Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Lisanj Park w Novi Vinodolski

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Lisanj Park w Novi Vinodolski

Czeœć wszystkim! Sprawa, którš tu chcielismy poruszyć jest doœć ciekawa, otóż w te wakacje wybraliœmy się do Hotelu Lisanj Park do Novi Vinodolski, naczytaliœmy się o tym miejscu i hotelu - same superlatywy, niestety po przyjeŸdzie przeżyliœmy mały zawód i szczerze powiedziawszy czujemy się z lekka oszukani przez biuro, które organizowało wycieczkę. W katalogu i wszystkich informacjach nawet w internecie było zdjęcie głównego hotelu i to w czasach jego œwietnoœci, nigdzie nie doszukaliœmy się "pięknego" budynku Dependance, w którym mieliœmy mieszkać, a wierzcie mi zdjęcia, którymi raczy wszystkich organizator nie majš z rzeczywistoœciš prawie nic wspólnego. Budynek, w którym przyszło nam mieszkać różni się znacznie od tego ukazanego na zdjęciu. Nasze pierwsze wrażenie po zobaczeniu go było straszne, wyglšdał jak stary komunistyczny blok, w œrodku jeszcze gorzej, wystrój kiepski (nad łóżkiem i na œcianach czarno-białe zdjęcia wykrzywionych twarzy –koniecznie weŸcie coœ żeby je zasłonić), taki a’la lata 70. Kolejnš niespodziankš jest piaszczysta plaża! Jaka piaszczysta plaża??? Betonowa!! Piasek (brudny) rzeczywiœcie się pojawia, ale na boisku od siatkówki, które jest oddzielone murkiem od betonowego brzegu. Plaża, o której piszę nie należy do hotelu tylko jest publiczna, podobnie jak basen, który jest jednš z głównych atrakcji miasteczka. To, co nas uratowało to to ze niedaleko „wspaniałej” hotelowej plaży znajdujš się skałki, na których również można się poopalać, a nawet z niektórych jakiœ mšdry człowiek (chwała mu za to) zamocował drabinki do wchodzenia do wody. Jeœli chodzi o jedzenie, to ok., smaczne, natomiast codziennie to samo, ile czasu na œniadanie można jeœć jajecznicę, jajka i kiełbaski, bo po 5 dniach już nie mieliœmy na nie ochoty. To, do czego nie można się przyczepić to obsługa, głównie pani rezydent, która naprawdę wkłada wiele wysiłku, aby ludziom przyjeżdżajšcym wypoczywało się dobrze. Rekompensatš za liczne cierpienia był także piękny widok z ba

Trzeba dokladnie czytac oferte biura!!!!!Masz przeciez dostep do internetu.Na temat tego hotelu i miejscowosci jest wiele informacji.Jade we wrzesniu i jestem spokojna. A za 1200 zloty wiem czego moge sie spodziewac.Pozdrawiam

Komentarz

Witam! A z jakim biurem jechaliście? Pozdrawiam!!!

Komentarz

NO WIDZISZ, WE WRZEŚNIU CENA GWAŁTOWNIE SPADA, MY ZA TĘ WYCIECZKĘ ZAPŁACILIŚMY TROSZKĘ WIĘCEJ, A NAPISZĘ DODATKOWO ZE W TAMTYM ROKU ZA PODOBNĄ CENĘ ODWIEDZILISMY SAMOLOTEM EGIPT, GDZIE WARUNKI BYŁY NIEPORÓWNYWALNE. CIEKAWI MNIE GDZIE W INTERNECIE ALBO W OFERCIE BIURA ZNALAZŁAŚ INFORMACJE O BETONOWEJ PLAŻY I O BUDYNKU W KTÓRYM MASZ MIESZKAĆ. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANEGO POBYTU, BO NIE TWIERDZĘ ŻE TO NIE JEST MOŻLIWE.

