Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

noclegi w chorwacji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• noclegi w chorwacji

witam wszystkich ,jade 12 sierpnia do chorwacji ,czy moze ktos mi odopowiedziec czy wyjazd \"w ciemno\"jezeli chodiz o noclegi to duze ryzyko ze nic nie znajde wolnego ,zanzaczam ze jedziemy we dwojke,bede wdzie czny za odpowiedz ewentualnie jakies namiary na kwatery.

własnie wczoraj wrócilismy ,z istr,troche zachaczylismy o wegry,ale jesli chodzi o nocleg i to tylko na 2 osoby to niemasz sie czego obawiać .twraz jechalismy przez b.p.ale dlatego żeby uzyskać dofinansowanie z zakładu pracy,ale 2 lata temu bylismy w chorwacji w m.novi windolski .zajelismy całe pietro w domu w 2 rodziny 5 osób .50 eu za jeden dzień .Mozna było znalesć taniej ,za ok 38 eu ,ale jaki mielismy widok ,cała zatoka przed nami i niespodzianka ,za 2 dni facet załozył klime .po prostu taki miał termin .przychodzimy z plazy a tu wiatwrek zimny wieje .jedz-szukaj i targuj sie .byle nie w sobote-bo ogromne korki pozdrawiam Jak masz pytania to chętnie odpowiem

Komentarz

dzieki ,bedziemy jechac w srode wiec licze z ekorkow nie bedzie,chcemy jechac przez niemcy austrie slowenie ,mysle ze trasa szybka i w miare dobra co o tym sadzisz ,ahca i jak ceny? jedzenie picie itp.

Komentarz

Myślę , że na dwie osoby zawsze znajdziecie miejsce. Ja polecam DALMACJĘ, okolice Sibenika, Trogiru, Vodice. chorwacja nie jest już tak tania jak chociażby 5 lat temu ale i tak nie jest najgorzej. Znajomi chwalą (jeśli chodzi o ceny) Czarnogórę. [%sig%]

Komentarz

austria-pamiętaj 7,6eu ,to minimum winetka ,i czechy 200kc,przemysl czy zdązysz przejechać w oznaczonym czsie -austri 10dni czechy 7 dni.jak nie to radze kupicdroższe winetki .na tym nieopłaca sie oszczedzać .a co do cen to jest sprawa indiwidualna -no inaczej sie patrzy jak zarabiasz 2000zł,a jak 5000zł.za 100eu w miescie VRSAR,mieliśmy 717kun.gałka loda 5 kun obiad tz 2 danie mięso frytki i troche sałaty 35-70.rejs statkiem po k****e limskim 50kun,długi rejs z obiadem180kun,brzoskwinie 15-22kun,paczek 3kuny,ale na plaży 6kun.acha -przejazd przez słowenie od srony mariboru -bramki-ok10eu za cały odcinek .no i tyle spokojnej jazdy .kawa na słoweni na parkingu 1,5eu.jak cos ci sie przypomni to pytaj

Komentarz

bede jechal przez austrie slowenia i istria macie jakies namiary na nr autostrad gdzie sa platne tunele na tej trasie? byc moze nie ma ich , dzieki za info.

Komentarz

Autostrady płatne-najdroższa Słowenia-tunele oddzielnie-niestety.W samej Chorwacji też.Ja tez byłam na Istrii we VRSAR-całkiem miłe miesteczko-ciekawostka jest największa w Europie plaza naturystów.Jechalam w ciemno-fajne noclegi znależliśmy w Alibabie-taka knajpa i tam trzy domy dalej wynajmuja pokoje-12 Euro za dobe utargowalismy od osoby.Koniecznie treba jechac do Puli-taki grecki amfiteatr stoi i wogóle warto zwiedzic - no i oczywiście Plitwice-daleko-bo cos 360 km w jedna stronę-przy granicy Serbią-ale cos pięknego!!!Pozdrawiam i miłego wypopczynku

Komentarz

najlepiej jechac przez wiedeń graz maribor lublijane na koper a potem juz na pule sie kierowas i tam niema żadnego tulelu do płacenia tylko autostrady w sumie na słoweni nasz wyszło 10,50 e a wycieczka rejs po k****e limskim to 100 kun i najlepiej do chorwacji wziazc euro bo lepiej to sie opłaca w zaleznosci po ile u was sa kuny bo u nas sa drogie pozdrawiam i życze szerokiej drogi

Komentarz

jeżeli masz pytania to napisz na adrs aleksa.ambulans@wp.pl-spędziłam trzy tygodnie w Chorwacji-wczoraj wróciłam...

Komentarz

A to idzie zadać od zakładu pracy dofinansowania do wczasów zagranicznych ????
                    Dzięki za info

Komentarz

Tam ludzie sami beda cie sciagac do siebie
                      Polecam makarska widoki super

Komentarz

my jeździmy na wyspę Hvar do miejscowości Hvar. naprawdę polecam nie ma piękniejszego miejsca.Morze i widoki cudne.pierwszy raz pojechaliśmy w ciemno i znaleźliśmy noclegi przez agencję na miejscu.Teraz co rok jeździmy do tego samego człowieka i jesteśmy bardzo zadowoleni. byłam w wielu miejscach na Swiecie ale tam wracam najchętniej.noaprawdę jeśli nie masz konkretnego miejsca jedź na Hvar naprawdę jest cudnie

Komentarz

Trwa
                        X