Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

piaszczyste plaże Chorwacji lub Balaton

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• piaszczyste plaże Chorwacji lub Balaton

Witam, Potrzebuję informacji odnośnie miejsc gdzie można spędzić rodzinne wakacje z dziećmi w rozsądnej cenie. Zastanawiam się nad Chorwacją i Węgrami. Balaton jest ponoć płytki i są dobre bo piaszczyste plaże, a to przy małych dzieciach to podstawa. Ewentualnie wiem, że są nielicznie ale jednak piaszczyste plaże w Chorwacji nad Adriatykiem. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie to proszę się wypowiedzieć. Czekam na informacje i opinie. Pozdrawiam. Krzysiek.

Podobno sa -ale bardzo zatłoczone w sezonie-jak szukasz piasku dla dzieciaczków to najlepiej Tunezja-tez tania, lub Turcja albo Bułgaria

Komentarz

nawet sie nie zastanawiaj - tylko chorwacja, czyste morze super widoki,a że piasku nie ma? tym sie nie przejmuj

Komentarz

bylismy w miejscowości Nin gdzie ejst bardzo ładna piaszczysta plaża. mam tel kontaktowy. wyslij maila to przekaże

Komentarz

Chorwacja jest przepiękna nie zastanawiaj się.Dla mnie CHORWACJA jest najpiękniejszym krajem które do tej pory widzialam .

Komentarz

Tylko Chorwacja. Ładna piaszczysta plaża jest w miejscowości OMIŚ.

Komentarz

cpiaszczyste plaże w Chorwacji można trafić, ale nie jest to taki drobnoziarnisty piasek jak w Turcji, Tunezji czy Polsce, ale piaszczyste plaże owszem są chociaż mało a jak można się domyślać te najładniejsze są przeważnie przy droższych kompleksach hotelowych. Ale myślę, że jeżeli chodzi o dzieci to nie piasek jest problemem, ale wejście do wody, które często ma na dnie duże śliskie kamienie i te okropne jeżowce. Najlepiej od razu pierwszego dnia zaopatrzyć dzieci w takie specjalne gumowe buciki do wody które można kupić w każdej miejscowości turystycznej za parę groszy.

Komentarz

jedz wszedzie ale nie do chorwacji,nie mili ludzie u niedobre jedzenie,wiem o tym bo sila rzeczy jezdzilem tam od 1996 roku,rok w rok tak ze wiem o czym mowie,natomiast wegry podobaly mi sie,i cenowo i pobytowo a ze mam 3 dzieci moge smialo powiedziec ze z tych panstw lepiej wybrac wegry,zwiedzilem wszystkie panstwa basenu morza srodziemnego,wierz mi chorwacja jaest na koncu skali.

Komentarz

Byliśmy nad Balatonem 2 lata temu. Woda rzeczywiście płytka ale straszenie brudna. W tym roku wybieramy się do Chorwacji.

Komentarz

.. Baska Voda na Makarskiej ma plażę z gruboziarnistym piaskiem .. ;-)

Komentarz

a czy masz może namiary na jakieś kwatery w OMIŚ?

Komentarz

polec nam te fajne kwatery bo wlasnie czegos szukamy ze znajomymi i chcemy skorzystac ze sprawdzonej oferty

Komentarz

Hej Napisz jakie wrażenia z pobyty w miejscowości Nin. Jakie jest tam morze (czy jest czyste? bardzo płytkie?) Jak ci się podobała ta miejscowość?

Komentarz

Kwakin - odpowiedz mi na pytanie :
                            jeśli tak nie podoba ci się chorwacja , to czemu tam jeździłeś od 1996 r. co rok pod rząd??? Chyba ktoś cię zmuszał do wyjazdu.

Komentarz

Chorwacja jest piękna, woda w morzu kryształowo czysta, a w miejscowości Lumbarda na wyspie Korcula są trzy piaszczyste plaże z drobnym piaskiem i łagodnym piaszczystym wejściem do morza. Woda długo jest płytka. Bardzo dobre miejsce na wakacje z dziećmi.

Komentarz

Trwa
                              X