Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Najlepsza droga na Istrę

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

A co ja mieć nie panimaju, ja wsio panimaju, tylko nam chodzić o dwie różne sprawy. Ty chcieć się przemieścić z punktu A do punktu B jak najszyvciej a ja jak najprzyjemniej. To być kwestia chyba wieku, bo ja kiedyś też być wyrywny, ale mnie to już przechodzić. Przejazd przez senne wioski też mieć swojego uroka.

A tak w ogóle to ja mieć wątpliwości czy na południe od Bydgoszczy (punkt startowy) udać się przejechać szybciej przez Niemcy, zapędzając się aż pod Monachium, do Puli niż przez Czechy, Austrię i Słowenię. Doświadczenia być różne i Ty już mieć opinie o tym, że w łyk-endy lepiej przez Niemcy nie jechać. A Węgry to ja tylko przez sentymenta przywołać bo logika nakazywać jechać przez Austrię (kolene winiety) np. Nachod, Brno, Wiedeń, Graz, Maribor, Ljubliana, Triest, Pula.

Komentarz

ale wiedza :P musze wybrać się koniecznie do "Hin" tam widać mądre ludziska...a na poważnie...już coś wiem ... że nadalnie nie wiem .. dokładnie jednak czytam rady i serdecznie za nie dziękuję

Komentarz

Ludzie w Hinach być mądrzejsze niż w Wolsce to być oczywiste.
        A ta trasa ja przetestować, ale uwaga start być ze Śląska. Z Poznania już móc być inaczej, bo czasami do Wrocka trzeba 3 h liczyć.

Komentarz

...Nachod?...ja jeździłam przez Boboszów....

[%sig%]

Komentarz

W rzeczy samej przez Boboszów być bliżej, ale droga przez Crvena i Bila Voda być gorsza.

Komentarz

Cztery razy jechałam przez Czechy(przejście w Boboszowie) i zawsze mieściłam się w czasie 17-19 godzin a dodam że miejscem docelowym była Makarska i jest tam dużo dalej niż do Puli...Raz skusiłam się przez Słowację i Węgry ale to była porażka...

Komentarz

..e tam Hińczyku gorsza...jaka gorsza.?..jedna serpentynka śmierci w dół i prosta droga dalej..;-))

[%sig%]

Komentarz

yyyyyy jaka serpentynka...co...i to w dodatku śmierci...ja nie chce wracać w plastikowym woreczku...dobra będzie ze spaniem ...pewnie w Austrii...

Komentarz

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Driving_directions#startLocid=31NHlqcXQxMGNOVEl1TX pVM09ETT1jTVRZdU56a3lOelU9&destLocid=31NDIxZjMxMGN ORFF1T0RZNE5qRT1jTVRNdU9EVXdOelE9&step1Locid=&step 2Locid=&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&intItinera ryType=1&devise=1.0|EUR&isAvoidFrontiers=false&isF avoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidV ignette=false&isAvoidLNR=false&carTypeHidden=Citad ine&caravaneHidden=false&typeCarbHidden=essence&au toConso=9.0&villeConso=8.0&routeConso=7.0&carbCost =1.3&dtmDeparture=11/07/2007

Komentarz

www.viamichelin.com tak miało być...fajny planer podróży

Komentarz

Jesli chcesz dobry i tani nocleg w Austrii to proponuje zjechac 20 km z autobany i w gorach noclegow pelno latem jest naprawde tanio jezdze 3 razy do roku na narty i jest drogo ale lato za 3 osoby z dobrym sniadankiem 60 euro przygotuj sobie cos w rezerwie w internecie pogrzeb w mapie albo wcisnij austria.pl i masz oni chetnie na 1 noc daja noclegi bo jest latem bbardz malo ludzi ale przy autobanie bedzie 2 razy drozej

Komentarz

Czy jadąc przez TRIEST ,KRÓTKI ODCINEK DWUPASMÓWKI w kierunku Istri w Słoweni jest płatny 30 euro,jesli tak czy mozna go ominąć?

Komentarz

w slowenii sa od tego roku vinety-poprzednio byly bramki, platne odcinkami.tanio nie bylo.mozna zjechac w postojnej na rijeke i jechac nad morzem rijeka-pula.ale do postojnej tez jest autostrada wiec i vinieta konieczna.

Komentarz

Trwa
                            X