Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

gdzie pierwszy raz i CENY

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gdzie pierwszy raz i CENY

Drodzy forumowicze doradźcie mi gdzie pierwszy raz najlepiej jechać do Chorwacji. Wybieram się w 3 osoby ( 2+ dziecko ). Chodzi mi o miejsce gdzie prócz pieknych widoków bedzie można fajnie spędzić czas, wyjśc gdzies wieczorem ewentualnie zwiedzic. Czy okolice Dubrownika są dobre na pierwszy pobyt, czy raczej wybrać cos innego?? Interesują mnie również CENY, ile zabrać na pobyt 2 tygodniowy, nie chcę zabierać z Polski wagonu jedzenia a stołowac chciałabym się w jakichś knajpkach -tylko czy bedzie mnie na to stac???

napisz do mnie na maila, powiem Ci gdzie jest fajny hotel ze zjeżdżalniami i mnóstwem placów zabaw dla dzieci, oczywiście my mieszkaliśmy w kwaterach bo tak jest najtaniej, pozadrawiam

Komentarz

~esti napisał(a):

> Drodzy forumowicze doradźcie mi gdzie pierwszy raz najlepiej
      > jechać do Chorwacji.
      > Wybieram się w 3 osoby ( 2+ dziecko ).
      > Chodzi mi o miejsce gdzie prócz pieknych widoków bedzie można
      > fajnie spędzić czas, wyjśc gdzies wieczorem ewentualnie
      > zwiedzic. Czy okolice Dubrownika są dobre na pierwszy pobyt,
      > czy raczej wybrać cos innego??
      > Interesują mnie również CENY, ile zabrać na pobyt 2 tygodniowy,
      > nie chcę zabierać z Polski wagonu jedzenia a stołowac
      > chciałabym się w jakichś knajpkach -tylko czy bedzie mnie na to
      > stac???

w choracji spędziłam najgorsze wakacje w życiu,,a już najgorzej jak samemu organizuje sie wyjazd,,dramat,,wakacje 2+1 z własnym transp. kwaterami i codziennym tanim ryżem na obiad a do tego wielkokamieniste plaże to koszt około 4-5 tysiecyzł a za te pieniądze leże na plaży w egipcie i mysle tylko którą z trzydziestu potraw wybrać,,,przy basenie pije zimne drinki i patrze jak maluchy mają zorganizowany czas na animacjach ,,a co do chorwacji ceny w knajpach np.pizza 40zł,,kola 10zł dobry obiad za os ok 30zł bez napoi,supermark. mało a ceny ok 100% drożej ni ż u nas,i tak poprawdzie zwiedziłam kawał świata ale na somą myśl o chorwacji dostaje spazmów,,

Komentarz

Grunt to umieć sobie zorganizować samemu wakacje, jedni wolą samemu sobie być sterem i okretem inni wolą być tylko srubą..... hihi

Komentarz

Własnie dlatego ja troche boje się Chorwacji z dzieciakami, nie wyobrazam sobie łażenia po kamlotach na plaży albo lezenia na jakichś betonach -brrrrrrrrrr
          Ale Egipt-czemu nie...

Komentarz

najgorzej jak ktoś nigdzie nie był i prowadzi wywody! ja jeżdżę z dziećmi od lat, mała miała 4 miesiące jak pierwszy raz bylam z nia nad morzem i dziwię sie ludziom czemu boją sie wyjazdów z dziećmi, one znosza podróże lepiej od nas, a to zazwyczaj dorośli boja się braku wygód i odpowiedialności

Komentarz

Nie zrozumiałas wypowiedzi-przeczytaj jeszcze raz...

Komentarz

a CHORWACJA to piekny kraj, słońce, mili ludzie, mentalnośc i cywilizacja podobna do naszej, piękne zabytki, widoki, laguny, góry.... a kto myśli o miałkim piasku i pizzy za 15 zł niech jedzie nad nasz Bałtyk, który jest tez piękny

Komentarz

Anita33 napisał(a):

> Własnie dlatego ja troche boje się Chorwacji z dzieciakami, nie
                  > wyobrazam sobie łażenia po kamlotach na plaży albo lezenia na
                  > jakichś betonach -brrrrrrrrrr
                  > Ale Egipt-czemu nie...

