Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Najlepsza droga na Istrę

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość odpowiedział
    w slowenii sa od tego roku vinety-poprzednio byly bramki, platne odcinkami.tanio nie bylo.mozna zjechac w postojnej na rijeke i jechac nad morzem rijeka-pula.ale do postojnej tez jest autostrada wiec i vinieta konieczna.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Czy jadąc przez TRIEST ,KRÓTKI ODCINEK DWUPASMÓWKI w kierunku Istri w Słoweni jest płatny 30 euro,jesli tak czy mozna go ominąć?

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Jesli chcesz dobry i tani nocleg w Austrii to proponuje zjechac 20 km z autobany i w gorach noclegow pelno latem jest naprawde tanio jezdze 3 razy do roku na narty i jest drogo ale lato za 3 osoby z dobrym sniadankiem 60 euro przygotuj sobie cos w rezerwie w internecie pogrzeb w mapie albo wcisnij austria.pl i masz oni chetnie na 1 noc daja noclegi bo jest latem bbardz malo ludzi ale przy autobanie bedzie 2 razy drozej

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    www.viamichelin.com tak miało być...fajny planer podróży

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Driving_directions#startLocid=31NHlqcXQxMGNOVEl1TX pVM09ETT1jTVRZdU56a3lOelU9&destLocid=31NDIxZjMxMGN ORFF1T0RZNE5qRT1jTVRNdU9EVXdOelE9&step1Locid=&step 2Locid=&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&intItinera ryType=1&devise=1.0|EUR&isAvoidFrontiers=false&isF avoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidV ignette=false&isAvoidLNR=false&carTypeHidden=Citad ine&caravaneHidden=false&typeCarbHidden=essence&au toConso=9.0&villeConso=8.0&routeConso=7.0&carbCost =1.3&dtmDeparture=11/07/2007

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    yyyyyy jaka serpentynka...co...i to w dodatku śmierci...ja nie chce wracać w plastikowym woreczku...dobra będzie ze spaniem ...pewnie w Austrii...

Zostaw komentarz:

• layla1
    replied
    ..e tam Hińczyku gorsza...jaka gorsza.?..jedna serpentynka śmierci w dół i prosta droga dalej..;-))

[%sig%]

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Cztery razy jechałam przez Czechy(przejście w Boboszowie) i zawsze mieściłam się w czasie 17-19 godzin a dodam że miejscem docelowym była Makarska i jest tam dużo dalej niż do Puli...Raz skusiłam się przez Słowację i Węgry ale to była porażka...

Zostaw komentarz:

• Hińczyk
    replied
    W rzeczy samej przez Boboszów być bliżej, ale droga przez Crvena i Bila Voda być gorsza.

Zostaw komentarz:

• layla1
    replied
    ...Nachod?...ja jeździłam przez Boboszów....

[%sig%]

Zostaw komentarz:

• Hińczyk
    replied
    Ludzie w Hinach być mądrzejsze niż w Wolsce to być oczywiste.
    A ta trasa ja przetestować, ale uwaga start być ze Śląska. Z Poznania już móc być inaczej, bo czasami do Wrocka trzeba 3 h liczyć.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    ale wiedza :P musze wybrać się koniecznie do "Hin" tam widać mądre ludziska...a na poważnie...już coś wiem ... że nadalnie nie wiem .. dokładnie jednak czytam rady i serdecznie za nie dziękuję

Zostaw komentarz:

• Hińczyk
    replied
    A co ja mieć nie panimaju, ja wsio panimaju, tylko nam chodzić o dwie różne sprawy. Ty chcieć się przemieścić z punktu A do punktu B jak najszyvciej a ja jak najprzyjemniej. To być kwestia chyba wieku, bo ja kiedyś też być wyrywny, ale mnie to już przechodzić. Przejazd przez senne wioski też mieć swojego uroka.

A tak w ogóle to ja mieć wątpliwości czy na południe od Bydgoszczy (punkt startowy) udać się przejechać szybciej przez Niemcy, zapędzając się aż pod Monachium, do Puli niż przez Czechy, Austrię i Słowenię. Doświadczenia być różne i Ty już mieć opinie o tym, że w łyk-endy lepiej przez Niemcy nie jechać. A Węgry to ja tylko przez sentymenta przywołać bo logika nakazywać jechać przez Austrię (kolene winiety) np. Nachod, Brno, Wiedeń, Graz, Maribor, Ljubliana, Triest, Pula.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    jak nie rozumieć po polskiemu to ja łopatologicznie...zakładam jazdę non stop ...ale to tylko założenie...pytam teoretycznie..a co do pieniędzy ...spoko wodze ...są... po prostu zależy mi na szybkiej drodze a nie tłuczeniu się przez wiochy ....pytam ...bo kto nie pyta ten błądzi ....hińczyk panimajesz

Zostaw komentarz:

• layla1
    replied
    ..heheh...pare kilometów przed (ukryty samotny) i przed samym peażikowaniem(bramki) ...to masz jak w banku radar,..;-)

..ale mozna sie dogadać...

Zostaw komentarz:

Trwa
X