Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Riwiera Makarska- Co polecicie???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Riwiera Makarska- Co polecicie???

Lizce na jakies propozycje odnośnie Riwiery Makarskiej.... Z góry dzięki

Sama Makarska, moze Podgora ewentualnie. Zawsze jestem zwolennikiem najwiekszych kurortow (Alanya, Sousse), bo tam sie najwiecej dzieje, jest ciekawie. Co do np. wycieczek - polecam rejsik jakis (np. na wyspe Brac sa organizowane) i Dubrownik.

Komentarz

Witaj Zapraszam najpierw tu: http://www.makarska-riwiera.pl Świetne miejsce wypadowe na wycieczki! Suzana

Komentarz

witaj tomek napisz gg: 1186601 tez chce sie wybrac do makarskiej i szukam bungalowa/ apartamentu [%sig%]

Komentarz

W googlach można przeszukać dużą ilość apartamentów. Sama Makarska- tłoczna, raczej do zabawy, nie do spokojnego spania. Ja wybrałem spokojną mieścinkę- Brela. [%sig%]

Komentarz

Makarska - najszerszy wybór każdego rodzaju zakwaterowania, szczegółowa dokumantacja, najwyższa jakość, długi staż pracy w miejscowości www.gandalftravel.com

Komentarz

Ja pojechałem w ciemno,samochodem i znalazłem super miejsce w tzw.wysokim sezonie.Szkoda tracić kasę na prowizję dla biura!

Komentarz

Jestem takiego samego zdania, ludzie aż sie prosza, żeby u nich zamieszkac

Komentarz

Z góry proponuję Brele spokojna cicha wspaniała miejscowość na prawdziwy wypoczynek. Jak chcesz jechać dalej to np Trpanji na Peljesaczu, Orebić to wszystko podobne miejscowości małe i ciche no chyba że szukasz duzych i głosnych ale w tych to nie jestem ekspertem pozdr

Komentarz

Byłam w Tucepi - gorąco polecam. Leży blisko Makarskiej, ale miejscowość jest mniejsza. Co nie znaczy, że tam nudno - dużo lokali, kawiarni, wycieczki statkiem, możliwości spacerów...

Komentarz

Masz jakieś namiary na agencje turystyczną lub jakieś kwtery prywatne w mieścinie Brela lub okolicy?

Komentarz

Do Elwiry. Wybieram się do Tucepi i jeżeli pomożesz blizniemu w znalezieniu kwatery - zapewniam - szczęście moje będzie Twoim udziałem. Proszę na przemas_80@o2.pl

Komentarz

Ja też byłam w sezonie w Makarskiej w ciemno. Nie ma problemu z kwaterami, ludzie zapraszają jak tylko wjedziesz do miasta.
                          A do zobaczenia są koniecznie jeziora plitwickie! Lepsze niż piramidy w Egipcie! bynajmniej dla mnie.
                          A i nie zapomnij plastikowych sandałów, plaża kamienista

[%sig%]

Komentarz

Ja też sie wybieram na Makarską..... i tez w ciemno.. niewiecie czy tak w ciemno mam szanse na domek czy kwatere blisko łądnej plaży?? odpiszcie..... pozdrawiammm:P

Komentarz

Nie wiem dlaczego aż tylu Polaków ciągnie właśnie do Makarskiej? : :S

Komentarz

Trwa
                              X