Widzę ze nie tylko ja mam obawy co do Chorwacji - a już myślałam ze jestem wyjatkiem. Dotychczas spedzałam wakacje tylko (( w Bułgarii, ale wakacje tam spędzone mają to do siebie, ze człowiek dysponyjacu przeciętna kasą zyje tam jak lord. W związku z tym cały czas zastanawiam sie czy warto dla kilku ładnych widoków tam jechac, wieźc wagon jedzenia z Polski - żeby taniej było, a potem połowę wczasów spędzić na gotowaniu obiadków i przeliczaniu kasy???

Komentarz

Chyba zacznę nowa dyskusje:
                    )))))
                    a więc:
                    CHORWACJA - ZA I PRZECIW
                    jakie sa plusy a jakie minusy wyjazdu tam, chciałabym wiedziec takie rzeczy bo wolę być zadowolona z wakacji niż rozczarowana, w końcu każde wczasy kosztują - a może polecicie jakies inne fajne miejsca na wakacje??

Komentarz

owszem są za przeciw, ale zalezy co kto lubi, ja jak jeździłam co roku Egipt lub Turcja z all inc. to wcale mi nie przeszkadzało, że w Chorwacji musiałam raz dziennie coś ugotować. Poza tym jesli jedziesz na jakąś wycieczkę na cały dzień typu rejs statkiem, lub zwiedzanie okolicznych miast, to jesz przeciez gdzieś w barze lub zabierasz kanapki. Pizza w centrum zawsze jest droga, ale wystarczy wejść gdzieś w małą uliczkę i ceny już są dostępne dla wszystkich. Poza tym uważam, że jedzenie wcale nie jest najważniejsze, chociaż warto spróbować miejscowej kuchni. Tam jest gorąco i jeśc się nie chce!!! Mi nawet lody tam nie szły, były za slodkie, chociaz ogólnie bardzo je lubię. Tak więc wszystko zależy od nastawienia, jesli jesteśmy optymistami, wszędzie dobrze wypoczniemy, nawet pod namiotem. Pozadrawiam wszystkich pesymistów i polecam Chorwację!!!
                      J.

Komentarz

~esti napisał(a):

> Anita33 napisał(a):
                        >
                        > > Własnie dlatego ja troche boje się Chorwacji z dzieciakami,
                        > nie
                        > > wyobrazam sobie łażenia po kamlotach na plaży albo lezenia na
                        > > jakichś betonach -brrrrrrrrrr
                        > > Ale Egipt-czemu nie...
                        >
                        >
                        > Widzę ze nie tylko ja mam obawy co do Chorwacji - a już
                        > myślałam ze jestem wyjatkiem. Dotychczas spedzałam wakacje
                        > tylko (( w Bułgarii, ale wakacje tam spędzone mają to do
                        > siebie, ze człowiek dysponyjacu przeciętna kasą zyje tam jak
                        > lord. W związku z tym cały czas zastanawiam sie czy warto dla
                        > kilku ładnych widoków tam jechac, wieźc wagon jedzenia z Polski
                        > - żeby taniej było, a potem połowę wczasów spędzić na gotowaniu
                        > obiadków i przeliczaniu kasy???

Na wożenie jedzenia i pichcenie szkoda czasu. Do Chorwacji nie warto. Generalnie (i tu narażę się wielbicielom Chorwacji) do Chowacji jeździ turystyczny proletariat z własnym żarciem, szczypaniem się na każdym kroku przed kupowaniem czegokolwiek. Polecam: Kretę, Portugalię, Hiszpanię.

Komentarz

My jedziemy w tym roku na wyjazd zorganizowany - pełne wyżywienie, noclegi tranzytowe, zwiedzanie Dubrownika, Splitu, Trogiru i Zadaru + kilka dni wolnych na odpoczynek. Uważam, że trzeba zobaczyć jak najwięcej. Grecja, Hiszpania, Włochy, Bułgaria są piękne, ale Chorwację i jej perełki też trzeba zobaczyć. Nie czuję się gorsza z powodu wyjazdu do Chorwacji...

Komentarz

Ja tez nie, po prostu niektórzy wymienili miejsca, w których byli.

Komentarz

~justa1 napisał(a):

> Ja tez nie, po prostu niektórzy wymienili miejsca, w których
                              > byli.

niektóry mają po prostu dużą skalę porównawczą i na pewno wiedzą o czym piszą.

Komentarz

Trwa
                              X