Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Medulin

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Medulin

W tm roku wybieram się z biurem podróży Sindbad do Medulinu, hotelu Mutila Holiday. Mam prośbę do wszystkich tych, którzy byli w Medulinie o podzielenie się wrażeniami z pobytu w tym miejscu. Interesuje mnie szczególnie czy jest tam co robić,czy są sklepy( nie tylko te z pamiątkami i spożywcze ),restauracje, kawiarnie, jak wygląda sprawa z plażą - czy trzeba wziąć ze soba buty żeby wejść do wody, czy są jeżowce. Czy można sie dostać do Puli na własną rękę, czy są regularnie kursujące autobusy, czy można tam dostać się wynajętym rowerem. Wiem, że tych pytań jest dużo , ale za każdą jakąkolwiek odpowiedź dziękuję.

A kiedy się wybierasz?? Też myslałam o tym hotelu, jest kilka postów na forum , wpisz w wyszukiwarkę

Komentarz

Wybieram się 22 sierpnia a ty?

Komentarz

A ja sie wciaz zastanawiam, ale tez raczej w drugiej polowie sierpnia.

Komentarz

Troche poszperałam i faktycznie znalazłam troche informacji Mimo wszystko jak ktoś był już tam w tym roku to proszę o opinie.

Komentarz

Emi wybierasz sie sama(sam) czy rodzinnie??

Komentarz

Wybieram się tam wkońcu z moją mamą, ale nie wiem czy to można nazwać rodzinnymi wakacjami w naszym wykonaniu, chyba nie, a ty?

Komentarz

Oj to młoda jestes?? Ja sie wybieram z moja córką, :-)) A skad wyjeżdzacie??

Komentarz

Z Opola, pozdrawiam

Komentarz

Medulin to małe, spokojne miasteczko, raczej mało w nim rozrywek,oprócz animacji w hotelach.woda w morzu rewelacyjna,można ponurkować.Nie ma jeżowców,ale ze względu na ostre kamienie warto zaopatrzyć się w obuwie do pływania.

Komentarz

Medulin to spokojne miasteczko , hotel Mutila Holiday całkiem niezły , morze czyścikutkie ,plaża kamienista dlatego buciki do wody a przynajmniej klapki bardzo wskazane ,poza tym 200m od hotelu sztucznie nawożona malutka plaża piaszczysta ,rozrywek niewiele (jak to zwykle bywa mnóstwo kafejek przy plaży oraz w centrum ), organizowane są również ciekawe animacje idealne dla dzieci w hotelu Holiday i Belvedere .Bajeczne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi . Do Puli owszem można dostać się na własną rękę tzn.najwygodniej autobusem 10km. Istotna informacja : jest drogo !!!Polecam wycieczkę ISTRA TOUR organizowaną przez biuro podróży!!! Pozdrawiam wszyskich ,którzy palnują wakacje w spokojnym Medulinie...

Komentarz

Mam pytanie w związku z tą wycieczką, o której piszesz tzn. czy ISTRA TOUR to nazwa wycieczki organizowane przez Sindbad czy nazwa chorwackiego biura podróży, które się tam znajduje i organizuje tańsze wycieczki? Jeżeli to drugie to napisz proszę, gdzie to biuro się znajduje. Co twoim zdaniem warto zwiedzić, dodam,że wypożyczenie samochodu nie wchodzi w rachubę... Dziękuje za informacje o Medulinie

Komentarz

bylam z sindbadem w tym hotelu w zeszlym roku na przelomie lipca, sierpnia. jazda bardzo komfortowa, bylo naprawde super, hotel przy samej plazy, jedzenie wysmienite, obsluga super, jest wiele mozliwosci zwiedzania, pokoje w hotelu nie sa za duze ale spokojnie na dwoje starczy, nie ma w nich klimatyzacji ale dalo rade wytrzymac (wedlug mnie), poza tym lodowka byla w pokoju wiec bylo ok osobiscie goraco polecam

Komentarz

Trwa
                          X