Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

gdzie są plaże piaszczyste na Chorwacji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gdzie są plaże piaszczyste na Chorwacji

witam Chciałabym uzyskać informacje na temat miejsc na Chorwacji z plazami piaszczystymi. Czy ktoś mogłby mi polecić jakieś ładne miejsce z campingiem i w miare przyzwoitymi cenami? Czekam na odpowiedz i z góry dziekuje Marzena

W Chorwacji a nie "na Chorwacji".

Komentarz

na korculi

Komentarz

.. dwa dni temu już pisałem że Baska , ale tam camping beznadziejny ..

Komentarz

Na wyspie Rab. Koło miasteczka Lopar. Duża plaża w z płytkim zejściem w sam raz dla dzieci. Kawałek dalej są fajne zatoczki z piaskiem i płytami z kamienia....

Komentarz

w mijscowosci NIN kolo Zadaru mam namiary

Komentarz

~bant napisał(a):

> Na wyspie Rab. Koło miasteczka Lopar. Duża plaża w z płytkim
              > zejściem w sam raz dla dzieci. Kawałek dalej są fajne zatoczki
              > z piaskiem i płytami z kamienia....

Witajcie. Jestem samotna mamą i chciłabym z ciórcia do Chorwacji aletroche się boję czy nie wtopię jakiegoś niedobrego dla niej miejsca. Tutaj pisałaś(es) o piasczystej plaży. O to by mi chodziło a jak wygląda sprawa cenowo i czy lepiej z biurem czy jakos inaczej. Ni e mam samochodu niesstety? Moze możecie mi cos poradzić? Dziekuję. Ewa

Komentarz

A po co Ci te piaszczyste plaże, ja się uparłam na piasek, bo jechałam z dziećmi a póżniej i tak chodziliśmy tam gdzie były skały, bo tam dopiero masz prawdziwą Chorwację. Czysta woda, rybki a na jeżowc są specjalne botki, kupisz je i w Polsce i w Chorwacji trochę drożej . Ja byłam na RIWIERZE MAKARSKIEJ w miejscowości BASKA WODA (nad "S" znaczek"v").Miałam plażę piaszczystą a ciut dalej kamienistą do wyboru (b ładne miejsce). I koniecznie wybierz się statkiem na wyspę np. BOL.
                życzę udanych wakacji. Ada

Komentarz

Również polecam wyspę Rab - miejscowość Lopar.
                  Jest tam tzw. Rajska Plaża ze wspaniałą laguną. Wymarzone miejsce dla dzieci.
                  Plaża piaszczysta - nie spodziewaj się jednak takiego piasku jak nad polskim morzem......

Komentarz

Ada ma racje caly urok Croacji polega na kamieniach i zyjatkach ,ktore wychodza w nocy dzieki temu woda jest cudna,a zatoczki kamieniste to rewelka.Pamietaj ze woda czysta jest wlasnie tam gdzie kamienie.Dzieki temu widac dno.Sa miejsca na Korczuli Riwierze Dubrownickiej z piachem .Mieszkam nad Baltykiem i jak wracam z torba piachu do domu w uszach glowie to zadna przyjemnosc.Jesli chodzi o forme to obie sa poprawne

Komentarz

Czy opłaca się wykupić wyżywienie, czy lepiej jeść na mieście?

Komentarz

Na pewno wykupic,w tamtym roku w Starigradzie w niewielkiej knajpce w ktorej dzien wczesniej bylo duzo Niemcow wzielismy 3 razy ryba pychota z dodatkami i wino 60 euro ,a w hotelu naszym obiad z dwoch dan wino 10 euro od osoby

Komentarz

Trwa
                        X