Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

pytanko

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pytanko

jade w tym roku na wakacje na wyspe rab czy ktos tam byl jak tak to prosze o opinnie jak tam jest i co warto zobaczyc

Witam.
    Byłam w tamtym roku. Wyspa jest piękna choć dość droga (mam na myśli jedzenie), ceny apartamentów raczej jak wszędzie. Zjeździlismy całą wyspę, a miasteczko Rab jest bardzo urokliwe. Jest tez ponoć największa (?) piaszczysta plaża w Chorwacji, w Loparze. Genaralnie bardzo nam się podobało. Jak masz jakieś konkretne pytania to pytaj, postaram się odpowiedzieć.

Komentarz

Czesc dzieki za informacje mam jeszcze pytanka a prop dojazdu ja jade samochodem.Jak tam jest ze stacjami paliwowymi czy jst tam lpg.Ile kosztuje przeprawa promowa?

Komentarz

Witam.
        Też jechaliśmy samochodem. Przez Cieszyn - Brno- Wiedeń - Maribor - Zagrzeb i dalej do Senij i na przeprawe promową Jablanac - Miśnjak (duzo więcej promów niz z Krka). Przeprawa kosztowała 96 kun (3 osoby dorosłe, dziecko no i samochód). W jedną stronę oczywiście.
        Co do gazu to nie pamietam bo my nie korzystaliśmy i nie zwracałam uwgi czy jest i za ile. Ale zdziwiło nas jedno. Paliwo było najtańsze w Austrii (choc wszędzie czytam że tam jest najdrożej).
        Życzę miłego pobytu.

Komentarz

A jeszcze jedno. Jak już znajdziesz stację benzynową (Są też na Rabie) to tankuj do pełna bo nie wiadomo kiedy będzie następna. My jechaliśmy na oparach prawie do Plitwic.

Komentarz

Dzieki mam nadzieje ze wyjazd sie uda i pogoda dopisze.
            POZDRAWIAM!!!!!!!!

Komentarz

Napewno będzie super. Liczę na opis wrażeń po powrocie. Chętnie powspominam, bo ja w tym roku "zaliczam" Amsterdam.
              Pozdrawiam

Komentarz

Napewno sie odezwe.Ty tez bedziesz miala fajne wakacje ja tylko w Amsterdamie bylam na lotnisku jak lecialam do u.s.a ale kiedys mam nadzieje ze i tam pojade. Podobmo jest tam fajnie ale i niebezpiecznie zwlaszcza wieczorem.Ale mam nadzieje ze wyjazd sie uda i bedziesz zadowolona.Tak jak ja ze swojego, juz sie nie moge doczekac a to dopiero za dwa tugodnie.
                POZDRAWIAM.

Komentarz

Czesc mialas racje Chorwacja jest piekna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Witam!
                    Byłam pewna że Ci się spodoba! Gdzie się zatrzymaliście? No i jak z gazem po drodze (pytam tak na przyszłość)?
                    Holandia też jest piękna - zjeździliśmy całą. Ale było wietrznie i deszczowo. Tęskniliśmy za Chorwacją i Włochami. Ach... może w przyszłym roku.
                    Pozdrawiam

Komentarz

My bylismy na Rabie potem Plitwickie Dubrownik tam chyba bylo najladniej. Mielismy blisko do adriatyku widzielismy go z tarasu pokoje super z aneksem kuchennym.Kurde cala Chorwacja jest ladna. A z gazem to troche ciezko na wyspie wcale go nie bylo tylko na autostradach ale nie na wszystkich stacjach.Mam nadzieje ze w przyszlym roku tez sie tam wybiore.
                      POZDRAWIAM

Komentarz

Ja też mam taką nadzieję. Cro is the best!!!
                        Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                        X