Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Nocleg w drodze

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Nocleg w drodze

Zastanawiam się, gdzie podczas podróży samochodem do Chorwacji można zrobić sobie nocleg.
    Wyjazd z Warszawy. Dobrze byłoby, żeby wypadł mniej więcej w połowie drogi. Z podróży do Włoch znam tylko Złote Piaski w Bratysławie. Czy możecie polecić inne miejsca? Proszę w miarę możliwości o konkretne (choćby miejscowość) namiary, ponieważ to będzie pierwszy wyjazd do Cro i nie znamy w ogóle trasy.
    Pozdrawiam serdecznie!

Polecam Mikulov, granica austriacko-czeska. Spokojnie zawsze znajdziesz nocleg, fajne czeskie jedzenie, w pobliżu zameczek, w google wpiszesz mikulov + hotel (motel) i znajdziesz coś odpowiedniego.

Komentarz

osobiscie polecam sympatyczny rodzinny motel pod Grazem (200 km od Wiednia w kierunku Chorwacji).
      Mysle ze Mikulov jest zbyt blisko na nocleg. Ja do Mikulowa dojezdzam z W-wy ok. 14 - 15 wyjezdzajac o 6 rano. Jezdze spokojnie z dwojka dzieci.
      Do grazu dojedziesz ok. 18 i mysle ze jest to idealny czas na myslenie o noclegu.
      pozdrawiam darek

Komentarz

jesli mozesz, podaj nazwę lub jakieś namiary na ten motel

Komentarz

Bardzo proszę podajcie adres tego niedrogiego noclegu w drodze do Chorwacji.PILNE!

Komentarz

przed Wiedniem jest fajny oktel doba 20 euro, jest przy głównej trasie

Komentarz

a nie lepiej zabrac namiot i wybrac sobie kemping po drodze?/ ja w ten sposob dojechalam az do petrovaca w czarnogorze,zatrzymujac sie tam gdzie mi sie aktualnie najbardziej podobalo , byly to cudowne wakacje ktorych nie zapomne,zwiedzilam cale wybrzeze-tez z dzieckiem.

Komentarz

Tunia...jak kto lubi, jeśli o mnie chodzi...tylko nie namiot
                Zależy którędy się jedzie. Jadąc z Polski południowo - wschodniej...za Budapesztem a przed granicą z Chorwacją nad Balatonem mam kilka sprawdzonych noclegów...tanio, czysto i pewnie
                ale nie wiem czy komuś po trasie?
                pzdr

Komentarz

Tunia, jadę pierwszy raz do Chorwacji i też chcemy gdzies po drodze przenocować, oczywiscie tanio i moze być namiot, mozesz cos polecić?

Komentarz

Też jadę pierwszy raz do Chorwacji-5.09. Noclegów jest od groma w necie. Ludzie mają też, jak widzisz namiary. Nocuję na Słowacji, za Bańską Bystrzycą. Połowa drogi. Za 140 zeta za dwoje. jest tego w okolicy.
                    Powodzenia

Komentarz

Witam wszystkich . Mam nietypową sprawę. Powiem w skrócie , a raczej zapytam
                      - CZY JEST KTOŚ KTO W NAJBLIŻSZYM CZASIE WYBIERA SIĘ DO PULI? albo jedzie do chorwacji i wie że odwiedzi Pule?

Prosiłabym o kontakt bardoz mina tym zalezy. to nic zobowiązującego chodzi mi poprostu o pewien adres , hurtowni świeczek która znajduje się niedaleko Amfiteatru w PULI.

- Serdecznie proszę o kontakt na gg. 311 40 60
                      lub na meil ; aniaaniulaowca@poczta.onet.pl

dziekuję z góry - turystka

Komentarz

Anka, zajrzyj na Cro.pl, forum dotyczące tylko Chorwacji... tam sami Croentuzjaści...my już powracaliśmy
                        pozdrawiam

Komentarz

darek66 Napisał(a):
                          -------------------------------------------------------
                          > osobiscie polecam sympatyczny rodzinny motel pod
                          > Grazem (200 km od Wiednia w kierunku Chorwacji).
                          > Mysle ze Mikulov jest zbyt blisko na nocleg. Ja do
                          > Mikulowa dojezdzam z W-wy ok. 14 - 15 wyjezdzajac
                          > o 6 rano. Jezdze spokojnie z dwojka dzieci.
                          > Do grazu dojedziesz ok. 18 i mysle ze jest to
                          > idealny czas na myslenie o noclegu.
                          > pozdrawiam darek
                          Jeśli mógłbyś podać namiary na ten motel to bardzo proszę.

Komentarz

Hotel "Eliska" i coś z "Krokodylem" w Mikulovie. Fajne miasteczko,jak dotrzesz wcześniej warto obejrzeć i zjeść fajną kolację popitą miejscowym winem.Faktem jest że zamiast zwiedzania Mikulova można dojechać spory kawałek za Wiedeń bo później zależy jak jechać ale są w Chorwacji góry i nie da się pojechać tak jak przez Czechy i Austrię.

Komentarz

Trwa
                            X