Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dalmatyńska Eskapada z Rainbow Tours

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dalmatyńska Eskapada z Rainbow Tours

Witam wszystkich Czy ktoś może był na wycieczce Dalmatyńska eskapada z Rainbow Tours, albo się na nią wybiera? Prosiłabym o jakieś praktyczne porady związane z Chorwacją i może ciekawe opinie ma zaplanowany pobyt na koniec maja i nie bardzo wiem czego po tym terenie się spodziewać, a na samym przewodniku nie chciałabym się opierać.

czekam na porady...

Komentarz

Termin dobry na zwiedzanie ale woda zimna.

Komentarz

Witam . Ja mam zamiar takze pod koniec maja wybrac sie na tą wycieczkę ale słyszałem , że hotele są tragiczne . Prosiłbym ewentualnie o opinie na ten temat . Pzdr

Komentarz

Byłam z rt w zesszłym roku wmaju na tej wycieczce, dla mnie bardzo udana, zmęczył mnie jedynie ppowrót do w-wy bo w ramach oszczędnosci ciągnęlismy sie do Warszawy przez całą Polskę i siedzenie mnioe bolało od siedzenia. Widoki piekne, krainy cudo, przyroda niesowita, b. ciepło, woda do kapieli zimnawa, ja byłam w wersji rozszerzonej o 3 dni pobytu z wolnym czasem więć pochodziałam, poopalałam się .,zwieexiłam Trogir i byłam b. zadowolona. Warto jechać bo podróz piękna pięknych krajobrazów. Warto kupić walutę chorwacką w kantorach naszych bo bez problemu można nia płacić , w Słowenioi euro i w Bośni też euro. hoteliki bardzo fajne , kedzenie takie sobie,ale to mozna we własnym zakresie załatwić czy kupic to co się lubi. Nasza pilotka fajna i znająca Jugo jak własną kieszeń. popzdrawiam M

[%sig%]

Komentarz

Dużo przydatnych informacji znajdziesz tutaj [url]http://www.podroze.pl/wyprawa/relacja/swiat-robi-sie-coraz-mniejszy-wspomnienia-z-wakacji,419[/url] a jakbyś była tak miła i zagłosowała to też będziemy Ci wdzięczni

Komentarz

~wojtek1966 napisał(a):

> Witam . Ja mam zamiar takze pod koniec maja wybrac sie na tą
              > wycieczkę ale słyszałem , że hotele są tragiczne . Prosiłbym
              > ewentualnie o opinie na ten temat . Pzdr

Ja wybieram się pod koniec maja na Bałkańskie Skarby, z Rainbowa, słyszałam, że świetny program i mnóstwo atrakcji, co zaś do Dalmatynskiej Eskapady to byłam na niej 2 lata temu i wszystko OK, oprócz tych ich hoteli do których nie chciało się wracać, a już szczyt wszystkiego nastapił nad morzem, gdzie zakwaterowano nas w domkach z lat 70 tych, i wszytsko tam było z lat 70 - tych.

Może ma ktoś ochotę pojechać ze mną na program "Bałkańskie skarby" pod koniec maja?

Komentarz

Mam zamiar zobaczyć "Bałkańskie Skarby" ale, gdy woda się podgrzeje, czyli pod koniec lipca, sierpień lub wrzesień

Komentarz

A ja chciałabym tam pojechać właśnie w maju i zobaczyć bałkańską wiosnę

~abc12 napisał(a):

> Mam zamiar zobaczyć "Bałkańskie Skarby" ale, gdy woda się
                  > podgrzeje, czyli pod koniec lipca, sierpień lub wrzesień

Komentarz

Czy wybierając się do CRO lepiej kupić w Polsce w kantorze kuny czy lepiej zabrać euro albo dolary?Słaby kurs euro i dolara skłania do zakupu tej waluty ale nie znam obecnych kursów w Chorwacji.Co się bardziej opłaca?

Komentarz

Witam
                      Polecam forum cro.pl - skarbnica wiedzy i informacji o Chorwacji.
                      Co do pieniędzy to najlepiej płacić kartą ale opłaca się też wymieniać złotówki na kuny na miejscu. No ewentualnie euro na kuny. Najmniej opłacalne jest kupowanie kun w Polsce.
                      Pzdr

Komentarz

Dzieki reniferka!!
                        Jeszcze jedno.Które z tych wycieczek fakultatywnych polecacie??
                        http://www.travelcro.com/fakultatywne.php
                        Tylko nie piszcie że wszystkie sa fajne.Planujemy dwie wycieczki fakult. i chciałbym wiedzieć które z nich prezentują się najkorzystniej jeżeli chodzi o jakośc w stosunku do ceny.

Komentarz

Jakie macie inne propozycje ciekawych wycieczek fakultat. z Makarskiej

Komentarz

Jak tylko dwie to: Park Narodowy KRKA i Dubrovnik. Mi osobiście bardziej podobały się wodospady KRKA niż nawet Jeziora Plitvickie. W Parku Narodowym KRKA można się kąpać tuż obok wodospadu - REWELACJA. Natomiast jeśli chodzi o Dubrovnik to sprawa jest prosta - to jedyna taka starówka na świecie, inne są tylko jego namiastką. No ale wybór to kwestia gustu.

Komentarz

To szkoda, chętnie bym z Tobą pojechał, ale w maju jadę w innym kierunku

Komentarz

Trwa
                              X