Komentarz

MAM PYTANIE DO DZIADY@BABY. JA JADE WE WRZESNIU W TO SAMO MIEJSCE, ALE NIE WYBRALISMY HOTELU TYLKO APARTAMENTY MATILDA Z ANEKSEM KUCHENNYM. W BIURZE ZAPROPNOWANO NAM WYKUPIENIE OBIADOKOLACJI W POBLIŻSZEJ RESTAURACJI ZA 6 EURO/OBIADOKOLACJA/OSOBA. BARDZO PROSZĘ O RADĘ CZY TO JEST DOBRA CENA, CZY JEDNAK NIE WARTO WYKUPYWAĆ ICH BO W TEJ CENIE ZJEMY OBIADOKOLCJĘ. NAPEWNO ORIENTUJESZ SIĘ JAKIE SA CENY W RESTAURACJACH I CO WARTO SPRÓBOWAC.DZIĘKI

Komentarz

MAM PYTANIE DO DZIADY@BABY. JA JADE WE WRZESNIU W TO SAMO MIEJSCE, ALE NIE WYBRALISMY HOTELU TYLKO APARTAMENTY MATILDA Z ANEKSEM KUCHENNYM. W BIURZE ZAPROPNOWANO NAM WYKUPIENIE OBIADOKOLACJI W POBLIŻSZEJ RESTAURACJI ZA 6 EURO/OBIADOKOLACJA/OSOBA. BARDZO PROSZĘ O RADĘ CZY TO JEST DOBRA CENA, CZY JEDNAK NIE WARTO WYKUPYWAĆ ICH BO W TEJ CENIE ZJEMY OBIADOKOLCJĘ. NAPEWNO ORIENTUJESZ SIĘ JAKIE SA CENY W RESTAURACJACH I CO WARTO SPRÓBOWAC.DZIĘKI Ciężkie pytanie, ponieważ my stołowaliśmy się w Hotelu Lisanj,wiec w restauracji nie byliśmy czestymi gośćmi Jeśli chodzi o posiłek w restauracji za sałatkę płaciliśmy ok.25 kun, za jakieś mieso z frytkami około 30, ale była to jedna z tańszych restauracji, pizza (niby maksi ale taka na 1 osobę) ok 38 kun, generalnie strasznie zdzierają w tych restauracjach, szczególnie jeśli chodzi o napoje, owoce w sklepie- nektarynki 10 kun, wiecej obawiam się ze nie pamiętamy, w miasteczku jest targ gdzie moze być trochę taniej, podobno mozna się targować. Do smakoszy owoców morza nie należymy, ale wszyscy polecali kalmary i skampi. pozdrawiamy serdecznie

Komentarz

Witam! 22.08. jadę z Trampem do Novi Vinodolski, ale nocować będę w apartamentach Visna (niestety Matilda były już zarezerwowane). Wiecie może jakie tam są warunki? Czy mam się spodziewać takich, jak w hotelu? Serdecznie pozdrawiam

Komentarz

Obawiam sie że w tej kwestii Ci nie pomożemy. Generalnie jeśli chodzi o apartamenty to panowały różne opinie, niektórzy ludzie byli zadowoleni, niektórzy nie, jedne z widokiem na morze inne nie. To jest raczej ruletka, ponieważ będziesz mieszkał w apartamencie należącym do Horwackiej rodziny, więc kwaterze prywatnej i kazdy moze mieć troszke inne warunki. Napewno maly spacerek do morza będzie Cie zawsze czekał, ale bez obawy- tam wszedzie jest raczej blisko. pozdrawiam ta na b

Komentarz

W Novi Vindolski nie przebywałe, byłem lecz przejazdem. fakt, plaży piaszczystej tam raczej nie znajdziecie. Ja widziałem lecz betonową. Co do pogody, to z tego co mi wiadomo to w tym roku wyjątkowo kaprysna. Ja jeżdzę na wyspe KRK. To vis a vis Nowi Vindolski więc pogoda jak tam jestem jest taka sama. Jeszcze nie spotkałem się z pochmurna pogodą. Może miałem szczęscie. Raz był deszczyk, jedna kropla na m2. a trwał chyba 5 min.
                  Zawsze upały do 40 C. ( termometr w samochodzie w cieniu - 38 C) Z reguły 34-36 C. Jestem tam co roku w drugiej połowie sierpnia.

