Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

gdzie i kiedy

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gdzie i kiedy

witam moze ktos polecilby jakies fajne miejsce (dodam ze nie drogie) na nastepny sezon i jeszcze jedno w jakim okresie najlepiej tam jechac dzieki

Byłam w tym roku w Chorwacji po raz 4. Polecam gorąco.
    Teraz byłam w Podgorze (z licznymi wycieczkami), samochodem w ciemno.
    Super apartament za 60Eu, ale było nas 5 + dziecko.
    Ceny takie sobie, dobre jedzenie w dobrych knajpach.
    W lodziarniach żonglowanie kulkami przy ogólnym rozbawieniu wieeelu turystów.
    Drinki drogie, ale za to jakie... z pewnością 1 Ci wystarczy do super humoru a po drugim - zgon
    O dziwo taaakie fale, ubaw nie z tej ziemi, szczególnie jak po południu zabierało 1/2 plaży i zostawało 1,5m (akurat na tej plaży którą wybraliśmy, jest jeszcze inna szersza,oraz kącik dla nudystów-raczej sami dziadkowie i babunie).
    Niedaleko Park Przyrodniczy BIOKOVO- POLECAM! Wstęp 20Kun.
    Dubrovnik mury - 50Kun.
    Wcześniej byłam w Baśce, jadnak Podgora wydaje mi się być bardziej urokliwa.
    Riviery Kasztelańskiej nie polecam, co prawda wspaniali ludzie, ale nie te widoczki.
    Co chcesz wiedzieć, pytaj.

Komentarz

Jak chcesz jakieś fotki to daj znać na olabiuro1@orange.pl w temacie wpisz "forum" bo nieznanych od razu usuwam

Komentarz

Podgora jest mała, kameralna, urokliwa i sympatyczna. Jednak trzymaj się z daleka od tej miejscowości w tzw. sezonie, który dla mnie oznaczna pełny antysezon - tj. od lipca do początku września.
        Tłum ludzi był dobijający.

Komentarz

Parę lat temu byłam w Mlini za Dubrownikiem. Piękne, urokliwe miejsce, ale polecam go tym, którzy szukają spokojnego wypoczynku.

Komentarz

z 3 lata temu,bylam w Makarskiej.Pelno ludzi i mala kiepska plaza.Na cisze i spokoj nie masz co liczyc.Polecam raczej tym ,ktorzy lubia imprezowac.

Komentarz

Nie zaprzeczam, ludzi było naprawdę sporo i co mnie zdziwiło rezerwowali sobie plac na plaży: karimaty i ręczniki przyparte kamieniem. Nikt nie zwracał uwagi na znak z zakazem tego rodzaju praktyk. No ale cóż, jak zakaz to zakaz, my stosowaliśmy zasadę "kto pierwszy ten lepszy". Zawsze mieliśmy dobre miejsca

Barbarita napisał(a):

> Podgora jest mała, kameralna, urokliwa i sympatyczna. Jednak
              > trzymaj się z daleka od tej miejscowości w tzw. sezonie, który
              > dla mnie oznaczna pełny antysezon - tj. od lipca do początku
              > września.
              > Tłum ludzi był dobijający.

Komentarz

dziekuje bardzo za info jeszcze nie zdecydowalam wiec jeszcze czekam na nastepne

Komentarz

a jeszce jedno jak najlepiej samemu czy z biurem nie ukrywam ze szukam jak najtanszego wypoczynku

Komentarz

Kilka lat temu bYlam na wybrzezu liguryjskim we Wloszech w miejscowosci Allasio.Jest to wybrzeze niedaleko Monako i podobne do lazurowego we Francji.Wykupilam hotel dwa posilki ,ale wlasny dojazd Nie bylo drogo.Jechalam przez Czechy i Szwajcarie.Nocowalam na polu campingowym we Szwajcarii,a nad glowa mialam sliczne Alpy.Probowalam nocowac w drodze w hotelach formuna 1 ale to marzenie.Sa najtansze bezobslugowe i nie ma w nich miejsc,reszta hoteli byla zaporowo droga wiec wybralam camping.

[%sig%]

Komentarz

Ja byłam z biurem MATUSZEK. Mają niezłe autokary, fantastyczną obsługę w trasie i na miejscu. Byłam z nimi 2 razy, polecam wszystkim, którzy lubią wypady autokarowe.

Komentarz

padlo na wyspe ciovo okrug gornji
                        juz zarezerwowane
                        pozdrawiam i dzieki za wszystkie info

Komentarz

Trwa
                        X