Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Brela-kwatery i wspomnienia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Brela-kwatery i wspomnienia

witam po dlugich namyslach w koncu wybralam. z mezem i 8-letnim synkiem jedziemy do miejscowosci Brela. bardzo prosze o namiary na sprawdzone kwatery w tym miasteczku (szukamy czegos niedrogiego, tylko tyle zeby sie przespac) prosze tez o relacje z pobytu, bo na forum ciezko cos znalezc o tym miejscu. czy plaza to nie beton, jakie jest zejscie, czy z tej miejscowosci wychodza jakies szlaki w gory. bardzo prosze o informacje, sugestie. bede bardzo wdzieczna. dziekuje z gory i pozdrawiam

Czesc.Bardzo dobrze wybrałas.Byłam tam ostatnie wakacje.Tyle że nie w Breli a w Baśce Vodzie. Brela praktycznie i Baśka są ze sobą połączone.Mnie bardziej podobała się Baśka. Mam sprawdzą kwaterę www.apartmaninikic.com . Naprawdę byliśmy zadowoleni ,czyściutko i w pierwszym rzędzie od plaży. Nie wiem jak z ceną ale 3-os.apartament jest dużo tańszy niż 4-os.ponieważ jest dużo mniejszy i z bocznym małym balkonem. Mam sporo zdjęć z Baśki jak byś chciała to mogę przesłać.Tylko podaj meila.

[%sig%]

Komentarz

Aha, zapomniałam .Plaże są z drobnego żwirku. Niema betonu ,przynajmniej ja nie spotkałam w tamtej oklicy tzn.w Baśce.

[%sig%]

Komentarz

renata99 napisał(a):

> Aha, zapomniałam .Plaże są z drobnego żwirku. Niema betonu
        > ,przynajmniej ja nie spotkałam w tamtej oklicy tzn.w Baśce.
        >
        > [%sig%]

czesc :-)
        dziekuje bardzo za odpowiedz. nie zagladalam tu od dluzszego czasu bo stracilam nadzieje na jakiekolwiek informacje, tym bardziej mi milo :-) oczywiscie bardzo jestem zainteresowana namiarami na kwatere, ktora polecasz i z checia obejrze zdjecia z Twojego wyjazdu. jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam :-) nelka@osiedle.net.pl

Komentarz

Czesc.Chciałam wysłać Ci zdjęcia ale wraca wiadomość że nie ma takiego adresu, że jakiś błąd w przesyłaniu. Czy nie pomyliłaś się??

Komentarz

sorki ,to ja się pomyliłam

Komentarz

Witaj ja również wybieram się w tym roku na Chorwację... Byłabym baaardzo wdzięczna za kilka inor. i fotek Mój e-mail pitterson@tlen.pl Serdecznie pozdrawiam Monia

Komentarz

Ja też wybieram się do Breli. Jesli chcesz dowiedzić się dużo o samej miejscowości, zobaczyć zdjęcia, podyskuyować- Polecam chorwackie forum- Chorwacja online. Ja też tam zbieram opinie.

[%sig%]

Komentarz

No cóż skoro renata99 woli Baśkę od Breli to trudno. Byłem w Breli i uważam że to cudowna mała i klimatyczna mieścina z fajnym portem i cudownymu restauracyjkami. Baśka to inna bajka milion ludzi, milion knajp i w każdej na ful muzyka kompletnie inna bajka... ale cóż każdemu wedle potrzeb. Brela jest duż fajniesza zwłaszcza na spokojny wypoczynek. Warto mieć klepnietą wcześniej kwaterę zwłaszcza w sezonie

Komentarz

no t0 cię zmartwie juz 4 lata spędzam tam wakacje i nigdy ale to nigdy nie przytrafiło nam się nic złego i n ic złego nie spotkało nas ze strony chorwatów. Pamietaj że my jesteśmy słowianami i byliśmy tam duzo wcześniej niż francuzi, angole czy ruskie których coraz wiecej. Croatia for ever

Komentarz

macie jakieś sensowne namiary na kwatery w Bośce lub Breli

Komentarz

Jeżeli jesteś entuzjastą Breli to proszę o garść praktycznych informacji. Mam zarezerwowany apart. Ribicic w Breli od 19 sierpnia. Jesli mozesz przytoczyć kilka praktycznych uwag- odnośnie samego miejsca, czy jest w okolicy w miarę porządny sklep z np. mięsem, ew. kurczaki, winko, piwo? co radzisz zabrać z Polski czego nie warto. Nie byłem nigdy w dolnej Chorwacji. Za informacje z góry dziekuję. Grzegorz z Lublina.

[%sig%]

Komentarz

Cześć! Podbijam temat!
                          Wybieramy sie z mężęm do Breli w terminie 9-20 sierpnia. Jedziemy z biurem podróży wygoda Travel i będziemy spać w pensjonacie "IVANAC".

Byłam juz w chorwacji 3 lata temu, tylko że w Makarskiej - to jest 20km na południe od Breli. Było cudownie! Nigdzie więcej nie widziałam tak czyściutkiej, przejrzystej wody, mnóstow pływających rybek, wspaniałe widoki. Dlatego jade jeszcze raz do chorwacji, tylko w inne miejsce.

Jesli ktoś może napisac co nieco o miejscowości Brela będe wdzięczna - informacje gdzie warto pjś, co zobaczyć, co wziąść ze soba z Polski, jakie sa tam plaże i gdzie można znaleźć najładniejszą, na jakie wycieczki fakultatywne warto pojechać???

Dużo pytań, ale nawet najmniejsza podpowiedx bęzdie mile widziana! Pozdrawiam!

Komentarz

Trwa
                          X