Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

JAKIE PLAŻE I KWATERY Skarpy w SUPETAR

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• JAKIE PLAŻE I KWATERY Skarpy w SUPETAR

Czy był ktos w Supetar na Wyspie Brać? Co jest do zwiedzania,,Jakie wrażenia? jakie są plaże,jakie sa ceny jedzenia i napoi.Był ktoś z Biura Skarpa w apartamentach standart. Jakie biuo turystyczne polecacie z dojazdem autokarowym lub samolot.Ile kosztuje prom?Proszę o cenne rady i informacje na temat wypoczynku na tej wyspie. Dzięki .

~tuska napisał(a):

> Czy był ktos w Supetar na Wyspie Brać? Co jest do
    > zwiedzania,,Jakie wrażenia? jakie są plaże,jakie sa ceny
    > jedzenia i napoi.Był ktoś z Biura Skarpa w apartamentach
    > standart. Jakie biuo turystyczne polecacie z dojazdem
    > autokarowym lub samolot.Ile kosztuje prom?Proszę o cenne rady i
    > informacje na temat wypoczynku na tej wyspie. Dzięki .

Dzisiaj wróciłem z wyspy ja byłem w Bol. Na plażę musisz mieć karimatę i oczywiscie buty. Woda 26C i kryształ w Supetar byłem z rodziną na wupożyczonych skuterach, widzieliśmy dwie plarze ludzi raczej mało, piękny widok na split i pasmo gór. Ja jechałem samochodem bez żadnych biur . prom samochód + cztery osoby(2dzieci) ok 100zł dokładnie 215kn. Woda mineralna 1,5l 9kn jedzenie drogie

Komentarz

Wczoraj wróliłam z supertar'u, powiem szczerze ze widoki cudowne, ale jakbym miała jechac jeszcze raz to zdecydowanie na Bol, plaża piekna, wiecej atrakcji wiecej miejsc które można odwiedzić. W supetar masz tylko krótka promena przy morzu i budki przy porcie, ale sympatycznie.

Komentarz

hej, my jedziemy do Apartamentu - Lili - na Supetar - był ktoś może.... co wziąść ze sobą ważnego?? please??/

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X