Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

hotel arkada hvar

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• hotel arkada hvar

bungalowy trim lub hotel arkada Miasteczko - Stari grad czy ktoś wie coś o łodziach o których piszą w ofertach \"W szczycie sezonu w pobliżu cumują łodzie\"; czy zakłócają spokój, brudzą wodę a może są tylko jako taxi, czy też duże przeładunkowe?? proszę o odpowiedź, kogoś kto tam był.

żanych łodzi przeładunkowych,nic takiego , malutkie taxi dowożace do centrum.Goraco polecam.W Stari Gradzie spędziłem najwspanilasze wakacj w życiu.

Komentarz

male lodzie...ok ale sa jeszcze wielkie promy.statki..

Komentarz

no więc, taxi wodne czy promy i statki - i czy zanieczyszczają wodę

Komentarz

Nie zanieczyszczaja adriatyk jest krystalicznie czysty.......a wielkie promy cumują po drugiej stronie brzegu jak bedziecie miec dużo szczescia i przypadna wam pokoje hotelowe tak jak mi z widokiem na morze to tego widoku nie zapomnicie do konca zcycia naprawde jest cudownie morze góry i port jachtowy....poprostu bajka......kolory wody zmieniaja sie co chwile......

Komentarz

W Arkadzie byłam, miałam pokój nie na morze,ale na ten lasek lawendowy.Było bez zarzutu.A jeżeli to nie jest tajemnicą - z jakiego biura jedziesz?Ewa

Komentarz

neckermann

Komentarz

A ja byłam z Travelbp.Będziesz zadowolony!Napewno .Wybierz się do miasta Hvar ,koniecznie !Bo jest urocze!

Komentarz

ok. sa promy no ale to w końcu normalne to jest wyspa.Ja byłe z travelbp i było tak jak pisali w ofercie.Też polecam miasto Hvar,najlepiej miejską komunikacją ,niezapomniane przeżycia.Pozdrawiam.

Komentarz

Ale prom w pływa do zatoki 5 razy dziennie i daleko od Arkady.

Komentarz

może napiszesz cos więcej o hotelu, otoczeniu mieście; a moze masz zdjęcia?? Bedziemy wdzieczni

Komentarz

Jutro napiszę więcej o Starym Gradzie, całej wyspie , o tym co warto zobaczyć i czym gdzie pojechać!Byłam tam dwa razy i napewno pojadę jeszcze raz .Zdjęć ma masę ,ale nie pokażę , bo brak mi możliwości technicznych.Zatem do jutra.Ewa

Komentarz

super, czekam

Komentarz

Zgodnie z obietnicą jestem ponownie.Będę pisała o Hvarze w wolnej chwili , bo jestem teraz w pracy .Po dojeżdzie do Splitu własnym transportem lub autobusem ,kupujemy bileciki na prom obsługiwany przez Jadrolinie(Jadrolinia -kioski przy porcie-TRAJEKT po horwacku) - popłyniemy nim do Starego Gradu (1: 4O GODZ.)Split -Stari Grad obsługują dwa promy -Petar Hektorowicz i Marco Polo pierwszy zabiera 100 samochodów drugi nieco mniej i jest szybszy .Podróżni bez pojazdów zostawiają bagaże w miejscu wskazanym przez obsługę zwykle w takiej niszy , Polacy wpadają w panikę ,że waliżki ktoś ukradnie, naprawdę nikt nic nie ukradnie!!Tak robią Niemcy, Czesi i inne nacje. ale nam nie ma się co dziwić ze złodziejstwem mamy do czynienia wszędzie.Radzę pytać gdzie jest winda.Oni pokażą i jechać na ostatnią kondygnaję , czyli na ostatni pokład na powietrzu.Wziąć należy ,to co mamy do jedzenia i do picia oraz któtkie spodenki i okulary , bo od razu złapie nas słońce .Sama podróż jest niezwykle ciekawa, bo płynie się wśród wysepek przy niezwykle lazurowym kolorze morza, ale zależy to również od pogody.Dzieciaki ,a zwłaszcza chłopcy są naprawdę przejęci ,
                            zwłaszcza ci ,którzy płyną takim czymś poraz pierwszy ..Nalęży udać się w kiekunku rufy ,prom bo będzie robił obrót i będziemy mogli poparzeć na Split.Po dopłynięciu do Starego Gradu - nasze walizki będą stały na miejscu(nie ukradzione) , pomimo zamieszania ,które może powstać ,bo jedni do samochodów inni do wyjścia będą się szykować.Ja zostawiłam tam małą torebkę ,która spadła ,ale któś poniósł i postawił na innej walizce i nie zginęła.W Starym Gradzie ,zabiorą nasze bagaże na samochód i zawiozą je do Arkady i tam je znajdziemy ,a my wsiądziemy na taką łajbę ,która zabierze wszystkich do Arkady.Horwaci , którzy tą łajbę obsługują ,jeden młodszy (blondyn) i drugi starszy są bardzo pomocni.Pięć minut płynie łajba do Arkady.W Arkadzie przywitają nas jakimś chłodnym napojem, zwykle zimnym winkiem bardzo leciutkim, tak było kiedyś, a nie wiem jak jest teraz.Takie przyjęcie od razu poprawia humor.Doba zaczyna się o 14 :00 .Pilot rozda klucze do pokojów ,które są czyste mają łazienki i duże balkny.Jeżeli zwócicie uwagę na coś niewłaściwego ,należy od razu reklamować u rezydenta, wymienią pokój .Naprawdę są uprzejmi .Ja wymieniłam pokój w Arkadzie na inny .Nie napiszę publicznie dlaczego , bo po co.O plaży , lokalizacji hotelu i gdzie zamówić kolację dla kilku osób (w miarę tanio)oraz gdzie pojechać i co zobaczyć to cdn.Ewa

Komentarz

super, czekam na c.d.

Komentarz

Trwa
                              X