Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Chorwacja-jaki rejon polecacie itp,itd.

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Chorwacja-jaki rejon polecacie itp,itd.

Witam,
    Planuje się wybrać w tym roku na Chorwację z dziewczyną. Jaki rejon/miejscowość polecacie (nie jakieś odludzie, takie miejsce żeby można wyjść wieczorem do jakiejś knajpki/disco, żeby plaża była dość blisko itp). Myślę o tym żeby jechać "na dziko" -wynająć jakiś apartament z aneksem kuchennym i jechać autem,
    mam pytania:
    1. jaki rejon/miescowość polecacie ?
    2.Jeśli chodiz o apartament z aneksem kuchennym Czy jest szansa wynająć coś na miejscu czy raczej przez internet coś szukać-jeżeli tak to proszę o jakieś linki z apartamentami/pokojami na wynajem.
    3. Jakie są ceny za obiady w knajpie-mniej więcej porównując do cen w Polsce.

Z góry dziękuje za wskazówki

Luzac

Ja w zeszlym roku korzystałem z oferty, którą dali mi w biurze gamatui.pl, mają fajne sprawdzone noclegi - a jeśli szukasz rozrywkowego rejonu to polecam koło trogiru coś znaleźć a na pewno będziesz zadowolony..

Komentarz

Jak dla mnie tylko Dalmacja i Dubrownik - najpiękniejszy zakątek Chorwacji, tylko trochę daleko, szczególnie jak na jazdę samochodem (traci się dużo czasu na podróż) Moim zdaniem lepiej polecieć ([url=http://www.sky4fly.net/biletylotnicze/Warszawa,Dubrownik,WAW,DBV,2.html]norwegian ma dobre ceny na loty do Dubrownika[/url] (wychodzi chyba taniej niż paliwo tam i z powrotem) a noclegi: z tego co [url=http://bit.ly/b54Cra]tu widać[/url] cały wachlarz cen - myślę, że spokojnie można coś wybrać.
      Co do cen w knajpie: Byłem kilka juz lat temu i było mnie więcej jak u nas (może 10, 20 procent drożej) teraz myślę, że można czasem liczyć nawet 1,5 tego co u nas...

Komentarz

Moim zdaniem jesli Chorwacja to tyko samochodem. Podroz moze i długa, ale bardzo przyjemna.
        Polecam rejon Riwiery Makarskiej np. Brela lub Baska Voda. Blisko do Splitu, Trogiru a i Dubrovnik tez nie jest daleko.
        Mozna jechac w ciemno.Ja bylam w sierpniu ubieglego roku i bez problemu znalazlam pokoj z aneksem kuchennym z cudnym widokiem na morze.
        Ceny w knajpie moim zdaniem sa duzo wyzsze niz u nas.

Pozdrawiam,

Komentarz

Gorzkacava, czy możesz podać namiary na ten cudny widok na morze? bardzo proszę
          nie znasz dnia ani godziny...a Chorwacja nadal mi pachnie
          pozdrawiam

Komentarz

Majka jedziesz :S - pamiętaj "znajomi" są 21.08-28.08 Stari Grad na Hvarze i 28.08-04.09 w Gradacu .
            Widok napewno będzie pieknościowy , zamieszkanie mamy w pierwszej linii brzegowej , w obu miejscach (tu)

Komentarz

Wojtek, znowu jadę ale nie w tym roku...teraz przerwa na inne klimaty ..tez poprosze o namiary...nie zaszkodzi

Komentarz

W obu miejscach będę w hotelach , jakby cóś , to wiesz gdzie mnie szukać w sprawie info , napiszę tylko , że wyjazd 2+2 i cena wcale nie przyspiesza bicia serca .

Komentarz

Dziekuje za info.
                  Pytanie do: gorzkacava
                  Możesz dać namiar na ten nocleg.
                  Poprzeglądam na necie te miejsca w wolnej chwili co polecacie, ale jeżeli miałbym jechać autem to pewnie tam gdzie fajnie ale bliżej, nie musi to być nie wiadomo jak rozrywkowe miejsce, po prostu żeby nie było odludzie i tyle :-)

Komentarz

prosze o namiary na ta kwatere co byla pani w sierpniu i jaka kwote placila pani? jakie ceny sa w horwacji np obiad na osobe itd? pozdrawiam

Komentarz

A jak jest z tankowanie gazu? końcówka do tankowania jest taka sama jak w Polsce, bo np. za zachodzie uzywają innych koncówek (kolega sprowadzil auto na gaz z Holandi i musiał przejsciowke dokupić bo w Polsce by nie zatankował), jak jest tu z chorwacją wegrami itp. jak bede jechal na Chorwacje. ?

Komentarz

Chorwacja jest coraz droższa. W tym roku musisz wziąć więcej kasy, niż 2-3 lata temu.
                        W okolicach Dubrownika ceny kwater wyższe niz gdzie indziej, a w samym Dubrowniku- bardzo, bardzo wysokie.

Komentarz

a które miejscowosci polecacie bardziej: makarska, vodice czy trogir?

Komentarz

Moim zdaniem z tych trzech miejscowości to Vodice. Nie ma takiego tłoku jak w pozostałych, jest całkiem niezła dyskoteka i jest całkiem niezłym miejscem wypadowym np. Krka, Kornati, Dubrownik, Mostar i wodospady Kravica (BiH), Sibenik, Trogir, Split itd.

Komentarz

Trwa
                            X