Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wakacje w Chorwacji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wakacje w Chorwacji

Chciałabym się wybrać w tym roku z rodziną na wakacje do Chorwacji. Ze względu na dzieci chciałabym wybrać piaszczystą plaże, podobno taka jest w Cirkvenicy i okolicach. Czy ktoś może mi napisać coś o tym rejonie lub był z dziećmi i może polecić coś innego.

Jeśli ten region to polecałbym raczej Baśkę na KRK. Słyszałem że w Crikiewnicy jest woda czasem chłodna ( prady morskie i chyba spływająca z lądu). Na KRK-u jest zawsze ciepla. To ten sam rejon. KRK jest po drugiej stronie. Plaża dla dzieci jest z reguły wszedzie. Na KRK, w miejscowości Cizine jest taka co zaczyna sie od 1 cm a po 50 m masz do kolan. Plaża - tak jakby ubity drobny piasek, jakby normalny grunt. Tam same maluchy i osoby które lubią sie okładać "błotkiem". Niby lecznicze. Polecam. Jednak do pełni szczęścia nieodzowne mieć jest własny środek lokomocji. W Cizne nie szukaj kwatery, zanudzisz się całkowicie. To wioska.

Komentarz

Kuka, zauważyłem że byłaś nad Balatonem i bardzo sobie chwalisz to miejsce. Teraz bedzie problem. Balaton to Balaton, na Chorwacji nic takiego raczej nie znajdziesz. Ta Cizine jest podobna właśnie do Balatonu z tą różnicą że nad Balatonem masz rozrywkę, gwarno a na Ciznine w zasadzie ...nic. Tylko głębokość wody podobna do Balatonu ( nawet mniejsza). Rozrywek zadnych. Tak jak pisałem wybierz moim zdaniem KRK ( tj miasto - jakby stolica wyspy). Tam pełno zatoczek (dzieci) gdzie masz wybór w której bedziesz a do "bufetu" tuż, tuż. Jednak KRK jest drogi, należy się na to przygotować. Chcesz więcej informacji to pisz już na emaila, mogę podesłać przykładowe zdjęcia.

Komentarz

Też byłam na Krk-u, ale w miejscowości Malińska. Piaszczystej plaży nie było, ale i tak było super...

Komentarz

Malinska - plaża jak wszędzie jest kamienista lub betonowa. To osada apartamentów i hotel. Życia rozrywkowego w zasadzie chyba tam nie ma. Zastanawiające dlaczego piszesz tylko o Malinskiej, czyżbys nie odwiedzała innych miejscowości ?

Komentarz

Jeśli chodzi o Krk, to mieszkałam w Malińskiej.Byłam jeszcze na Dugim Otoku w Sale, na Istrze w Premanturze, Rovinij /nie jeden raz/ i Małym Zatonie koło Dubrownika.

Komentarz

Jestem pierwszy raz na tym forum. Przegladam posty i widze ze masz problem z piaszczysta plaza i plytka woda dla dzieci. Otoz ja w Chorwacji bylem 2 lata temu. Kolo Zadaru jest taki fajny osrodek - ZATON. Wstep jest platny - zdaje sie ze 3-4zl/ osobe na dzien. Dzieci chyba za friko. Jednak warto zaplacic te pieniazki. dla dzieci to bedzie raj. Plaza jest piaszczysto - zwirkowa (nie jest zla, naprawde), morze jest plyciutkie i to spory kawalek. Po jakis 100m woda dopiero po szyje dla osoby doroslej. Kapielisko jest zagrodzone i chronione (ale to nie to co w Polsce ze jak zagrodza to masz miejsca 10x10 do plywania. Tam na brak miejsca nie mozna narzekac. a co dla doroslych?? Otoz codziennie od 10 do 11 jest wodny fitness za frik. Mozna takze pograc w kosza, siatkowke lub pilke wodna w specjalnym basenie. wypozyczyc mozna oczywiscie rowery, motorowke i skutery wodne (dla szukajacych lepszych wrazen). skutery polecam, maja dobry dynamiczny sprzet o duzej mocy. Poza tym w osrodku znajduje sie pasaz handlowy, najwieksza w Chorwacji dyskoteka - Saturnus, kilka restauracji z dobrym i niedrogim jedzeniem, pole do mini - golfa, wypozyczalnia samochodzikow. Mozna tez zamowic w tym osrodku apartament dla rodziny. Ceny apartamentow sa jednak wysokie, dlatego tez polecam poszukania czegos na wlasna reke w okolicy. Dobre i tanie kwatery znalezc mozan w pobliskiej Privlace, czy Ninie. Osrodek o ktorym pisze ma swoja stronke internetowa, ale nie pamietam juz jej, ldatego nie podaje. Pelna nazwa tego osrodka to chyba: Zaton - holiday village.
              Pozdrofka

Komentarz

wybieram się na wakacje do Chorwacji w okolice CRIKVENICA potrzebuję adresy apartamentóww bez wyzywienia w/w okolicy. teresa

Komentarz

czy masz jakieś miejsce prywatne dla 4 osób .Adres byłabym wdzięczna

Komentarz

dzien dobry ! mineło juz troszke czasu od tej wiadomość , którą Pani wysłała to podejrzewam , że juz była pani w chorwacji . Ja z meżem i córeczką też wła.snie wybieramy sie do chorwacji , do miejscowości Crikvenica , i nie mamy pojecia " zielonego" jak tam jest co nas tam czeka , poprostu co i jak?? pierwszy raz jedziemy do Chorwacji i niebardzo orientujemy sie jak tam jest . Jeżeli juz byli Państwo to bardzo bym prosiła o napisanie kilku słów na temat tej miejscowośći . z góry dziękuje bardzo.

Komentarz

Mój chłopak chce zabrać mnie na urlop tydzień przed świtami B. Narodzenia czy to dobry pomysł?? Jaka jest tam wtedy pogoda??
                      Pracuje jako [URL="http://obliczamvat.pl/biuroksiegowa_jelenia-gora/"]księgowa Jelenia Góra[/URL] to miejsce gdzie pracujemy oboje, ale chcemy sobie zrobić chwile odpoczynku przed nowym rokiem
                      Ostatnio edytowane przez Agnieszk11 ; https://www.wakacje.pl/forum/member/77523-agnieszk11 o 9 January 2017, 11:01

Komentarz

Zamieszczone przez Agnieszk11 Zobacz posta
                        Mój chłopak chce zabrać mnie na urlop tydzień przed świtami B. Narodzenia czy to dobry pomysł?? Jaka jest tam wtedy pogoda??
                        Pracuje jako [url=http://obliczpodatki.pl/do-kiedy-rozliczenie-PIT/]rozliczenie PIT[/url] to miejsce gdzie pracujemy oboje, ale chcemy sobie zrobić chwile odpoczynku przed nowym rokiem
                        Powiem tak, w grudniu jest tam również pięknie. Nie ma takiego zimna jak w Polsce, ale za to trochę wieje. Moim zdaniem warto, bo wtedy nie ma zbyt wielu turystów i jest tanio

Komentarz

Trwa
                        X