Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

bylam w rovinj 7razy....moge pomoc:)

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• bylam w rovinj 7razy....moge pomoc:)

czesc mialam to szcescie byc w tym slicznym miasteczku 7 razy za kazdym razem jechalismy samochodem i wynajmowalismy pryw. apartament( zawsze ten sam) ale mimo tego duuuuuzo wiem n.t. tej miejscowosci, warunkow na campingach, w hotelach, plazach, rozrywkach, cenach itd chetnie pomoge i opd. na wszelkie pytanka pozdrawiam wszystkich podrozniko tych małych i tych duzych ;P

Czy byłaś na pobliskiej Czerwonej Wyspie?

Komentarz

JASNE I TO WIELEE RAZY) JEST PIEKNIE PLYNIE SIE TRAMWAKJEM WODNYM Z PORTU W ROVINJ, KTORY ODPLYWA 2 RAZY NA GODZINKE:0 BILET W 1 STR. KOSZTUJE CHYBA 10 KUNA ALE KUPUJE SIE GO DOPIERO PRZY POWROCIE;] NA WYSPIE JEST 1 HOTEL, MA 3 GWIAZDKI I JEST WARTYY SWOJEJ CENY OPROCZ TEGO SA WYPOZYCZALNIE SPRZETU WODNEGO, SZKOLA NURKOWANIA, PIZZERIEW I RESTAURACJEPOLECAM PIZZE ISTRIANED I JAKIES MUZEUM...ALE NIE WIEM JAKIE BO MNIE T NIE INTERESOWAŁO...WYSPA SKLADA SIE WŁASNIEWIE Z 2 WYSP; 1 JEST DLA NUDYSTOW I MOZNA NA NIA PRZEJSC TAKIM JAKBY MOSTKIEM :0 NIESTETY 3 LATA TEMU WYSPE NAWIEDZIL OGROMNY HURAGAN I TRABA POWETRZNA I WSZYSTKIE DRZEWA ZOSTAŁY ZNISZCZONE :9 ALE CHORWACI SZYBKO ZASADZILI NOWE, NIE SA TO DUZE DRZEWA ALE Z ŁATWOSCIA ZNAJDZIESZ NA WYSPIE CIEN ( NA PLAZY NIE OD PORTU GDZIE PRZYPLYWA TRAMWAJ) OGOLNEI WYSPA JEST CZYSTA, NIE ANIECZYSZCZONA, PLAZA B. ŁADNA, DO NURKOWANIA TEZ CIEKAWIE, SA NP. ROZGWIAZDY!!TAKIE SLICZNE CZERWONE...TYLKO TRZEBA TROCHE PONURKOWAC A NIE TAK Z BRZEGU ;D;D HMM NIE WIEM CO CI JESZCE NAPISAC..JAK BEDIZES ZMIEC JAKIES PYTANKA TO PISZ

Komentarz

Dzięki za te informacje. Chciałam wyrać sie tam na wczasy, niestety nie do samego hotelu, ale do stojacego ponoc w jego okolicy pawilonu (nazywa się Dvorak) i troche obawiam sie jakie tam panują warunki. Gdybyś mogła jeszcze coś napisać o plaży - jest chyba kamienista, czy da sie po niej chodzić boso i leżeć na ręczniku, czy lepiej zaopatrzyć się w lepszy sprzęt? No i czy samemu można tam jechać, czy raczej byłoby nudno?

Komentarz

szzcerze to nie slyszalam o tych pawilonach ale faktycznie jest tam cos takiego co mogloby oasowac na pawilony sluchaj wiadomo ze mozna jechac samemu,ale razniej zawsze w grupie...ogolnie to z bezpieczenstwem jest ok. bo chorwaci sa nienachalni, malo jest pijanych ludzi przynajmniej ja nigdy nie widzialam....tylko najgorsze jest to ze na czerwona wyspe ostatni tramwaj z rovinj porzyplywa kolo 24 wiec nie za dlugo sie pobawisz...bo na samej wyspie nie ma zadnych dyskotecz czy takich podobnych... a plaza...jest rozna...od kamyczkow malych na plazy i w wodzie po duze głazy ktore sa wyslizgane przez morze i na nich spoko mozesz sie legnac na reczniku ale na kamykach to polecam troche grubsza mate;] no i musisz sie zaopatrzyc koniecznie w butki-sandalki w ktorych bedziesz plywac bo w wodzie sa jezowce..i skalki o ktore latwo poranic nogi ogolnie woda b. czysta, tylko od strony gdzie przyplywaja tramwaje wodne troche zmacona i widac benzyne ( i czuc ) ale z drugiej strony to spoko jest tez specjalne miejsce gdzie mozesz sobie plywac i jest ono zagrodzone ze ci nie przeplynie zadna motorowka po plecach :P ale zadnych ratownikow nie widzialam jak w calym rovinji na prawde Ci zazdroszzce wyjazdu bo moi rodzice wymyslili ze w tym roku zamiast chorwacji pojada do finlendii i juz wrocili nawet, sa zadowoleni, ale bladzi....no i ja tam nie bylam bo nie bawi mnie przesiadywanie z dala od wszelkich cywilizacji 17 dni na d1 jeziorkiem...ja chce leciec do egiptu ale na razie szukam towarzysza )))

Komentarz

W dużej mierze dzięki twoim informacjom chyba się zdecyduję na wyjazd. Mam nadzieję, że twoje plany też dojdą do skutku. Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń.

