Uyuni - widoki bajeczne, ośnieżone góry, wulkany buchające gejzery. Czego więcej potrzeba do szczęścia.
            Grupa liczyła 15 wspaniałych osób + pilot Przemek, facet z jajami co nieraz udawadniał. Program obejmował w zasadzie Atakamę + stolice państw i kawałek Peru. Grupa wyjątkowo bardzo dobrze znosiła wysokości a dojeżdżaliśmy do 5000 metrów.
            Chile plaujemy jeszcze raz ale region Patagonii i Ziemi Ognistej, w Boliwii widzieliśmy to co nas interesowało z wyjatkiem dżunglii.
            Trasa obmyślana pięknie, tylko ta kiepska logistyka, niepotrzebny przejazd a nie przelot z La Paz do Cusco wokół jeziora Tititaka, z powodu wyborów odwołano większość lotów. Hotele bez rewelacji ale dało się przezyć, jedzenie tez ok.
            Jak coś więcej to pytajcie

Komentarz

Jeśli ten Przemek to Przemek Belle to trafiliście w dziesiatkę. Jeden z najlepszych pilotów w Rainbow. Robiłem z nim kiedys objazd. Pod opisem: "facet z jajami" podpisuję się obiema rękami

Komentarz

To ten sam Przemo

Komentarz

Już od trzech lat wiszę mu kawę Przypadkiem nie chwalił sie gdzie będzie w sezonie letnim?

Komentarz

Witam A jak było z pogodą na trasie? Czy często padało? Jak z wiocznością w Machu Picchu? Można liczyć na słońce w tym czasie, bo jednak to pora deszczowa? Jak temperatury? Myślałam o termimnie w listopadzie,ale niestety wszystkie terminy do końca roku RT już sprzedało. Jak mi powiedziała Pani w biurze ta trasa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, więc myślimy z mężem o terminie wielkanocnym koniec marca początek kwietnia. Obawiam się jenak trochę tej pory deszczowej. Z tego co wcześniej przeczytałam najlepszy czas na Peru jest od czerwca do listopada, ale latem RT nie ma terminów latem na tą wycieczkę. Jak było podczas twojej wycieczki? Z góry dziękuję za odpowiedź

Komentarz

Cześć. Wybieram się pod koniec 2016 roku (pazdziernik - listopad) na w/w wyprawę z Rainbow - ktoś się wybiera w podobnym terminie ?

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chile, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                      Trwa
                      X