Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

NIEZADOWOLENI Z CHORWACJI

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• NIEZADOWOLENI Z CHORWACJI

czy są tu osoby, które nie sa zadowolone z wakacji w Chorwacji?? a jeśli tak to dlaczego??

Ja jestem można by tak powiedzieć że niezadowolony. Dlaczego? Bo byłem tam za któtko!!!!!! Ale zamierzam tam wrócić. Dlaczego? - Bo jednak wolę wyjazdy bez liczenia na biuro podróży czy się wywiąże z zobowiązań (głównie przelotów i transferów). Wolę liczyć na siebie, - bo chorwacja jest piękna, - bo ma ciepłe morze, - bo ma miłych mieszkańców, - bo ma urozmaiconą przyrodę, - bo żeby poznać ten kraj to jeszcze muszę tam wiele razy pojechać. [%sig%]

Komentarz

) i zadnych minusów??
      bo dla mnie minusem jest to co niektórzy polecaja - zabierzcie wagon jedzonka z Polski i gotujcie - a ja na wakacjach nie chcę gotowac (

Komentarz

My nie gotowaliśmy.
        Jak ktoś gotuje to taniej niż w Polsce tylko czasu na zwiedzanie i odpoczynek brak.

[%sig%]

Komentarz

~etna napisał(a):

> ) i zadnych minusów??
          > bo dla mnie minusem jest to co niektórzy polecaja - zabierzcie
          > wagon jedzonka z Polski i gotujcie - a ja na wakacjach nie chcę
          > gotowac (
          Gotować można w każdym kraju, nie tylko w Chorwacji Ja akurat nie gotowałam. Chorwacja jest dosyć droga, ale chyba w końcu tańsza niż Włochy czy Francja, a na wybrzeżu jest pełno knajpek z pysznym jedzonkiem, żal nie spróbować.
          Poza cenami, innym minusem (nie dla mnie) jest brak piaszczystych plaż. Za to woda jest tak przejrzysta, że trudno taką spotkać gdzie indziej. Chorwacja to kraj dla koneserów, którzy szukają naturalnego uroku wybrzeże, jeszcze na razie nie przysłoniętego szeregiem betonowych hoteli.

Komentarz

A ja przekonałem się do betonowych bądź wyłożonych kamieniem plaż. Wiadomo że w Chorwacji jest dużo jeżowców w wodzie i to moim zdaniem może być MINUS (jak Ktoś się już doszukuje - ale dzięki nim woda jest czyściejsza). Żeby kąpać się w Adriatyku bez uważania żeby nie nadepnąć na jeżowca zakładałem buty do pływania. I właśnie na piaszczystej plaży wkurzały mnie te buty bo dostawał się przez otwory piasek do wewnątrz. Na kamieniach nie było z tym problemu.
            W Polsce nie ma jeżowców więc piasek jest jak najbardziej ok!!!

[%sig%]

Komentarz

Mnie też nie przeszkadzają kamieniste plaże tzn. wolę te drobniejsze kamienie jak na Makarskiej Riwierze, bo koło Puli były nie kamienie na plaży a kamulce Mimo tego wakacje i tam były udane!

Komentarz

tylko że przez te kamienie jest dodatkowo dość slisko

Komentarz

Raczej zaglonione kamienie są śliskie a właśnie jeżowce żywią się glonami czyszcząc kamienie.

[%sig%]

Komentarz

i ja podpisuje się pod słowami Darka.!

Komentarz

Ja mam poważniejsze zastrzeżenie . Chorwacja jest niewątpliwie pieknym krajem , z miłymi tubylcami , super kuchnią w knajpkach , pięknymi zabytkami i tu wlaśnie jest problem , wszędzie bardzo trudno w sezonie zaparkować samochód , w niektórych miejscach graniczy to z cudem . Spróbójcie zaparkować po godzinie 9.00 , samochód w okolicy starówki w Dubrovniku , kto probował to zrobić to wie co mam na myśli . Próby parkowania w większości miejsc popularnych ze względów turystycznych nastręcza duże problemy . Dla mnie to duży minus , gdyby nie to było bardzo dobrze .

Pozdrawiam Wojtek

Komentarz

~wojtekk napisał(a):

> Ja mam poważniejsze zastrzeżenie . Chorwacja jest niewątpliwie
                        > pieknym krajem , z miłymi tubylcami , super kuchnią w knajpkach
                        > , pięknymi zabytkami i tu wlaśnie jest problem , wszędzie
                        > bardzo trudno w sezonie zaparkować samochód , w niektórych
                        > miejscach graniczy to z cudem . Spróbójcie zaparkować po
                        > godzinie 9.00 , samochód w okolicy starówki w Dubrovniku , kto
                        > probował to zrobić to wie co mam na myśli . Próby parkowania w
                        > większości miejsc popularnych ze względów turystycznych
                        > nastręcza duże problemy . Dla mnie to duży minus , gdyby nie to
                        > było bardzo dobrze .
                        >
                        > Pozdrawiam Wojtek

Święte słowa, ale to dotyczy dużej części Europy w szczycie sezonu. Tak samo miałam np. na Lazurowym Wybrzeżu i w Ligurii.
                        P.S. Ja w Dubrowniku zaparkowałam przy wjeździe na półwysep Lapad. Stamtąd jest do starówki ca 15-20 min. piechotą.

Komentarz

Mam nadzieje, ze nie ma ludzi nie zadowolonych z Chorwacji. Bo, po prostu takich byc nie moze. To piekne wybrzeze, czyste do przesady morze, wspaniali tubylcy i przepiekny krajobraz. a ze plaze kamieniste - no prosze panstwa ... wszystkiego miec nie mozna. Plaza kamienista tez ma swoj urok... Polecam Chowacje - wszytkim... drogo moze jest, ale jak pieknie - jak uroczo - zobaczie, sprobujcie - Chorwacja jest piekna...

Komentarz

a ja mam dwa minusy

mały - czarnogóra jest ładniejsza
                            OGROMNY - nie cierpię chorwatów, spotykałem, pazernych, chamowatych, ksenofobicznych i po prostu nieprzyjemnych tubylców.

Tak mnie zrazili do chorwacji, że omijam ja szerokim łukiem.

[%sig%]

Komentarz

To zależy co się komu podoba. My przez tydzień zwiechaliśmu Ch. a później chcieliśmy być tydzień w Czarnogórze, ale po 3 dniach wróciliśmy do Chorwacji, I muszę ci powiedzieć że nie byliśmy jedynymi osobami z Polski które tak zrobiły, kolejka na granicy była dość długa to zdążyliśmy wymienić spostrzeżenia z innymi. Kwestia gustu, najlepiej sprawdzić samemu. Ja jestem Chorwacją zauroczona a Dubrownik pokochałam miłością wielką

Komentarz

Trwa
                              X