Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Chorwacja z jakim biurem?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Chorwacja z jakim biurem?

Witam,z jakim biurem sprawdzonym jechać do Chorwacji? [%sig%]

Ja byłam zadowolona z krakowskiej Skarpy.

Komentarz

BYŁEM Z ADRIATYKIEM I B.P.MARCO WSZYSTKO SUPER.

Komentarz

Godne polecenia-Skarpa,Oskar,Gandalf i Panorama

Komentarz

Właśnie wrocilam z Heinz Reisen. Polecam

Komentarz

ze wzgledu na transport i przekłamania co do biura....to nie polecam Funclubu.!!!!

Komentarz

Nie polecam biura Oskar,ale Chorwacja wspaniała

Komentarz

ja byłam z krakowskim Wygoda travel Chorwacja Pół na Pół - z tego co wiem to od wrzesnia zaczynaja się u nich własnie te wyjazdy pół na pół. Teraz sa same pobytówki. Jeżeli chodzi o biuro to ja byłam zadowolona zalezy komu co się podoba i na co sie nastawia. Nie ma co wymagac od wycieczki za 1200 zł w tym jedzienie oraz zwiedzanie 5 miast i dwóch parków narodowych (oczywiście za bilety wstepu sie płaciło) ale dojazd był juz wlicony w cenę wycieczki.

Komentarz

My byliśmy z Rainbow Tours - jesteśmy zadowoleni. Warunki były adekwatne do ceny - klasa turystyczna na objeździe. Dla mnie Chorwacja jest piękna i pewnie pojadę tam trzeci raz kiedyś.........

Komentarz

ja ze wzgledu na transport i na rzetelność polecam funclub. Bylem z nimi 2 razy i nie bylo problemow a autokary maja bardzo fajne

Komentarz

Byłam w Chorwacji 4 razy i za każdym razem NA WŁASNĄ RĘKĘ. Zwiedzaliśmy bardzo dużo. Jesteśmy tam mile widzianymi gośćmi, można się dogadać.
                      KOCHAM CHORWACJĘ

[%sig%]

Komentarz

Sumada Travel z Andrychowa też ma fajna ofertę w południowej Chorwacji.

Komentarz

.. TUI .. ;-)

Komentarz

My też byliśmy z Rainbow Tours i szczerze NIE POLECAM !!! Brak jakiejkolwiej organizacji i naciągactwo pilotki siegało zenitu. Zachwalała wszystko i za wszystko co mieliśmy obejrzeć pobierała DODATKOWE OPŁATY i tak np. jechaliśmy wieczorem chyba ze 100 km, do "gospodarstwa agroturystycznego", które okazało się chatką w wiosce, gdzie na drodze nie było nawet świateł i wszyscy się nimalże głośno modlili żebyśmy nie spadli jadąc tymi serpentynami, po czym gospodyni wystawiła dżem (2 rodzaje) i nalewkę własnej roboty.... A pilotka oczywiście zachwalała i zachęcała do zakupu, bo to takie wspaniałe i oczywiście wielka okazja. W efekcie na kolację spóźniliśmy sie ponad dwie godziny, podano nam obrzydliwą jajecznicę i zimne, nasiaknięte tłuszczem frytki. Oczywiście jako grupa mogliśmy nie zgadzać się na dodatkowe "atrakcje", ale proszę uwierzyć, chorwacja jest przepiękna i na prawdę wierzyliśmy, że pilot chce nam pokazać jeszcze coś wartego zobaczenia poza tym, co było w planie. CHORWACJĘ szczerze polecam, biuro RAINBOW TOURS szczerze odradzam. To jakich zatrudniają pilotów świadczy o braku profesjonalizmu i nie liczeniu się z klientem.

Komentarz

Ja byłam z Matuszkiem, było ok ale to było parę lat temu. W sierpniu 2007 byli moi znajomi z Neckermannem, wrócili bardzo zadowoleni.

Komentarz

Trwa
                              X