Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Gdzie do Chorwacji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie do Chorwacji

Witamy serdecznie! Wybieramy się w sierpniu do Chorwacji- transport własny. Czy mógłby Nam ktoś polecić uroczą i piękną miejscowość. Lepiej szukać kwater przez biuro podróży czy jechać w ślepo? Bylibyśmy wdzięczni za podanie namiarów na niedrogie noclegi niekoniecznie organizowane przez biuro podróży. Termin wyjazdu około 1.08.2008. Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

hej
    ja tez sie przylaczam do tych pytan, wybieram sie w drugiej polowie sieropnia
    czekam na info
    A.

Komentarz

~slonce1111 napisał(a):

> hej
      > ja tez sie przylaczam do tych pytan, wybieram sie w drugiej
      > polowie sieropnia
      > czekam na info
      > A.
      Ja polecam region Dalmacja.
      Mogę pomóc przy wyborze kwater- apartementów na Ciovo, koło Trogiru.
      stola1@gazeta.pl

Komentarz

Ja polecam region Dalmacja.
        Mogę pomóc przy wyborze kwater- apartementów na Ciovo, koło Trogiru.

stola1@gazeta.pl

Można też podać swój e-mail to napiszę, czasami tu zaglądam ale tylko czasami..

Komentarz

.. mnie podobała sie Baska Voda .. byliśmy w kompleksie Urania .. ;-)

Komentarz

Wyspa Hwar - miejscowośc Jelsa, pole namiotowe MINA - rewelacja !!!!! a wyspa Hawr przez Unesco jest zaliczona do 1z 10 najpiekniejszych wysp świata

Komentarz

właściwie wszędzie jest fajnie, ale termin sierpniowy bez wcześniejszej rezerwacjii jest mało trafnym wyborem. Spróbujcie zarezerwować coś przez internet.Polecam wyspę Krk ,wszędzie tam jest fajnie,ale jadąc z dziećmi nie zapomnijcie o butach ochronnych do wody, bo plaże są kamieniste a we wodzie jeżowce.

Komentarz

We wodzie na pewno nie ma jeżowców. Co najwyżej w wodzie.

Komentarz

Tez słyszałam, ze w całej Chorwacji jest pięknie ale osobiście byłam na Istrze. Zdecydowanie polecam. Pogoda gwarantowana, zupełnie inni ludzie (brrrr... jak sobie przypomne wakacje nad Bałtykiem..).Blisko (oczywiscie zależy z której części Polski się jedzie). Byłam własnym samochodem, w lipcu, bez zadnej wcześniejszej rezerwacji.PO dojechaniu na miejsce szukalismy kwatery jadąc wzdłuż brzegu, po prostu szukaliśmy tam, gdzie nam sie podobało.I tu są dwie możliwosci: albo chodzicie po domach i szukacie tam gdzie wam sie podoba ( tam kazdy dom ma pokoje lub apartamenty) lub idziecie do punktu informacji, który znajduje sie w kazdej wioseczce i tam dają wam adresy i sprawdzają co jest wolne.W pierwszym przypadku moze byc troche taniej , jesli właściciel zaproponuje, ze was nie bedzie meldował. Jesli bedą potrzebne jeszcze jakies info to pytaj.Aha, buty są niezbędne i w Polsce są dużo tansze. Pozdrawiam.

Komentarz

Ja korzystałem ze strony:
                    http://www.ljeto.com/

a w internecie takich stron jest mnóstwo.

[%sig%]

Komentarz

ja tez polecam Baska Vode jest przepieknie, kompleks Urania tez nie najgorszy tylko ten upał w domkach

Komentarz

Witam serdecznie, jadę w sierpniu do domków Urania, może mi ktos udzielić kilku informacji na temat tych domków, jakie wyposarzenie, czy w pokojach są lodówki? Może jakieś informacje na temat samego ośrodak, co sie na nim znajduje, czy daleko do sklepu oraz jakies przydatne informacje na temat samej miejscowosci, gdzie warto zjesc i co i jakie ceny w sklepach i restauracjach. Przyda sie kazda informacja za ktora z gory baaaardzoooo dziekuje

Komentarz

Ile trzeba liczyc na osobe za kwatere.

Jak z jedzeniem i dojazdem, ile godzin sie jedzie z warszawy ?

Komentarz

Trwa
                          X