Komentarz

Właśnie wróciłam z Novi Vinodolski i jestem naprawdę zadowolona. Wiedziałam że będę zakwaterowana w budynku depadance, tylko też przestraszyłam sie na jego widok, ale aż tak żle nie był. Miałam widok na morze, a plaża jest tam piękna. Chodzi mi o widoki, przejrzyste morze, widok na wyspę krk, góry i malutka wysepka san marino. To wcale nie przeszkadza że plaża jest betonowa, nawet lepiej piasek sie do skóry sie nie klei. Jedzonko rzeczywiście dobre. Polecam wyjazd na wycieczkę do pitvickich jezior(27E) i na nocny rejs po zatoce do cirkvienicy(10E). jak ktoś ma pytanie chętnie odpowiem.

Komentarz

czesc Marzenka jesli mozesz to napisz jaka pogoda ile stopni ma morze jakie ceny czy w łazience jest wanna czy prysznic na ktorym pietrze mieszkałas(co trzeba zrobic zeby dostac pokoj z widokiem na morze)czy sa tam jakies imprezy i jakim autokarem jechaliscie z gory dzieki

Komentarz

Chciałabym wiedzieć czy długo czekaliscie na zakwaterowanie,ile godzin jechaliscie i o której byliście w Novi Vindolski.
                        Czy w ostatnim dniu zostaliscie wykwaterowani rano,a o której był wyjazd do kraju i czy w zwiazku z tym otrzymaliście pokój na bagaże i czy można ,za dopłatą,zostać w pokoju dłużej.
                        Marzenko,napisz ile kosztuje wycieczka do Postojnej i rejs na KRK?
                        Czy w cenie 27 E był już bilet wstepu do Plitwic?
                        Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

[%sig%]

Komentarz

Witaj. Pogoda w chorwacji jest bardzo zmienna, raz słońce raz deszcz, często były burze. Niebo często zachmurzone, ale czasami było bezchmurne. Woda w morzu jest taka w miarę, nie wiem ile ma stopni. Ceny są dość wysokie np. mleko 3zł, jogurt najtańszy 1,2 zł , piwo w sklepie 3-4 zł, w restauracji 8 zł, chleb 3 zł.
                          W łazience jest prysznic. Mieszkałam na 3 piętrze, nie wiem jak to zrobić żeby zająć pokój z widokiem na morze, ja po prostu ustawiłam sie druga w kolejce i może to miało jakiś wpływ, kto pierwszy ten ma lepszy pokój. Tylko z 3 i 4 pietra widać morze. I tez nie ze wszystkich pokoi. Imprez raczej nie ma. Tylko w hotelu organizowane są wieczorki taneczne- 2 razy w tygodniu. Autokar był w miare ok. PA

Komentarz

Na zakwaterowanie czekaliśmy ok. 40 min, a to dlatego że dotarliśmy do Novi Vinodolski po 12, a oni nie kwaterują wcześniej niż o 13. Następny turnus po nas dojechał do novi o 14 i od razu ich zakwaterowali. Jechaliśmy z Wrocławia 20 godzin. w ostatni dzień musielismy opuścić pokoje do 10, a wyjeżdzaliśmy o 20. Bagaże składaliśmy wszyscy na dole, w sali telewizyjnej. Nie wiem czy za dopłatą można zostać dłuzej w pokoju, wątpie, bo przyjeżdza następny turnus z polski.
                            Wycieczka na postojne nie pamiętam, a na krk 18 E. Na pitwockie trzeba jeszcze zapłacić wstęp, nie pamietam ile. pa pozdrawiam

Komentarz

Czesc mam jeszcze takie male pytanie ktore moze wydac ci sie nieco smieszne
                              czy sa blisko Novi vinodolski jakies male wysepki na ktore mozna doplynac pontonem Czy wogole mozna tam plywac sobie pontonem jest on poprostu dosc ciezki i nie wiem cze jest jakis sens targac go tam ze soba

Komentarz

Trwa
                              X