Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wakacje w Chorwacji

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wakacje w Chorwacji

Chciałabym się wybrać w tym roku z rodziną na wakacje do Chorwacji. Ze względu na dzieci chciałabym wybrać piaszczystą plaże, podobno taka jest w Cirkvenicy i okolicach. Czy ktoś może mi napisać coś o tym rejonie lub był z dziećmi i może polecić coś innego.

Jeśli ten region to polecałbym raczej Baśkę na KRK. Słyszałem że w Crikiewnicy jest woda czasem chłodna ( prady morskie i chyba spływająca z lądu). Na KRK-u jest zawsze ciepla. To ten sam rejon. KRK jest po drugiej stronie. Plaża dla dzieci jest z reguły wszedzie. Na KRK, w miejscowości Cizine jest taka co zaczyna sie od 1 cm a po 50 m masz do kolan. Plaża - tak jakby ubity drobny piasek, jakby normalny grunt. Tam same maluchy i osoby które lubią sie okładać "błotkiem". Niby lecznicze. Polecam. Jednak do pełni szczęścia nieodzowne mieć jest własny środek lokomocji. W Cizne nie szukaj kwatery, zanudzisz się całkowicie. To wioska.

Komentarz

Kuka, zauważyłem że byłaś nad Balatonem i bardzo sobie chwalisz to miejsce. Teraz bedzie problem. Balaton to Balaton, na Chorwacji nic takiego raczej nie znajdziesz. Ta Cizine jest podobna właśnie do Balatonu z tą różnicą że nad Balatonem masz rozrywkę, gwarno a na Ciznine w zasadzie ...nic. Tylko głębokość wody podobna do Balatonu ( nawet mniejsza). Rozrywek zadnych. Tak jak pisałem wybierz moim zdaniem KRK ( tj miasto - jakby stolica wyspy). Tam pełno zatoczek (dzieci) gdzie masz wybór w której bedziesz a do "bufetu" tuż, tuż. Jednak KRK jest drogi, należy się na to przygotować. Chcesz więcej informacji to pisz już na emaila, mogę podesłać przykładowe zdjęcia.

Komentarz

Też byłam na Krk-u, ale w miejscowości Malińska. Piaszczystej plaży nie było, ale i tak było super...

Komentarz

Malinska - plaża jak wszędzie jest kamienista lub betonowa. To osada apartamentów i hotel. Życia rozrywkowego w zasadzie chyba tam nie ma. Zastanawiające dlaczego piszesz tylko o Malinskiej, czyżbys nie odwiedzała innych miejscowości ?

Komentarz

Jeśli chodzi o Krk, to mieszkałam w Malińskiej.Byłam jeszcze na Dugim Otoku w Sale, na Istrze w Premanturze, Rovinij /nie jeden raz/ i Małym Zatonie koło Dubrownika.

Komentarz

Jestem pierwszy raz na tym forum. Przegladam posty i widze ze masz problem z piaszczysta plaza i plytka woda dla dzieci. Otoz ja w Chorwacji bylem 2 lata temu. Kolo Zadaru jest taki fajny osrodek - ZATON. Wstep jest platny - zdaje sie ze 3-4zl/ osobe na dzien. Dzieci chyba za friko. Jednak warto zaplacic te pieniazki. dla dzieci to bedzie raj. Plaza jest piaszczysto - zwirkowa (nie jest zla, naprawde), morze jest plyciutkie i to spory kawalek. Po jakis 100m woda dopiero po szyje dla osoby doroslej. Kapielisko jest zagrodzone i chronione (ale to nie to co w Polsce ze jak zagrodza to masz miejsca 10x10 do plywania. Tam na brak miejsca nie mozna narzekac. a co dla doroslych?? Otoz codziennie od 10 do 11 jest wodny fitness za frik. Mozna takze pograc w kosza, siatkowke lub pilke wodna w specjalnym basenie. wypozyczyc mozna oczywiscie rowery, motorowke i skutery wodne (dla szukajacych lepszych wrazen). skutery polecam, maja dobry dynamiczny sprzet o duzej mocy. Poza tym w osrodku znajduje sie pasaz handlowy, najwieksza w Chorwacji dyskoteka - Saturnus, kilka restauracji z dobrym i niedrogim jedzeniem, pole do mini - golfa, wypozyczalnia samochodzikow. Mozna tez zamowic w tym osrodku apartament dla rodziny. Ceny apartamentow sa jednak wysokie, dlatego tez polecam poszukania czegos na wlasna reke w okolicy. Dobre i tanie kwatery znalezc mozan w pobliskiej Privlace, czy Ninie. Osrodek o ktorym pisze ma swoja stronke internetowa, ale nie pamietam juz jej, ldatego nie podaje. Pelna nazwa tego osrodka to chyba: Zaton - holiday village.
              Pozdrofka

Komentarz

wybieram się na wakacje do Chorwacji w okolice CRIKVENICA potrzebuję adresy apartamentóww bez wyzywienia w/w okolicy. teresa

Komentarz

czy masz jakieś miejsce prywatne dla 4 osób .Adres byłabym wdzięczna

Komentarz

dzien dobry ! mineło juz troszke czasu od tej wiadomość , którą Pani wysłała to podejrzewam , że juz była pani w chorwacji . Ja z meżem i córeczką też wła.snie wybieramy sie do chorwacji , do miejscowości Crikvenica , i nie mamy pojecia " zielonego" jak tam jest co nas tam czeka , poprostu co i jak?? pierwszy raz jedziemy do Chorwacji i niebardzo orientujemy sie jak tam jest . Jeżeli juz byli Państwo to bardzo bym prosiła o napisanie kilku słów na temat tej miejscowośći . z góry dziękuje bardzo.

Komentarz

Mój chłopak chce zabrać mnie na urlop tydzień przed świtami B. Narodzenia czy to dobry pomysł?? Jaka jest tam wtedy pogoda??
                      Pracuje jako księgowa Jelenia Góra to miejsce gdzie pracujemy oboje, ale chcemy sobie zrobić chwile odpoczynku przed nowym rokiem
                      Ostatnio edytowane przez Agnieszk11 ; https://www.wakacje.pl/forum/member/77523-agnieszk11 o 9th January 2017, H:i

Komentarz

Zamieszczone przez Agnieszk11 Zobacz posta
                        Mój chłopak chce zabrać mnie na urlop tydzień przed świtami B. Narodzenia czy to dobry pomysł?? Jaka jest tam wtedy pogoda??
                        Pracuje jako rozliczenie PIT to miejsce gdzie pracujemy oboje, ale chcemy sobie zrobić chwile odpoczynku przed nowym rokiem
                        Powiem tak, w grudniu jest tam również pięknie. Nie ma takiego zimna jak w Polsce, ale za to trochę wieje. Moim zdaniem warto, bo wtedy nie ma zbyt wielu turystów i jest tanio

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                        Trwa
                        X