Komentarz

hej!wlasnie jutro jedziemy do chorwacji samochodem i zamierzamy sie zatrzymac gdzies gdzie bedziemy mogli plywac na deskach lub wziac jakies kursy windsurfingowe. takze szukamy apartamentow w takich 'sportowych rejonach'.jesli mozesz nam udzielic jakis info to byloby super.dzieki.ida

Komentarz

ja byłam 2 razy w pawilonach Dworak z Logostourem, jestem zachwycona, są dużo leosze od tego drogiego hotelu, są to stare, chyba stajnie ale przerobione na hotel o bardzo przyzwoitych warunkach, połozone przy samym przystanku tramwaju, widok na malutki porcik na wyspie jest uroczy, w pokojach miły chłód, bardzo grube mury, wyposażenie komunistyczne, ale żadnych robaków standard pokóju i łazienki średni, wyzywienie w tym drogim hotelu aż nieprzyzwoicie fantastyczne. Byłam 2 lata temu ale myślę,że nie mogło sie wiele zmienić. Często podróżuję głównie Grecja i Hiszpania ale ten 2krotny pobyt na Czerwonej Wyspie uważam za jeden z najbardziej udanych, po prostu jest Slicznie Jola

Komentarz

Czy mógłbyś nam podać namiar na apartamenty w Rovinj. Bedziemy bardzi wdzięczni

Komentarz

Witaj.
                    Byłam w Rovinju w tamtym roku przejazdem na wycieczce i wróciąm oczarowana tym miejscem. Bardzo chetnie bym się tam wybrała pomieszkać i powypoczywać kilka dni. Poniewaz masz doswiadczenie proszę odpowiedz mi na nastepujące pytania
                    -czy wyjazd tam lepiej planować samodzielnie czy przez biuro turystyczne
                    -jak sobie załatwić noclegi?
                    -czy możesz ewentualnie podac namiary na niedrogie i miłe lokum?
                    - czy polecasz wczesniej zaplanowac wyjazd czy jechac na zywioł
                    Dodam że biorę pod uwage dojazd samodzielnie samochodem. Jeżeli możesz mi pomóc będę bardzo wdzięczna, bo na myśl o wakacjach w Roviniju humor mi się poprawia.

Komentarz

czesc
                      polecam wczesniej zalatwic nocleg(np. www.interhome.pl- fajne i niedrogie domki w calej chorwacji!!)
                      jechanie na zywiol tez moze byc tylko nigdy nie wiesz gdzie trafisz....a juz na pewno nie polecam w pelnym sezonie...
                      z biur podrozy chorw. jest b. droga dlatego lepiej miec zalatwione prosto przez namiar z netu czy cos ( ten nasz do ktorego jezdzimy ma juz wszystko zarezerwowane w tym roku)
                      pozdro

Komentarz

Olkkka ... jechanie na zywioł nazywasz że nie wiadomo gdzie sie trafi ?? Chyba cos Ci sie pomydliło. Właśnie dokładnie na odwrót. Jeśli jedziesz w tzw. ciemno to "kupujesz" to co widzisz. Wszelka rezerwacja przez strony www może okazac się ..... bywa różnie. Ja nie zachęcam do wyjazdu w ciemno lecz z doswiadczenia wiem, że tak z reguły jest najlepiej. Zawsze, o każdej porze roku i dnia znajdziesz coś dla siebie. Dla jasności do Chorawcji co roku jeżdzę juz od 10 lat. Zawsze w zasadzie do tego samego pensjonatu ( oczywiście wcześniej rezerwuję termin lecz to w zasadzie z uprzejmości dla właścicielki).

Komentarz

czesc. szukam sprawdzonego, niezdyt drogiego pokoiku/apartamentu dla 4 osob w rovinj. czy moglabys mi pomoc? ogladalam wiele adresow w necie, ale podane tam ceny, odleglosci od plazy i centrum czesto nie sa prawdziwe. w zeszlym roku bylo tak z polami namiotowymi takze w rovinj. te ktore mialo byc najtansze, bylo najdrozsze. szukam czegos nie dalej niz 1,5 km od centrum. pozdrawiam

Komentarz

Cześć. Przedwczoraj wróciłem właśnie z Rovinj i, muszę przyznać, jestem pod wrażeniem tego urokliwego miasteczka.
                            Choć jak na pierwszy raz widziałem sporo, nie wiem z pewnością wszystkiego o atrakcjach i rozrywkach, jakie oferuje. Podoba mi się to miasto i okolica tak bardzo że chcę jeszcze raz w przyszłym roku na czas urlopu powrócić.Czy są w Rovinj dyskoteki, gdzie można się w miarę bezpiecznie pobawić,i czy można chodzić tam w pojedynkę, choć wolałbym raczej znaleźć osobę/osoby chętne do wypoczynku w tym miejscu. Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz

Trwa
                            X