Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

CHORWACJA GDZIE ??????????

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• CHORWACJA GDZIE ??????????

mam pytanko dotyczące Chorwacji.Bylismy całą paczką w Makarskiej rok temu,było cudownie poprostu BAJKA.Nie dosc ze widoki nie do opisania,pogoda rewelacja to ceny super.To jest najpiekniejsze miejsce jak narazie dla mnie na ziemi.W tym roku tez chcemy jechac ale juz nie tak daleko,myslelismy o Istrii,i juz prawie zdecydowani jestesmy.Ale chce znac tez wasze opinie.Z tego co czytam to nie ma porównania z dalmacją,poradzcie cos.dzieki i pozdrawiam

My ziwdziliśmy w zasadzie całą Chorwacje, a czaczeliśmy od okolic Dubrovnika. rzeczywiście południe jest NAJ..., ale potem z roku na rok pieliśmy sie na północ i wkońcu wylądowaliśmy na Istrii. Jest równie cudowna!!! Mieszklaliśmy w Rabacu, w hotelu Castor/Pollux. Naprawdę polecam, piekna okolica a położenia rewelacyjune do bazy wypadowej po całej Istrii i blisko do rejonu zatoki Kvarneńskiej. slicznie jest tez w okolicy Puli i Rovinji

Komentarz

Ja bylam w polnocnych Wloszech i zaliczylam Istrie cudna ale najpiekniejszy Triest- rzymskie miasto na wzgorzach pieknie oraz koniecznie wypad do Wenecji.Jest co zobaczyc.

Komentarz

Najbardziej polubiłam przepiękne Rovinij.....to północny Dubrownik.Polecam

Komentarz

A czy mozesz mi cos wiecej powiedziec na ten temat,czy nie jest tam nudno,wiesz dubrovnik jest super i to miasto żyje,czytalam dzis opinie ze na istri moga najlepiej wypoczywac emeryci a nie młodzi ludziei jak cenowo??Dzieki

Komentarz

To prawda duzo Niemcow emerytow ,ale nie tylko.Jest tam tyle miejsc do zobaczenia ze warto.Ceny znosne za pizze na 3 osoby z owocami morza zaplacilam 25 euro to nie duzo bo Croacia ogolnie jest droga.Wlochy sa duzo drozsze

Komentarz

dzieki kochana za odpowiedz .Powiem Ci ze drogo z Tego co piszesz.My bylismy w makarskiej ostatnio,miejsce jedne z najpiekniekszych miejsc w Chorwcji,Riwiera makarska jest jak bajka!!I tam za pokój w prywatnym domku płacilismy 11 euro od osoby,blisko morza,widok na góry.za pizze płacilismy 5 euro,piwo tez nawet nie drogie,ogolnie to woda i napoje sa piekielnie drogie,ale tak poza tym to ceny jak nad polskim morzem.Dlatego pytam co i jak,bo tylko tam byłam i chce zmienic teraz miejsce,dzieki o pozdrawiam

Komentarz

Grecja80 mam ogromną prośbę o namiary na kwatery w Makarskiej.Wybieramy się w siepniu, na dodatek w ciemno. Sprawdzałam ceny w internecie i wszystko wydaje się być strasznie drogie a koniecznie chcę jechać do Makarskiej Z góry dziękuję

Komentarz

ja polecam Dalmację - byliśmty tam dużą ekipą (w ciemno całkowicie,bez żadnych rezerwacji)i było pięknie. Jeździliśmy z miasta do miasta - a bazę wypadową mięliśmy z Vodic (polecam - piękne miasteczko). Polecam odwiedzenie parku narodowego Krka z wodospadami, pod którymi można pływać - super wrażenia! napewno tam jeszcze wrócimy, bo jak narazie były to najlepsze wakacje!!! w tym roku Turcja... Pozdrawiam serdecznie!!!

Komentarz

Byłam w okolicy Sibenika, piękny region i niedrogi, wodospady nad rzeką Krka faktycznie są cudowne, zwiedziłam 2 lata temu, niezapomniane wrażenia,
                    za miesiąc znowu odwiedzę piękną Chorwację )))))))

Komentarz

Vodice są właśnie koło Sibenika pozdro!

Komentarz

Faktycznie ) Ja byłam w Brodarice

Komentarz

zobacz oferte specjalnych cen w Chorwacji na stronie www.gamatui.pl
                          hotel Arkada w super cenie , albo Petalon na istrii ( tu mozna zabrać psa)

Komentarz

Woda droga? 3 lub 4 kunax60 gr =1,5 l Jamnica lub Studenac te są pyszne z lodówki zwłaszcza.

Komentarz

A może poczytasz -WYSZUKIWARKA -HVAR -autor.

Komentarz

Trwa
                              X