Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Gdzie do Chorwacji??

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kuba123
    replied
    Czy to prawda ze za wejście do tego parku trzeba zapłacić 100 euro?

Zostaw komentarz:

• Janko123
    replied
    Park Kamenjak jest bardzo piękny, warto tam pojechać
    ---
    Zajrzyjcie na mega ofertę [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka firmowa przez internet[/url] dla małych i dużych firm - pożyczki bez ukrytych kosztów i zbędnych zaświadczeń !
    Ostatnio edytowane przez Janko123 ; https://www.wakacje.pl/forum/member/82492-janko123 o 30th May 2017, H:i

Zostaw komentarz:

• marcin8888
    replied
    Jeżeli kogoś interesuje piaszczysta plaża, to na Istrii nie za bardzo ją znajdzie, bo w tamtym rejonie Chorwacji plaże są kamieniste. Piaszczyste plaże leżą na południu kraju.

Zostaw komentarz:

• Sokoleoko
    replied
    Ja polecam dwie, piaszczyste plaże w Dalmacji :Plaża Kostanj oraz Plaża Telascica. Wiem też, że wiele osób poleca plaże Zlatni Rat na wyspie Brac, jest ona też uważana za jedną z najpiękniejszych plaż w Europie.

Zostaw komentarz:

• robtwo
    replied
    stary jak ze śląskiego i opolskiego-to śmigaj autem przez czechy i austria

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    A WYSPA Brać? czy ktoś był autokarem?? z jakim biurem ?jakieś sugestie... Agencja zawadzkie?? znacie może

Zostaw komentarz:

• Pearl
    replied
    MAKARSKA! rewelacja!

Zostaw komentarz:

• ptysiowa
    replied
    właśnie wróciłam z Biogradu-miasteczko piękne, okolica również, plaże do wyboru - od piasku, po drobne kamyczki i skały. Woda kryształ - 27 stopni, kwatery mieliśmy super - załatwiane przez miejscową agencję turystyczną - 45 euro za dobę - apartament 4 osobowy ( a nawet 6 bo było dodatkowo rozkładane łóżko), 150 m od plaży. Od granicy z Cieszynem jakieś 1050 km. Naprawdę serdecznie polecam tą okolicę.!!

Zostaw komentarz:

• Hińczyk
    replied
    A jakby Ty spróbować w Interhome ?
    Wynajęcie domu (mieszkania) to ciekawa oferta, pełen luz i relatywnie tanio.
    Polecam Preko na wyspie Uglian naprzeciw Zadaru.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    nie wiem jak wygląda kwestia zakazu,ale wiem jedno nie opłaca się targać żywności gdyż ceny w tamtejszych marketach są niewiele wyższe od naszych.a jak chodzi o miejsce polecam korcule

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Witam
    Na pobyt z dziećmi polecam: wyspa Rab, Nin koło Zadaru, riwiera omiska.
    A zakaz wwozu żywności został zniesiony.
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• iwona77
    rozpoczął wątek Gdzie do Chorwacji??

Gdzie do Chorwacji??

Witam Czy ktoś może polecić ładne i spokojne miejscowości w Chorwacji na wypoczynek z dziećmi. Interesowała by mnie piaszczysta plaża ewentualnie inna też może być. Wakację chcę spędzić na kwaterze prywatnej jeżeli ktoś posiada sprawdzone adresy chętnie skorzystam. Ponadto mam pytanie - doszły do mnie słuchy iż od 01.07.2008 roku do Chorwacji nie można wieść wyżywienia czy to prawda??. Pozdrawiam Iwona mój adres email: iwietka@onet.eu
Trwa
X